صفحه 8 از 56 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 553

موضوع: شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردند ولی ویزاشون نیومده.

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

من امروز زنگ زدم یه خانومه جواب داد و گفت برای پرونده شما تصمیم گیری نشده و دو ماه طول میکشه. من بهش گفتم یکماهه قبل همکارتون گفته بود تا دو ماه یا زودتر در مورد شما تصمیم گیری میشه اما باز شما میگید دو ماهه دیگه؟ گفت ماه می تعطیلات زیاده و الان هم تعطیلات ایستر بوده بخاطر همین . ازش پرسیدم اونایی که در بازه اکتبر و نوامبر و دسامبر 2014 اقدام کردن ویزاشون هنوز هم نیومده اما افرادی که بعد از 2014 اقدام کردن ویزاشون دو ماهه میاد لطفا اگر مساله یا مشکلی هست به ما بگین. یه کم من و من کرد و گفت نمیشه مقایسه کرد چون هر کیس با کیس دیگه فرق میکنه و از این جور چیزا. برای من که مسجل شده یه جای کار مشکل داره که به ما نمیگن. ترس من اینه که ما رو تا جولای در همین شرایط نگه دارن و همونطور که میدونین ابتدای هر سال و همینطور اول جولای لیست + رو و شرایط پذیرش گرین کارت دانمارک رو تغییر میدن و مثل استرالیا که بعد از مدتی که شرایط مهاجرتش رو عوض کرد و با عذرخواهی گفت اونایی که قبلا اقدام کردن و حائز شرایط نیستن پولشون به حسابشون بر گردونده میشه به ما هم با یه عذرخواهی ساده بگن پولتون بر گردونده میشه. ما باید سعی کنیم تا قبل جولای یه کاری برامون بکنن. دوستایی که از پیجهای دیگه میان و میگن صبر داشته باشید و از این جور چیزا من میشناسمشون که ویزاشونو گرفتن و با شکم سیری دارن حرف میزنن و درک نمی کنن که 6 ماه و یا 9 ماه در حال انتظار موندن چطوریه در صورتیکه افرادی با شرایط کمتر دو ماهه جواب گرفتن. خواهشم از بقیه دوستان این پیج اینه که شما هم زنگ بزنین و بهشون بگین ما از اکتبر نوامبر و دسامبر چرا تا الان ویزا نگرفتیم و یا اگه کسی در دانمارک دارین که حضوری میتونه بره پیگیری کنه و وضعیتمونو بهشون یادآوری کنه. از دوستایه دیگه که ویزا گرفتن و میان اینجا نه و صبر کنید هم میگن خواهش میکنم مار رو مشکلمون تنها بذارن و به اقداماته قبل از سفرشون برسن و بذارن ما یه کاری کرده باشیم و خدایی نکرده اگه ویزامون نیومد یا بعده اول جولای عذرمونو خواستن به خودمون نگیم که حیف اینکارو میکردیم یا اون کارو میکردیم. مرسی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شمارش تعداد افرادیکه اکتبر، نوامبر و دسامبر 2013 اقدام کردم ولی ویزاشون نیومده

من هم امروز زنگ زدم و گفتم انگار اپلیکیشنهای قبل 2014 رو فراموش کردید. گفتم میشه با افیسر پرونده مستقیم حرف بزنم؟ گفت نه! چندتا دلیل پرت برای تاخیر آورد و من نقضش رو گفتم. آخر سر هم گفت من اجازه ندارم بحث کنم و تنها باید اگر نتیجه ای هست به شما بگم.

