صفحه 5 از 56 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 553

موضوع: شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردند ولی ویزاشون نیومده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

سلام.
    دکترای نانو تکنولوژی
    29 ساله.
    مجرد
    ایلتس 7.0
    دو سال سابقه کار.
    اواسط مهر مدارکم را تحویل دادم.
    شدیم 15 نفر

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

منم اضافه کنید! 16 نفر! اما من واقعا متوجه نشدم این کار چه فایده ای داره؟ من توی یک تاپیک دیگه توضیح دادم که علتش دیرکردشون چیه: خرابی در سیستم کامپیوتر که البته خود اپراتور از کلمه هک استفاده کرد. ویزاتون هم طبق گفته خودشون اواسط تابستون میاد/یا نمیاد!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    به هیچ عنوان چک نمیشه دوست عزیز.
    ببخشید شما از کجا اینقدر مطمین هستید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    منم اضافه کنید! 16 نفر! اما من واقعا متوجه نشدم این کار چه فایده ای داره؟ من توی یک تاپیک دیگه توضیح دادم که علتش دیرکردشون چیه: خرابی در سیستم کامپیوتر که البته خود اپراتور از کلمه هک استفاده کرد. ویزاتون هم طبق گفته خودشون اواسط تابستون میاد/یا نمیاد!!!!
    ببخشید شما اینو اطلاعات از کجا بدست آوردید!!! من دیروز صحبت کردم باهاشون حرفی از هک و ... نزد فقط خیلی معذرت خواهی کرد و گفت که هر چه سریعتر جوابتونو میدیم . البته یه چند روزی سیستم هاشون مشکل داشت. ولی فکر نکنم علتش این باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط asterix نمایش پست ها
    ببخشید شما اینو اطلاعات از کجا بدست آوردید!!! من دیروز صحبت کردم باهاشون حرفی از هک و ... نزد فقط خیلی معذرت خواهی کرد و گفت که هر چه سریعتر جوابتونو میدیم . البته یه چند روزی سیستم هاشون مشکل داشت. ولی فکر نکنم علتش این باشه.
    دقیقا از فروردین به این طرف 4 مرتبه زنگ زدم و دفعه ی آخر یک آقایی اپراتور بود که انگلیسی رو بسیار شمرده حرف می زد و مثلا صدای کلفتی هم داشت (ببخشید دیگه سند ندارم که رو کنم). در هر حال دروغ ندارم بگم که و البته دروغ گفتن هم حتی نمیتونه تاثیری در روند صدور ویزای شما و سایر دوستان داشته باشه. نکته جالب تر قضیه اینه که سفارت هم به خانمم گفت سیستم مون یک مشکل اساسی داشته!!!!!!! در هر حال اداره مهاجرت گفت حداکثر تا سه ماه دیگه جواب میده. نکته ی یک خرده جالب تر قضیه اینکه دفعه دوم بود که زنگ زدم و گفتند به دلیل خرابی سیستم نمی تونن کیس نامبر بنده رو چک کنند و گفت چند روز دیگه زنگ بزن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofeh نمایش پست ها
    دوست عزيز ميشه بگيد شما از كجا فهميديد به عنوان مستر اسس شديد چون تلفني كه جواب كسي را نمي دن!
    زنگ زدم به همين شماره كه بچه ها اينجا نوشتن
    گفتم كه خيلي نگرانم اخه هيچ خبري نيست حتي اون نامه كه همه گرفتنو من ندارم حتما مداركم مشكل داشته
    خيلي آقاي خوبي بودن گفتن اصلا جاي نگراني نست يكم برام اهنگ كلاسيك گذاشت بعدش گفت همه مداركت اپرو شده
    گفتم پس ميشه بگي چند امتياز گرفتم گفت نه اجازه ندارم . گفتم به نظرت واسه خانمم اقدام كنم ( هر دفعه كه زنگ ميزدم مي گفتن ريسكش با خودته)
    اين بار گفت بله آيدياي خوبي هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmdreza نمایش پست ها
    زنگ زدم به همين شماره كه بچه ها اينجا نوشتن
    گفتم كه خيلي نگرانم اخه هيچ خبري نيست حتي اون نامه كه همه گرفتنو من ندارم حتما مداركم مشكل داشته
    خيلي آقاي خوبي بودن گفتن اصلا جاي نگراني نست يكم برام اهنگ كلاسيك گذاشت بعدش گفت همه مداركت اپرو شده
    گفتم پس ميشه بگي چند امتياز گرفتم گفت نه اجازه ندارم . گفتم به نظرت واسه خانمم اقدام كنم ( هر دفعه كه زنگ ميزدم مي گفتن ريسكش با خودته)
    اين بار گفت بله آيدياي خوبي هست
    ای کاش پرسیده باشید که بالاخره کی نتیجه رو به افرادی که اینقدر ویزاشون تأخیر داشته اعلام می کنید :-(

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shf_civilen نمایش پست ها
    ای کاش پرسیده باشید که بالاخره کی نتیجه رو به افرادی که اینقدر ویزاشون تأخیر داشته اعلام می کنید :-(
    آره پرسيدم گفتم تو پست هاي قبليم گفت كه ٣، ٤ ماه صبر كن. ولي من كه دلم روشنه، به زودي همگي اينجا مي نويسيم كه جواب اومده
    كلا بايد پازتيو باشيد دوستان، الان بايد كاراي اينجا رو تموم كنيم مثلا دندون ها رو درست كنيد تو وقت باقيمونده كه اين هزينه هاي بيرون ايران گرون و تحمل دندون درد سخته و امثال اين ديگه . كار يپدا كنيد و امار شهر ها رو بگيريد واسه شغل خودتون ، شايدم اين ١ شانس باشه واسه همه ما كه با آمادگي و اشتياق بيشتر داريم ميريم
    تو اين چند ماه از ديدن والدين و دوستان آشنايان لذت ببريد كه دلتون تنگ ميشه اونجا و اگه رييستون خنگه و اذيتتون ميكنه با خودتون بگيد به زودي ميرم از دستت راحت ميشم عوضي بعد بايد كلي منتم و بكشي ولي اون موقع ديگه ديره. اينجور خيلي حال مي ده و اميدوارانه است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asterix نمایش پست ها
    case officer من هم B008550 هست اسم کسی هم که امضا کرده laila joensen هست لطفا اسم افیسر ها رو بنویسید
    سلام
    من دسامبر اقدام کردم از مالزی ، ارشد مکانیک دارم با 3 سال سابقه کار ،32 ساله و مجرد و اسم افیسر هم laila joensen هست.

من جا موندمممم. منم اضافه کنید (شدیم 17 نفر)37 ساله، متاهل ، 5 سال سابقه کار مرتبط ،ارشدو 18 دسامبر 2013 مدارکمو تحویل سفارت دادم و تاکنون ویزام نیومده .نامه هم نیومده.تماس گرفتم گفتن 10 April اسسمنت اومده .گفتم چی کار کنم؟ گفت 2-3 ماه سماقی چیزی بمک تا ببینیم چی می شه.(البته ما که 37 ساله این کارو میکنیم این چند ماهم روش). راستی تاکید کرد که به دوستتون mhmreza هم گفتیم که تو این فاصله حتما دندوناتونو درست کنید و شبا قبل خواب هم مسواک یادتون نره . بابا مامانم قبل خواب ببوسید. در ضمن اگه رییستون خنگه دیگه اون کارا جواب نمیده تا دیر نشده بخوابونید زیر گوشش .خخخخخخخخخخخخخخ
    ویرایش توسط sam1355 : June 1st, 2014 در ساعت 08:51 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)