صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: پاسخ : همسفر برای اخذ ویزای انگلستان در تركيه

پیش فرض پاسخ : همسفر برای اخذ ویزای انگلستان در تركيه

از خانم ها كسي هست كه بخاد بياد تركيه كه خرج اتاق رو نصف كنيم. من امروز 26 May نزديك ميدان تكسيم در استانبول اتاق گرفتم شبي 50$.احتمالا تا 20 روز تركيه بمونم.

سلام من 14 جولای وقت مصاحبه دارم و احتمالا دو هفته ای استامبول باشم اگه کسی هست که بخواد باهم باشیم و هزینه هارو کم کنیم پیام بده,
    I am male

Smile پاسخ : همسفر برای اخذ ویزای انگلستان در تركيه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام من 14 جولای وقت مصاحبه دارم و احتمالا دو هفته ای استامبول باشم اگه کسی هست که بخواد باهم باشیم و هزینه هارو کم کنیم پیام بده,
    I am male
    سلام، من این هفته یا هفته آینده دارم میام استانبول و حاضر هستم هزینه ها رو با هم تقسیم کنیم. وقت سفارت رو هنوز نگرفتم. ولی احتمالا باشه ۲۱ ژولای. آیا الان خانه اجاره کردید؟ I am a male

سلام من الان استانبولم باشه ولی من بودم یا نبودم جای ارزون با امکانات خواستی بگو که بهت معرفی کنم

Junior Member

اقا میشه یک سری ادرس بدین که کجا و چطوری بریم اپاتمان بگیریم استامبول ارزون در بیاد؟هتل بگیریم بهتر نیست ؟ اگه سایتی چیزی هست میشه ادرسشو بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nunki نمایش پست ها
    اقا میشه یک سری ادرس بدین که کجا و چطوری بریم اپاتمان بگیریم استامبول ارزون در بیاد؟هتل بگیریم بهتر نیست ؟ اگه سایتی چیزی هست میشه ادرسشو بدین؟
    هتل ارزونتر در میاد. اینم سایت هتل . شما منطقه تکسیم استانبول رو سرچ کنید.www.booking.com

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nunki نمایش پست ها
    شما میتونید از booking.com یا tripadvisor اطلاعات هتل ها رو کسب کنید بعد اگر کارت اعتباری بین المللی ندارید، با همون کارت شتاب از این سایت ها هتل رو رزرو کنید:
    http://www.berimsafar.com
    http://www.hotelbama.com

اطراف تکسیم میتونید هتل با نرخ مناسب پیدا کنید. تو منطقه osmanbey هم یکسری هتل خوب با نرخ مناسب هست.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

دوستان هتل ارزون معرفی کنید لطفا

هتل ها تو این وقت سال یه ریزه گرون تر شده کلا. نکته ی دو اینکه تو انتخاب هتل در محله ی آکسارای خوب دقت کنید که اصلا منطقه ی امن و جالبی نیست و حتی الامکان تو سمت تکسیم و بی اگلو یا فتیح هتل یا آپارتمان بگیرید. نکته ی سه اینکه بزرگرترین خیابون تو استانبول 4 لاینست پس وقتی تو booking.com دارید نقشه رو نیگاه می کنید اون خیابونای نسبتا عریض هم در واقع یه کوچه 4 متری سنگفرش خلوت هست. ( اینا رو گفتم مخصوص کسایی که اولین باره میان استانبول دقت کنن).

نقل قول نوشته اصلی توسط kamelia نمایش پست ها
    دوستان هتل ارزون معرفی کنید لطفا
    در رنج چه قیمتی منظورتون ارزونه؟ مثلا تا 70 دلار؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)