به نظرم، با توجه به سابقه وجود تاخیرهای طولانی در گذشته نمیشه نتیجه گرفت که ما حتماً رد میشیم! اگر بخوان رد کنند خیلی زود بدون دلیل هم رد می کنند و دردسری هم براشون نداره! احتمالاً بصورت رندوم یک بازه های زمانی رو برای چک کردن چیزی (مثل هویت) انتخاب کردند که ما هم توش هستیم. بهتره به زندگیتون عادی تون بچسبید تا تکلیف روشن میشه و دستکم از کارهاتون عقب نمونید! بویژه متاهلها!!! اگر از نگاه دیگران منتظر زیر فشار هستید، بگید معلوم نیست اصلاً بخوام برم یا بگید مشکل پیش اومده! می دونم اینجا مشکل دارید که اپلای کردید ولی از لحاظ روانی خودتونو کنترل کنید و اعصاب خودتون و دیگران رو به هم نریزید. اگر همین امروز هم دانمارک بودیم مشکل کار گیر آوردن و ... داشتیم. پس بهتره برای یک مدتی شاید تا دو ماه بی خیال چک کردن استتوس بشیم و منتظر تماس خودشون باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    من امروز زنگ زدم یه خانومه جواب داد و گفت برای پرونده شما تصمیم گیری نشده و دو ماه طول میکشه. من بهش گفتم یکماهه قبل همکارتون گفته بود تا دو ماه یا زودتر در مورد شما تصمیم گیری میشه اما باز شما میگید دو ماهه دیگه؟ گفت ماه می تعطیلات زیاده و الان هم تعطیلات ایستر بوده بخاطر همین . ازش پرسیدم اونایی که در بازه اکتبر و نوامبر و دسامبر 2014 اقدام کردن ویزاشون هنوز هم نیومده اما افرادی که بعد از 2014 اقدام کردن ویزاشون دو ماهه میاد لطفا اگر مساله یا مشکلی هست به ما بگین. یه کم من و من کرد و گفت نمیشه مقایسه کرد چون هر کیس با کیس دیگه فرق میکنه و از این جور چیزا. برای من که مسجل شده یه جای کار مشکل داره که به ما نمیگن. ترس من اینه که ما رو تا جولای در همین شرایط نگه دارن و همونطور که میدونین ابتدای هر سال و همینطور اول جولای لیست + رو و شرایط پذیرش گرین کارت دانمارک رو تغییر میدن و مثل استرالیا که بعد از مدتی که شرایط مهاجرتش رو عوض کرد و با عذرخواهی گفت اونایی که قبلا اقدام کردن و حائز شرایط نیستن پولشون به حسابشون بر گردونده میشه به ما هم با یه عذرخواهی ساده بگن پولتون بر گردونده میشه. ما باید سعی کنیم تا قبل جولای یه کاری برامون بکنن. دوستایی که از پیجهای دیگه میان و میگن صبر داشته باشید و از این جور چیزا من میشناسمشون که ویزاشونو گرفتن و با شکم سیری دارن حرف میزنن و درک نمی کنن که 6 ماه و یا 9 ماه در حال انتظار موندن چطوریه در صورتیکه افرادی با شرایط کمتر دو ماهه جواب گرفتن. خواهشم از بقیه دوستان این پیج اینه که شما هم زنگ بزنین و بهشون بگین ما از اکتبر نوامبر و دسامبر چرا تا الان ویزا نگرفتیم و یا اگه کسی در دانمارک دارین که حضوری میتونه بره پیگیری کنه و وضعیتمونو بهشون یادآوری کنه. از دوستایه دیگه که ویزا گرفتن و میان اینجا نه و صبر کنید هم میگن خواهش میکنم مار رو مشکلمون تنها بذارن و به اقداماته قبل از سفرشون برسن و بذارن ما یه کاری کرده باشیم و خدایی نکرده اگه ویزامون نیومد یا بعده اول جولای عذرمونو خواستن به خودمون نگیم که حیف اینکارو میکردیم یا اون کارو میکردیم. مرسی.
    دوست عزیز اینقدر نگران نباشید من هم ویزام نیومده و مثل شما منتظر هستم ولی اینو مطمین باشید که امکان نداره به خاطر تغییرات سال جدید ویرای ما رو رد کنند این غیر ممکنه در زمینه استرالیا تا اونجایی که من میدونم و چند سال اونجا زندگی کردم هم چین داستانی نبوده هر کسی به قوانین زمان در خواستش بررسی میشه.به نظرمن تنها علتش شلوغی سرشون میتونه باشه برای همین هم اخیر هر وقت زنگ میزنی کلی باید پشت خط بمونی. در ضمن اگه بخوان کسی رد کنند اونایی که تازگی اقدام کردند و رد می کنند نه قدیمی تر ها رو. بعد نکته دیگه با شناختی که من از این خارجی ها دارم مخصوصا اداره مهاجرت به هیچ وجه تعارف با کسی ندارند و دلیلی برای پنهان کاری ندارند اینقدر راحت بهتون می گند رد شدید که کلی حال کنید. شما اگر در فروم های انگلیسی هم جستجو کنید میبینید خیلی از افراد با ملیت های دیگه هم که با ما اقدام کردند منتطر هستند. البته صد در صد مطین باشید که پروسه مهاجرت در سالهای آینده به مراتب مشکل تر خواهد شد مهاجرت دانمارک تازه اول راهه. به هر حال کاری جز صبر کردن و پیگیری از دانمارک نمیشه کرد در ضمن حتما اسم کسی و که باهاش حرف می زنید و بپرسید که اگه دفعه بعد یه چیزه دیگه گفتن به صحبتهای نفر قبل ریفر بدید.

