صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 553

موضوع: شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردند ولی ویزاشون نیومده.

پیش فرض شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردند ولی ویزاشون نیومده.

سلام لطفا اونایی که از اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 مدارکشونو تحویل سفارت دادن ولی تاکنون ویزاشون نیومده مشخصاتشونو اینجا بنویسن که هم تعداد این افراد رو ببینیم چقدره که تاکنون ویزاشونو ندادن و همینطور یه جور احساس همدلی بشه برامون که تنها ما نیستیم که ویزامون نیومده. حالا همه مشخصات رشته، سن، متاهل یا مجرد، مدت سابقه کار و زمان تحویل مدارک به سفارت رو اینجا بنویسین. مرسی.

من 33 ساله، ارشد برق قدرت، متاهل ، 9 سال سابقه کار ، 4 دسامبر 2013 مدارکمو تحویل سفارت دادم و تاکنون ویزام نیومده.

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

با سلام
    من لیسانس مکانیک فوق لیسانس هوا فضا ،34 ساله ،متاهل ایلتس 6 و 10 سال سابقه کار ، 3 شهریور 92 ( 25 aug ) مدارک را تحویل دادم و تاریخ دریافت رسید مدارک از دانمارک 17 ابان 92 (8 nov) و همچنان منتظرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

من هم ارشد کامپیوتر 34 ساله متاهل آیلتس 6.5 و 3.5 سال سابقه کار(تاییدیه انگلیسی، به همراه عنوان، فول تایم بودن، ساعت در هفته و نوع کارهایی که انجام دادم) 19 دسامبر مدارک تحویل دادم 1 آوریل مدارک دانشگاهی کامل ارزیابی شد(معادل MSc دانمارک) ولی هنوز هیچ خبری نیست.

تا الان شدیم 3 نفر. وجه اشتراکمون هم تاهل و سننمون هست که بالای 30 ساله. لطفا بقیه دوستان هم کمک کنن تا آمار ویزا نگرفته ها دستمون بیاد. مرسی.

Junior Member

من ارشد مهندسی شیمی- 32 ساله - متاهل-آیلتس 6-9 سال سابقه کار- مدارکم رو 14 اکتبر (22 مهر) تحویل دادم نامه رسید مدارکم برای 30 اکتبره و منتظرم.

Junior Member

پزشک عمومی سن 29 متاهل
    ایلتس 6.5
    1 اذر مدارکم تحویل دادم رسید مدارکو اسفند گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط asterix نمایش پست ها
    پزشک عمومی سن 29 متاهل
    ایلتس 6.5
    1 اذر مدارکم تحویل دادم رسید مدارکو اسفند گرفتم.
    تاكنون ٥ نفر شده. بقيه هم لطفا همكاري همكاري كنن. لااقل يه دلگرميه برا هم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران دانشگاه شیراز

فوق لیسانس عمران 30 ساله 4 سال سابقه کار به زبان انگلیسی مجرد 5 نوامبر مدارک رو تحویل دادم. نامه رسید مدارک به تاریخ 23 ژانویه هست!! یعنی 2.5 ماه بعد!
    یکی از دوستان که ویزاشون اومده گفتند به شماره افسری که نامه تایید مدارک رو فرستاده هم شاید بشه استناد کرد. چون برای دونفر با شماره افسر یکسان با هم ویزا اومده. شماره افسری که نامه تایید مدارک منو فرستاده B008550 هست! شاید بشه بر این اساس نتیجه گیری کرد!؟

Junior Member

فوق ليسانس عمران،٣٧ سال سن ،آيلتس ٦، ١٢ سال سابقه كار ،تحويل مدارك ٧ نوامبر، نامه رسيد مدارك ٢٧ ژانويه،متاهل

Junior Member

پزشک عمومی ۳۳ ساله ، متاهل، تاریخ تحویل مدارک ۳۱ اکتبر و نامه رسید مدارک ۱۹ نوامبر ، ایلتس ۶ و ۶ سال سابقه کار فول تایم.... و هنوز منتظرم

صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)