صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Junior Member

پیش فرض آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

سلام دوستان.
    من یک بچه دارم و به همراه همسرم می خوایم واسه پذیرش درخواست بدیم. خودم واسه دکترای زبان فرانسه و همسرم واسه دکترای بیو مکانیک. فکر می کنید به هممون ویزا می دن؟ یا به خاطر پسرک اذیت کنن؟

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2013 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

دوستان دقت بفرمایید که جدیدا برای بیمه باید ترجمه شناسنامه به تایید سفارت رسیده باشه و یا توسط یک مترجم فرانسوی ترجمه شده باشه. حتما ترجمه شناسنامه هاتون رو در همون سفارت فرانسه تاییدیه بگیرید که مثل ما و خیلی از بچه های دیگه دچار دردسر و هزینه زیادی نشید. بعد از 5 ماه هنوز نتونستیم کارت بیمه بگیریم! متاسفانه کارمندان سفارت هم اطلاعی در این مورد ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_4277 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک بچه دارم و به همراه همسرم می خوایم واسه پذیرش درخواست بدیم. خودم واسه دکترای زبان فرانسه و همسرم واسه دکترای بیو مکانیک. فکر می کنید به هممون ویزا می دن؟ یا به خاطر پسرک اذیت کنن؟
    یکی از دوستان خود من تونست با زن و بچه ویزا بگیره. نگران نباشید. مدارک کامل و بدون نقص ارائه بدید حتما ویزا میگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidinline نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بدونم برای تحصیل - ارشد به زبان انگلیسی در فرانسه جهت اخذ ویزا سفارت مدرک زبان آیلتس می خواد؟ کمترین نمره ای که باید به سفارت بدیم چنده؟

با تشکر
    بله مدرک آیلتس میخوان. یکی از دوستان من با آیلتس 5.5 تونست ویزا بگیره و کمی مصاحبه فرانسوی هم باهاش انجام دادن ولی خیلی گیر ندادن.
    حداقل فکر میکنم دیگه 5- 5.5 رو میخوان ولی دقیق نمیدونم.

سلام

من برای یه دوره اینترنشیپ میخوام اقدام کنم که زمانش 6 ماهه است. دوستانی که اطلاع دارند یا برای فرصت مطالعاتی اقدام کردن لطفا راهنمایی کنن که چه مدارکی لازمه ارائه بدم؟؟ چون ظاهرا متفاوت از تحصیل هست و یه سری مدارکی که تو لیست سفارت دیدم فکر نکنم شامل حال من بشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

برای فرصت مطالعاتی، باید برای scientific visa (ویزای طولانی مدت) اقدام کنید. مهمترین مدرک هم علاوه بر مدارک مرسوم، مدرکی هست به نام CONVENTION D'ACCULE.
    این لیست مدارکی هست که قبلا سفارت از متقاضی می گرفت:
    مدارک مورد نیاز بخش فرهنگی برای ویزا بلند مدت علمي

1- دو نسخه فرمهای درخواست ویزا بلند مدت، پر شده، امضا شده با ذکر تاریخ (فرمها بر روي سايت سفارت فرانسه موجود مي باشند)

2- دو قطعه عکس جدید (مشخصات عكس مورد نظر بر روي سايت سفارت مي باشد)

3- کپی كليه مدارك تحصيلي از ديپلم به بعد همراه با ترجمه فرانسه آنها + كپي كليه ريز نمرات همراه با ترجمه فرانسه آنها

4- کپی شناسنامه ایرانی همراه با ترجمه فرانسه آن

5- CV یا شرح مشخصات به فرانسه یا انگلیسی

6- انگیزه نامه به فرانسه یا انگلیسی

7- كپي
    Protocole d’accueil/convention d’accueil

8- در صورت مقتضي،‌ اصل گواهي اشتغال به كار و برگه مرخصي همراه با ترجمه فرانسه آنها

9 - برای بورسیه های دولت ایران، نامه ساپورت مالی از طرف وزارت علوم یا بهداشت مورد قبول نمی باشد
    يا
    - براي اشخاصي كه از دانشگاه فرانسوي بورس و يا حقوق دريافت مي كنند نامه رياست دانشگاه با قيد مبلغ

10- کپی 5 صفحه اول پاسپورت

بچه ها حتما ترجمه شناسنامه هاتون رو در سفارت تاییدیه بگیرید و کپی برابر اصل کنید. چون بیمه اینجا میخواد. ما بعد از 9 ماه هنوز مشکل داریم سر این بیمه و نتونستیم کارت بیمه مون رو بگیریم!
    متاسفانه کارمندان سفارت هیچ اطلاعاتی در مورد تغییر قوانین فرانسه نمیدهند و ما رو با مشکل مواجه کردن و کلی هزینه زیاد کردیم و آخرش هم هیچی!

Junior Member

من درحال اقدام برای فرصت مطالعاتی دکتری هستم یکی از اساتید در فرانسه درجواب درخواست گفته که چندموردی که تابحال می خواستند نزد ایشان بروند با مشکل ویزا برخورد کرده اند. این موضوع تا چه حد صحت دارد و آیا الان هم ویزای فرانسه سخت است؟ کلا حال و هوای ویزای فرانسه چطوریه؟. من این سایت و نتایج دوستان رو که بررسی کردم بنظرم رسید الان اوضاع بهتره. همینطوره؟ ممنون میشوم اگر منو راهنمایی کنید چون باید تصمیم بگیرم که فرانسه برم یا جای دیگه رو امتحان کنم
    پسیار سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnr نمایش پست ها
    من درحال اقدام برای فرصت مطالعاتی دکتری هستم یکی از اساتید در فرانسه درجواب درخواست گفته که چندموردی که تابحال می خواستند نزد ایشان بروند با مشکل ویزا برخورد کرده اند. این موضوع تا چه حد صحت دارد و آیا الان هم ویزای فرانسه سخت است؟ کلا حال و هوای ویزای فرانسه چطوریه؟. من این سایت و نتایج دوستان رو که بررسی کردم بنظرم رسید الان اوضاع بهتره. همینطوره؟ ممنون میشوم اگر منو راهنمایی کنید چون باید تصمیم بگیرم که فرانسه برم یا جای دیگه رو امتحان کنم
    پسیار سپاس
    سلام
    به نظر من اگر گزینه های دیگری دارید اصلا به امید این یکی کنار نگذارید و موازی کار رو پیش ببرید.

سلام

من تماس گرفتم سفارت برای گرفتن وقت. ولی گفتن اولین وقتی که میتونن بدن 1 ماه و 20 روز آینده ست!! منم باید خیلی زودتر از اینها فرانسه باشم، چون شروع پروژه ایه که قراره مشغولش بشم!

کسی تجربه ای داره در این زمینه؟ بقیه که وقت گرفتن معمولا چقدر طول کشیده؟

صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)