Junior Member

دوستان حتما وقتی زنگ می زنید از تایید مدارک و تاریخ تاییدیه مطمین شید چون در بعضی کیسه تاخیر به خاطر وزارت علوم شون هست اینم تو سایت دیدم بد نیست اگه ندید یه نگاهی بکنید.
    Please note: The Danish Agency for Labour Market and Recruitment is currently receiving large amounts of Greencard applications. Consequently, we cannot fulfill the 30 day service goal for Greencard cases.

ApplyAbroad Senior Veteran

چند نفر از دوستان از طریق پیام خصوصی برای من و بقیه دوستان مقیم در دانمارک در خصوص پیگیری علت تاخیر پرونده ها خواستار کمک شدند.

بخش اول:
    - هیچ کسی از ما نمی دونه که چرا پرونده یکی یک ماهه درست میشه با زن و بچه، و یکی دیگه مثل من 9 ماه طول کشید.
    - رفتن به اداره مهاجرت یا جدیدا دفنر وزارت کار، هیچ کمکی نمی کنه. همون جوابی رو می شنوین که بهتون پشت تلفن میگن.
    - تصور آفیسرهایی که پرونده شما رو بررسی می کنن این نیست که شما دارای وضعیت بسیار بدی در کشور خودتون هستین و استرس دارین که پس کی کارتون درست میشه. فکر می کنین شما یک متخصص کار درستی هستین که تحصیلات خوب و کار خوبی دارین تو کشور خودتون و حالا شانستون رو برای دانمارک امتحان کردین (این رو به واسطه شنیده هام از کسی میگم که تو اداره مهاجرت کار می کنه، البته تو بخش مربوط به پناهندگان کار میکنه)
    - وقتی ایشالا کارتون درست شد و اومدین دانمارک و فرهنگشون رو دیدین، می فهمین که خیلی سر حوصله کار می کنن. برای این که پرونده ها زیاد شدن، نیروهاشون رو دو برابر نمی کنن یا اضافه کاری ندارن. تعطیلاتشون رو میرن، بین التعطیلین هم می گیرن، آپریل و می هم که همه ش تعطیلیه.
    - به خاطر عوض شدن پوزیتیو لیست تو ماه جولای، وضعیت پرونده شما عوض نمیشه. مگر اینکه کلا گرین کارت رو بردارن که حداقل این جولای بعیده. (البته من تضمینی نمیدم! ولی خیلی بعیده.)
    - من و همه بچه ها هم همین استرس رو داشتیم، ولی واقعا فایده ای نداره. از جنبه مثبت نگاه کنین بهش. ایشالا که زودتر درست شه.

