صفحه 32 از 32 نخستنخست ... 2223242526272829303132
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 318 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

[QUOTE=noonoo63;2006564]با سلام خدمت دوستان گرامى, ايا سابقه ريجکت از امريکا مىتونه اثر منفى در ويزاى فرانسه داشته باشه؟ با سپاس[/QUOT

سلام
    با توجه به اینکه یکی از مدارکی که از شما باید به سفارت بدهید سابقه ویزای شما هست ممکنه بی تاثیر نباشه ( البته مطمئن نیستم )
    توصیه میکنم ریسک نکنید و پاسپورت خودتون رو عوض کنید ...

سلام دوستان عزیز ... من برای گرفتن ویزای تحصیلی، هر چقدر به سفارت به شماره 64094000 زنگ می زنم، کسی پاسخگو نیست ... فقط امروز خانمی، به من گفت که باید با همین شماره ساعت 2-3 تماس بگیرم و با آقای ملک آرا صحبت کنم ... من طی این یک ساعت که زنگ زدم، کسی پاسخی نداد ... همینطور باید زنگ بزنم؟ ... شماره دیگه ای نیست؟ ... یک شماره موبایل 0933 هم هست که همیشه خاموشه یا در دسترس نیست ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasimglstn نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ... من برای گرفتن ویزای تحصیلی، هر چقدر به سفارت به شماره 64094000 زنگ می زنم، کسی پاسخگو نیست ... فقط امروز خانمی، به من گفت که باید با همین شماره ساعت 2-3 تماس بگیرم و با آقای ملک آرا صحبت کنم ... من طی این یک ساعت که زنگ زدم، کسی پاسخی نداد ... همینطور باید زنگ بزنم؟ ... شماره دیگه ای نیست؟ ... یک شماره موبایل 0933 هم هست که همیشه خاموشه یا در دسترس نیست ...
    بله بهترین راه همینه که مدام زنگ بزنید. یک روش دیگه اینه که به بخش روادید سفارت ایمیل بزنید، شماره خودتون رو بزارید و درخواست کنید که بهتون زنگ بزنند. متنتون باید به انگلیسی یا فرانسه باشه.
    ایمیل بخش روادید: visas.teheran@diplomatie.gouv.fr
    اگه بگید که وقت مصاحبه میخواید واسه ویزای علمی یا دکترا که حتما ملک آرا تماس میگیره باهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط HPC نمایش پست ها
    بله بهترین راه همینه که مدام زنگ بزنید. یک روش دیگه اینه که به بخش روادید سفارت ایمیل بزنید، شماره خودتون رو بزارید و درخواست کنید که بهتون زنگ بزنند. متنتون باید به انگلیسی یا فرانسه باشه.
    ایمیل بخش روادید: visas.teheran@diplomatie.gouv.fr
    اگه بگید که وقت مصاحبه میخواید واسه ویزای علمی یا دکترا که حتما ملک آرا تماس میگیره باهاتون.
    مرسی از راهنماییتون ... من برای post master ادمیشن گرفتم. الان یک خانمی به من گفت که باید با خانم زندیه صحبت کنم که شماره 0933 برای ایشونه و گفت روزهای دوشنبه و چهارشنبه می تونم با ایشون تماس بگیرم. فردا زنگ می زنم، اگر جواب نگرفتم، ایمیل هم می زنم.

یه سوالی در مورد پاسپورت دارم. انقضای پاسپورت من 2016/07/29 هست و در مدارک درخواستی نوشتند که "اعتبار گذرنامه باید حداقل سه ماه پس از پایان اعتبار روادید درخواستی" باشه. من برای دوره یک ساله post master ادمیشن گرفتم که زمانش از سپتامبر 2015 تا سپتامبر 2016 هست. سوالم اینه که پاسپورتم برای این شرایط معتبره؟ اگر نیست، چه باید بکنم؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasimglstn نمایش پست ها
    یه سوالی در مورد پاسپورت دارم. انقضای پاسپورت من 2016/07/29 هست و در مدارک درخواستی نوشتند که "اعتبار گذرنامه باید حداقل سه ماه پس از پایان اعتبار روادید درخواستی" باشه. من برای دوره یک ساله post master ادمیشن گرفتم که زمانش از سپتامبر 2015 تا سپتامبر 2016 هست. سوالم اینه که پاسپورتم برای این شرایط معتبره؟ اگر نیست، چه باید بکنم؟
    سلام، با توجه به اینکه در پاسپورت شما ویزای شنگن VLSیکساله درج خواهد شد و بایستی گذرنامه نیز برای این مدت اعتبار داشته باشد، بایستی مراجعه کنید و درخواست پاسپورت جدید بدهید.
    موفق باشید.

سلام دوستان کسی نمومه فرم OFII رو که پر کرده داره بزاره اینجا؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

اين تاپيك با توجه به اتمام سال 2014 و پرونده هاي مرتبط بسته مي شود.
    پست هاي مربوطه جديد را در بخش ويزاي سال 2015 درج فرماييد.

با سپاس
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)