صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: پاسخ : همسفر برای اخذ ویزای انگلستان در تركيه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Post doctoral fellow in clinical biochemistry, Keele University, England

پیش فرض پاسخ : همسفر برای اخذ ویزای انگلستان در تركيه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام من 14 جولای وقت مصاحبه دارم و احتمالا دو هفته ای استامبول باشم اگه کسی هست که بخواد باهم باشیم و هزینه هارو کم کنیم پیام بده,
    I am male
    !!You must be a shemale then cos she said any female

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    از خانم ها كسي هست كه بخاد بياد تركيه كه خرج اتاق رو نصف كنيم. من امروز 26 May نزديك ميدان تكسيم در استانبول اتاق گرفتم شبي 50$.احتمالا تا 20 روز تركيه بمونم.
    دوستان شما چرا همه طول مدتی که پاستون سفارته اونجا می مونید.شما فقط دو روز نیازه که استانبول باشید.بعد میتونید از سفارت ایران برگ ورود بگیرید و بدون پاس برگردید ایران.اونجا کسانی هستن که مورد تایید سفارت ایران و انگلیس هستن و با 50 تا 100 دلار پاستون رو میارن ایران براتون.اونهایی که میدونن بهشون بر نخوره من فقط گفتم شاید کسانی باشند که ندونن.من خودم به دلیل عدم آگاهی پدر و مارم رو با خودم 16 روز تو استانبول نگه داشتم وقتی براشون تقاضای ویزای C-FAMILY دادم.اگه در ابن رابطه بیشتر اطلاعات میخواین اینجا سوال کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط alish60 نمایش پست ها
    دوستان شما چرا همه طول مدتی که پاستون سفارته اونجا می مونید.شما فقط دو روز نیازه که استانبول باشید.بعد میتونید از سفارت ایران برگ ورود بگیرید و بدون پاس برگردید ایران.اونجا کسانی هستن که مورد تایید سفارت ایران و انگلیس هستن و با 50 تا 100 دلار پاستون رو میارن ایران براتون.اونهایی که میدونن بهشون بر نخوره من فقط گفتم شاید کسانی باشند که ندونن.من خودم به دلیل عدم آگاهی پدر و مارم رو با خودم 16 روز تو استانبول نگه داشتم وقتی براشون تقاضای ویزای C-FAMILY دادم.اگه در ابن رابطه بیشتر اطلاعات میخواین اینجا سوال کنین
    عزیز جان شما برای ویزای توریستی رفتی. و بله نیازی نبوده دو سه روز بیشتر بمونی. این دوستان برای ویزای دانشجویی میرن و مضاحبه دارن بعد از یه مدت
    در ضمن هیچ کدوم ازون هایی که کار گرفتن پاسپورت و اینا رو انجام میدن تایید هیچ سفارتی رو ندارن و اگر چنین حرفی زدن اصلا حرفشون رو باور نکنید. اگر سفارت ایران یا انگلیس میخواست کسی رو تایید کنه چرا ولشون میکرد تو خیابون. خب خیلی مودبانه و رسمی اول میگفت انقدم پول میگیرم برا پس فرستادن ویزاتون با پست

Banned
    رشته و دانشگاه

من قربانخودم 14 سال هست که انگلیسم.برای پدر و مادرم درخواست دادم.البته شما درست میگین که مصاحبه دارن ولی بارهم بنظره من اگه برگردن و برای مصاحبه برن بهتره تا 20 رو پول هتل و هزینه بدن.راجعبه تایید سفارت هم اینو عرض کنم که من شماره یه آقایی رو از سفارت ایران آقای حسین نیا گرفتم.اسم اون طرف رو نمیگم که تبلیغ نشه براش ولی اونطور که این کارمند گفت دانشجوهایی که بورسیه هستن و یا دانشجوهایی که چند ساله سفارت اونها رو میشناسه این کار رو انجام میدن.دم در سفارت انگلیس همیه آقای ترکی بود که وقت رو چک میکرد اونیهآقایی اونجابود رو به من معرفی کرد.البته نهایتا حرف شمامنطقی هست ولی من که پارسال و امسال باهاشون کار کردم راضی بودم.البته پارسال 40 دلار میگرفتن امسال تا 120 دلار هم میگیرن.کلا برای توریستیها بهتره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    عزیز جان شما برای ویزای توریستی رفتی. و بله نیازی نبوده دو سه روز بیشتر بمونی. این دوستان برای ویزای دانشجویی میرن و مضاحبه دارن بعد از یه مدت
    در ضمن هیچ کدوم ازون هایی که کار گرفتن پاسپورت و اینا رو انجام میدن تایید هیچ سفارتی رو ندارن و اگر چنین حرفی زدن اصلا حرفشون رو باور نکنید. اگر سفارت ایران یا انگلیس میخواست کسی رو تایید کنه چرا ولشون میکرد تو خیابون. خب خیلی مودبانه و رسمی اول میگفت انقدم پول میگیرم برا پس فرستادن ویزاتون با پست
    دقیقا همینطوره تو همین فروم برید بگردید چندین مورد پیدا میکنید که بعضی از این موسسات کلی علاف کردن متقاضی رو. البته هنوز استفاده کردن از این سرویس به صرفه به نظر میرسه. در امارات هم گویا با پرداخت هزینه اضافی میشه پاسپورت رو همون روز پس گرفت. این دوست ما از دیروز اومده مواردی رو که مدتهاست همه میدونیم رو به شکلی نادرست و ناقص دوباره بیان میکنه. هیچ کدوم از این موسسات هم هیچ تاییدیه ایی از جایی ندارند. وقتی هم بهشون میگیم که برید ببینید تاپیک مخصوص وجود داره و اصلا این تاپیک برای همسر ویزاست و نه بیان روش دریافت برگه عبور و بازگشت از ترکیه بهشون برمیخوره.

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

مدت اخذ ویزا حدودا چند روزه ؟؟

سلام. من 14 نوامبر برای آنکارا وقت گرفتم. کسی هست که باهم برویم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)