اما بخش دوم صحبتهام که ربطی به بخش اول نداره. این فرومهایی که برای بچه هایی که ویزاشون درست شده رو ببینین. این جور پیامها توش زیاده:
    - من کار خوبی دارم، چه جوری میشه نیام.
    - میشه بیام آدرس بدم الکی، هر شش ماه یک بار سر بزنم.
    - من اگه بیام و ثبت کنم و برگردم ایران چه جوری میشه.
    - من الان سه ماهه دانمارکم. زبونشون چندشه، فقط به دانمارکی کار میدن یا کسی که دانمارکی بلد باشه (حالا باید انگلیسی شون رو گوش بدین که چه شاهکاریه)

این بخش دوم رو گفتم که تو این مدت زمانی که وقت دارین، تحقیقهاتون رو خوب انجام بدین و زبانتون، چه انگلیسی و چه دانمارکی، مهارتهای مصاحبه و روشهای کاریابی و رزومه نویسی رو یاد بگیرین. ببخشین اگه قسمت دوم نصیحت بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    چند نفر از دوستان از طریق پیام خصوصی برای من و بقیه دوستان مقیم در دانمارک در خصوص پیگیری علت تاخیر پرونده ها خواستار کمک شدند.

بخش اول:
    - هیچ کسی از ما نمی دونه که چرا پرونده یکی یک ماهه درست میشه با زن و بچه، و یکی دیگه مثل من 9 ماه طول کشید. . . . بلد باشه (حالا باید انگلیسی شون رو گوش بدین که چه شاهکاریه)

این بخش دوم رو گفتم که تو این مدت زمانی که وقت دارین، تحقیقهاتون رو خوب انجام بدین و زبانتون، چه انگلیسی و چه دانمارکی، مهارتهای مصاحبه و روشهای کاریابی و رزومه نویسی رو یاد بگیرین. ببخشین اگه قسمت دوم نصیحت بود.
    بله ديگه حرف حساب
    پس ديگه مثبت باشيم و بريم فك كنيم و زبان بخونيم و جو رو مثبت نگه داريم كه منفي بافي بيفايده است .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT amirkabir

نامه تایید مدارک به من نداددند فقط یک مهر صفحه آخر پاسپورتم زدند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D

من ۲ بار تماس گرفتمدانمارک پابلیک هالیدی بود ..چک کردم دیدم اینا هم مثل ما کلی هالیدی دارن بخصوص ماه اپریل و می ...

Holidays in Denmark in 2014

Sunday Apr 13 Palm Sunday Observance
    Thursday Apr 17 Maundy Thursday National holiday
    Friday Apr 18 Good Friday National holiday
    Sunday Apr 20 Easter Day National holiday
    Monday Apr 21 Easter Monday National holiday
    Thursday May 1 Labor Day / May Day Observance
    Friday May 16 Prayer Day National holiday
    Thursday May 29 Ascension Day National holiday
    Thursday Jun 5 Constitution Day Observance
    Sunday Jun 8 Whit Sunday National holiday
    Monday Jun 9 Whit Monday National holiday
    Saturday Jun 21 June Solstice Season
    Tuesday Sep 23 September equinox Season
    Sunday Oct 26 Daylight Saving Time ends Clock change/Daylight
    Saving Time
    Sunday Dec 21 December Solstice Season
    Wednesday Dec 24 Christmas Eve Observance
    Thursday Dec 25 Christmas Day National holiday
    Friday Dec 26 2nd Christmas Day National holiday
    Wednesday Dec 31 New Year's Eve Observance

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar76 نمایش پست ها
    نامه تایید مدارک به من نداددند فقط یک مهر صفحه آخر پاسپورتم زدند
    نامه تایید مدارک با پست می اد در خونه . البته واسه خیلی ها هم نمی اد کلا زیاد مهم نیست.

دوستان از من یاد بگیرین که کلا جوری طی کردم و اینقدر دیگه منتظر نیستم که اگه بگن ویزات اومده تعجب میکنم.رکوردار تو فروم تا اینجا خودمم .بنده تا 10 روز دیگه میشه یک سال که اقدام کردم و مدارک رو دادم به سفارت. انقد ظول کشیده که یادم میره خیلی وقتا واسه دانمارک اقدام کردم . اینجور اعصاب خودتون رو خورد نکنید و به زندگیتون بچسبید تا از همینجا حداقل عقب نمونید.

پی نوشت: من فروم کم میام مدتیه واسه همین اگر سوالی داشتید خصوصی بفرستید
    honesty and rationality are keys to peace

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)