صفحه 6 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 553

موضوع: شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردند ولی ویزاشون نیومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

نقل قول نوشته اصلی توسط shaloo نمایش پست ها
    سلام
    من دسامبر اقدام کردم از مالزی ، ارشد مکانیک دارم با 3 سال سابقه کار ،32 ساله و مجرد و اسم افیسر هم laila joensen هست.
    شدیم تاحالا 3 نفر که ایشون افسر بررسی مدارکمون هستن. خیلی وقت خوبی می شه اگر خردادماه بیاد ویزامون. از تعطیلات تابستون گذشتیم به سرمای زمستون هم نمی خوریم. امیدوارم خیلی دیر نیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

این خیلی خوبه که ویزای چندتا از دوستان 2 یا 3ماهه اومده اونم درحالی که شرایطشون تقریبا با من یکشان هست. این انتظار دیگه داره کم کم منو عصبی می کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

با سلام

مدرک تحصیلی Computer Science M -Tech از هند (همراه با نامه تأیید 2 سال تحصیل به زبان انگلیسی)
    سن 34 (33 در زمان اقدام)
    3 سال سابقه کار در 5 سال اخیر به عنوان برنامه نویس
    تاریخ تحویل مدارک 29 سپتامبر 2013 (7 مهر) و 26 سپتامبر تاریخ ثبت شده برای پرداخت پول در سایت اداره مهاجرت و هنوز هم در انتظار جوابم.

افسر بررسی مدارکم را چطوری می تونم پیدا کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    با سلام

مدرک تحصیلی Computer Science M -Tech از هند (همراه با نامه تأیید 2 سال تحصیل به زبان انگلیسی)
    سن 34 (33 در زمان اقدام)
    3 سال سابقه کار در 5 سال اخیر به عنوان برنامه نویس
    تاریخ تحویل مدارک 29 سپتامبر 2013 (7 مهر) و 26 سپتامبر تاریخ ثبت شده برای پرداخت پول در سایت اداره مهاجرت و هنوز هم در انتظار جوابم.

افسر بررسی مدارکم را چطوری می تونم پیدا کنم؟
    اگر نامه ی تاییدیه مدارک براتون اومده باشه، اونجا نوشته

Junior Member

لطفا اگر کسی زنگ زد بهشون علت تاخیر رو هم بپرسه چون معمولا فقط می گن تصمیم گیری نشده و ما خیلی متاسفیم و از این داستانا...

دوستان باور کنید منکه تازه امروز 6 ماه از زمان تحویل مدارکم به سفارت می گذره دیگه واقعا" اعصابم خورده. شانس که نداریم اینم از کشورهای جهان اول و رعایت عدالت و تبعیض و اینجور چیزا. یارو با آبیاری جلبکهای دریایی هم فروردین اقدام کرده خرداد ویزاش اومده. حالا ما 6 ماهه و بعضی دوستان حتی 9 ماه هر روز صفحه پیمنت کوفتی رو چک می کنیم ببینیم عوض شده یا نه . به خدا بد جوری خورده تو ذوقم........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    دوستان باور کنید منکه تازه امروز 6 ماه از زمان تحویل مدارکم به سفارت می گذره دیگه واقعا" اعصابم خورده. شانس که نداریم اینم از کشورهای جهان اول و رعایت عدالت و تبعیض و اینجور چیزا. یارو با آبیاری جلبکهای دریایی هم فروردین اقدام کرده خرداد ویزاش اومده. حالا ما 6 ماهه و بعضی دوستان حتی 9 ماه هر روز صفحه پیمنت کوفتی رو چک می کنیم ببینیم عوض شده یا نه . به خدا بد جوری خورده تو ذوقم........
    دوست عزیز مطمین باش ویزاتون می اد تو این زمان یه مقدار زبان دنسک بخونید حوصلتون هم سر نمی ره. هر چقدر دیر ترو دست پر تر برید خیلی بهتر از رفتن دست خالی حداقل تو این زمان دنسک 1 بگذرونید

Junior Member

امیدوارم همه دوستان موفق باشید،، من خودم بعد 9 ماه ویزام اومد،،، و البته باید یادآوری کنم که دوستان عزیز راهی رو که پیش رو دارید صبر و حوصله زیادی میطلبه،،، اگر واقعا تحمل چند ماه انتظار اینقدر کلافه و عصبیتون کرده اوضاع اینجا رو چطور میخواهید تحمل کنید، حتما همه میدونید که اینجا هم خالی از مسایل و مشکلات زندگی نیست، حداقل اوایل ورود،، پس بهتره واقعا با خودتون روراست باشید و آستانه تحمل خودتون رو بشناسید، داشتیم افرادی رو که در مدت کوتاه بیکاری دچار مشکلات خانوادگی زیادی شدن،، البته خیلی از دوستان هم با صبر و حوصله اون روزهارو گذروندن و بجای منفی بافی و بیحوصلگی به مطالعه و یادگیری بیشتر در رشته شون پرداختن و بعد از 3،،4،،،تا 6 ماه وارد بازار کار مرتبط با رشته شون شدن. البته بیشتر پنظورم رشته های مهندسی هست، چون پزشکان که 2 تا 2،5 سال طول میکشه پروسه کاراشون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asterix نمایش پست ها
    لطفا اگر کسی زنگ زد بهشون علت تاخیر رو هم بپرسه چون معمولا فقط می گن تصمیم گیری نشده و ما خیلی متاسفیم و از این داستانا...
    سلام دوستان.
    من ژانویه اپلای کردم. هر بار زنگ میزنم میگه 4-5 ماه دیگه طول میکشه و در مرحله اول اوله.
    امروز زنگ زدم. بعد از دقیقا نیم ساعت که جواب داد. گفت که از الان 4 تا 6 ماه میکشه و به احتمال زیاد 6 ماه. گفت که درخواست کننده خیلی زیاده و باز گفت که هنوز هیچ کاری رو پرونده شما نشده. پرسیدم ارزیابی مدارک؟ گفت: هیچی
    گفتم چرا برای بعضی ها دو سه ماهه ویزا میاد پس؟ پرسیدم: ممکنه ربطی به مشخصات فرد یا مسائل دیگه اپلیکیشنش داشته باشه؟ گفت ما پرونده های قبل از 2014 رو به یه گروه دادیم و چهار ماه اول 2014 رو به یه گروه دیگه. فرمودند شما نباید دو نفر رو با هم مقایسه کنید. منم دیگه کشش ندادم ، که آقا جون تو همین چهار ماه اول 2014 مال بعضی ها دو ماهه اومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT amirkabir

سلام من آبان ماه(نوامبر) مدارکمو تحویل دادم Ielts=6 و فوق لیسانس از امیرکبیر فروردین زنگ زدم گفتن 1 ماه دیگه می یاد ویزا ولی هفته پیش زنگ زدم گفتن معلوم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)