صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: پاسخ : همسفر برای اخذ ویزای انگلستان در تركيه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همسفر برای اخذ ویزای انگلستان در تركيه

سلام. من فردا شب ميرم تركيه و شنبه برميگردم، هتل رو نزديك سفارت ايران گرفتم كه پياده برم و بيام. اگه كسي باشه هتل رو از سينگل به دابل تغيير بديم صرفه جويي كنيم يه كم. البته هتل اش يه كم گرونه چون لوكسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام من الان استانبولم باشه ولی من بودم یا نبودم جای ارزون با امکانات خواستی بگو که بهت معرفی کنم
    سلام و وقتتون بخیر
    امکانش هست جایی برای اقامت با مشخصاتی که بالا قید کردین بهم معرفی کنید؟
    ممنون و سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط maahlla نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امکانش هست جایی برای اقامت با مشخصاتی که بالا قید کردین بهم معرفی کنید؟
    ممنون و سپاسگزارم
    سلام من ماه رمضون اونجا بودم و قیمتش شبی 38 دلار بود حدودا ولی الان رفته رو 53 دلار, بهترین کار اینه که تو سایت booking.com دنبال جا بگردید تو منطقه تقسیم

Junior Member

سلام دوستان،

من فردا صبح دارم میرم آنکارا. از دوستان کسی اونجا هست یا کسی نمیاد تو هفته آینده؟

دوستان من الان استانبول هستم اتاق سه تخته گرفتم با قیمت مناسب و دنبال دو نفر میگردم تا هزینه ها یک سوم بشه.اگر کسی مایل هستش پیام خصوصی بده لطفاً.

همسفر برای استامبول یا ترکیه بهم پیام خصوصی بده. خیلی ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

4 تیر ماه ، واسه آیلتس 27 جون - 6 تیر امتحان دارم
    توی استانبول کسی هست که بخواد 2نفر شیم هزینه کمتر شه؟
    لطفا پیام بدین

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

سلام ... ببخشید من میخوام برم برای یه گنفرانس به انگلیس ... باید چه نوع ویزایی بگیرم ? توریستی ؟
    چه مدارکی باید اماده کنم برای سفارت انگلیس در استانبول ؟
    مرسی
    wöllen ist können

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید
    دوستان، من ان شاءالله برای مصاحبه های ویزای تحصیلی انگلستان، برنامه دارم 8م یا 9م تیرماه، برم استانبول و نزدیک به 20 روزی هم اونجا خواهم بود تا پروسه ها انجام بشن. از عزیزان اگر کسی هست که در اون تاریخ میخاد اونحا باشه، لطفا پیام بده تا با هم هماهنگ بریم و با هم، اتاق بگیریم که هزینه ها سبک تر بشه....

ممنون

Junior Member

پیش فرض هتل ارزان و با کیفیت برای اقامت طولانی در استانبول

دوستانی که مجبور هستند مدت طولانی استانبول بمونند هتل خوب و البته بسیار ارزان و با کیفیت نزدیک مترو میدان تقسیم(خروجی انتهای پارک به سمت شیشلی)
    آدرسش Inonu Mah. Papa Roncalli Sokak No:34, Elmadag, Sisli, 34373 Istanbul, Turkey
    به اسم Bunk Taksim

توی سایت "بوکینگ دات کام" سرچ کنید پیداش میکنید و میتونید همه عکسهاش رو ببینید دقیقا مثل توی عکسهاست. ولی نمیخواهد از سایت رزرو کنید مستقیم اونجا مراجعه کنید حسابی چونه بزنید توی سایت قیمتهاش بالاست ولی اگر مراجعه کنید و چونه بزنید تخفیف خوبی میده میتونید شبی 10 یورو با صبحانه بگیرید. البته صبحانه اش جداست و یک نهار کامله (5 یورو) ولی چونه بزنید و جوری وانمود کنید که جاهای دیگری هم سراغ دارید ولی میخواهید اونجا رو امتحان کنید. خلاصه حسابی چونه بزنید خودتون رو پولدار نشون ندید. یک دانشجوی معمولی با پول تو جیبی محدود. از هر ترفندی استفاده کنید پذیرش هتل یک دختر خانوم خیلی مهربون و زیبا و یک آقای جوان و با حوصله هستند که کلی آدم رو تحویل میگیرند. هر بار هم که چونه میزنید اونها مجدد توی کامپیوترشون نگاه میکنند(الکی) و یک قیمت جدید به شما پیشنهاد میدهند که یکبارش با کارت صبحانه 5 یوروئی هست ولی شما باز قبول نکنید و چونه بزنید تا به قیمت مورد نظرتون برسید. در آخر وقتی قیمت رو گذروندید ازشون بپرسید پس صبحانه چی و اونوقت کارتهای صبحانه رو هم جایزه بگیرید. در ضمن از اول هم نگوئید چند شب آنجا میمانید و پیشنهاد دهید که اگر قیمت مناسب شود بیشتر میمانید.
    کلا جای با کلاسیه و مشتریاش بیشتر اروپائی هستند و همگی جوان.کلی دوست اروپائی پیدا میکنید. فضای بسیار عالی و خوبی داره. اینترنت و کامپیوترهای جدید اصلا لازم نیست برای مطالعه از تبلت یا لپ تاپ خودتون استفاده کنید. طبقه آخرش یک فضای دنج و زیبای شیشه ای رو به شهر که هر موقع بخواهید میتونید اونجا برید نوشیدنی یا غذا بخورید و با تبلت مشغول باشید(نوشیدنی و غذا رو از بیرون تهیه کنید تا با صرفه باشه) یک سوپرمارکت بزرگ هم نزدیکشه که آدرسش رو از هتل بپرسید. شاید اولش برای ما ایرانیها جالب نباشه که با 4 یا 5 دختر و پسر از نژادهای مختلف هم اتاق باشیم یا هتل که میریم توی اتاقمون حمام نباشه. ولی خیلی لذت بخش و سرگرم کننده هست بخصوص اگر اقامت طولانی داشته باشید. البته بعضی اتاقهاش حمام هم داره ولی اصلا لازم نیست پول اضافی بدید. حمامش بسیار تمیزه و راحت، شامپو و صابون از بهترین مارکها. البته اتاقهای پسرانه و دخترانه هم داره. برای وسایلتون هم یک کمد بزرگ رمزدار توی اتاق هست که بزرگترین سایز چمدون هم داخلش میره، اگر لازم داشتید طبقه همکف هم یک انبار داره با همون مدل کمدها. تاکید میکنم جای بسیار بسیار امن و راحتیه بخصوص برای دختر خانومهای تنها.اگر دو سه نفر باشید هم بسیار عالیست.

چند نکته رو در نظر داشته باشید
    حتما یک دمپائی با خود ببرید
    اصلا مناسب خانواده نمی باشد (گران و محدود برای بچه ها)
    ترجیحا یک حوله کوچک برای دست و صورت و با خود ببرید(فقط حوله بزرگ دارند)
    سعی کردم همه چیز رو توضیح بدهم ولی اگر باز هم سوال داشتید پیام بگذارید یا همینجا بپرسید.
    ویرایش توسط roseafshar : June 16th, 2015 در ساعت 09:55 AM

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)