صفحه 17 از 32 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar12146 نمایش پست ها
    سلام
    من شما رو يادمه ،چون منم امروز اونجا بودم،اين مسئله اي كه گفتيئ ازتون cv خواستن خيلي عاديه ،نگران نباشيد ،البته به من نگفتن و من خودم تعجب كرده بودم كه نكنه يادش رفته !!! راستي آقاي ملك آرا كدوم بودن؟؟؟گيشه اوليه؟؟
    سلام و ممنون از راهنمایی شما.
    شما برای چه رشته ای و چه مقطعی اقدام کردین؟
    آقای ملک آرا امروز اصلا نبودن. ایشون کنار اون گیشه ای می شینن که با من مصاحبه کرد. یه آ قایی با موهای جو گندمی و تقریبا بلند که اصلا امروز نبود. روزی که برای تایید مدرک رفتم ایشون رو دیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amerezoji نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنمایی شما.
    شما برای چه رشته ای و چه مقطعی اقدام کردین؟
    آقای ملک آرا امروز اصلا نبودن. ایشون کنار اون گیشه ای می شینن که با من مصاحبه کرد. یه آ قایی با موهای جو گندمی و تقریبا بلند که اصلا امروز نبود. روزی که برای تایید مدرک رفتم ایشون رو دیدم

من arts plastique -سال سوم ليسانس،براي شما چي؟

Junior Member

سلام
    من شما رو يادمه ،چون منم امروز اونجا بودم،اين مسئله اي كه گفتيئ ازتون cv خواستن خيلي عاديه ،نگران نباشيد ،البته به من نگفتن و من خودم تعجب كرده بودم كه نكنه يادش رفته !!! راستي آقاي ملك آرا كدوم بودن؟؟؟گيشه اوليه؟؟
    بهار جان میتونم بپرسم امروز چی ازتون پرسیدن؟ انگلیسی پرسیدن یا فارسی؟ من امروز بخش فرهنگی مصاحبه داشتم با اینکه مدرک زبان داشتم اما خانوم زندیه انگلیسی مصاحبه کردن باهام. البته خیلی خوب و ساده بود چیزایی که پرسیدن.

Junior Member

سلام بهار جان
    میتونم بپرسم رشته اتون چی بوده که برای سال سوم هنرهای تجسمی دارید میرید؟
    من لیسانس گرافیک بودم اما به منم سال سوم لیسانس پذیرش دادن از دانشگاه رن۲.

Junior Member

سلام ممنون از اینکه به همه سوالات جواب می دین و خیلی ها رو از نگرانی در میارید.
    من برای مستر 2 مهندسی مکانیک با گرایش advanced production sysytems از ENSAM پذیرش گرفتم.
    راستی من شمار ور به یاد نمیارم که کدوم یکی از دوستانی بودید که اونجا تشریف داشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amerezoji نمایش پست ها
    سلام ممنون از اینکه به همه سوالات جواب می دین و خیلی ها رو از نگرانی در میارید.
    من برای مستر 2 مهندسی مکانیک با گرایش advanced production sysytems از ENSAM پذیرش گرفتم.
    راستی من شمار ور به یاد نمیارم که کدوم یکی از دوستانی بودید که اونجا تشریف داشتید؟

من همون لحظه كه صداتون كردن با فاصله ي كمي كنارتون ايستاده بودم ،فك كنم زماني كه شما وارد شديد من در حال مصاحبه بودم.

Junior Member

[QUOTE=Zbah;1712889]بهار جان میتونم بپرسم امروز چی ازتون پرسیدن؟ انگلیسی پرسیدن یا فارسی؟ من امروز بخش فرهنگی مصاحبه داشتم با اینکه مدرک زبان داشتم اما خانوم زندیه انگلیسی مصاحبه کردن باهام. البته خیلی خوب و ساده بود چیزایی که پرسیدن.[/QUOTE

مصاحبه م با خانم زنديه طولاني تر بود در واقع فكر ميكنم مصاحبه ي اصلي همون،پس طبيعتا سوالات فرانسه بود ، ديروز كه رفتم سفارت بيشتر مدارك رو چك ميكردن و تك و توك سوال پرسيدن ولي مصاحبه با خانوم زنديه مفصل بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yahi نمایش پست ها
    سلام بهار جان
    میتونم بپرسم رشته اتون چی بوده که برای سال سوم هنرهای تجسمی دارید میرید؟
    من لیسانس گرافیک بودم اما به منم سال سوم لیسانس پذیرش دادن از دانشگاه رن۲.

منم از renne 2 پذيرش دارم، من صنايع دستي بودم البته 5 سال سابقه ي عكاسي دارم،اميدوارم موفق باشيد.

Junior Member

[QUOTE=bahar12146;1713508]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zbah نمایش پست ها
    بهار جان میتونم بپرسم امروز چی ازتون پرسیدن؟ انگلیسی پرسیدن یا فارسی؟ من امروز بخش فرهنگی مصاحبه داشتم با اینکه مدرک زبان داشتم اما خانوم زندیه انگلیسی مصاحبه کردن باهام. البته خیلی خوب و ساده بود چیزایی که پرسیدن.[/QUOTE

مصاحبه م با خانم زنديه طولاني تر بود در واقع فكر ميكنم مصاحبه ي اصلي همون،پس طبيعتا سوالات فرانسه بود ، ديروز كه رفتم سفارت بيشتر مدارك رو چك ميكردن و تك و توك سوال پرسيدن ولي مصاحبه با خانوم زنديه مفصل بود.
    شما دوره تون انگلیسی هست یا فرانسه؟ سوالاتی که میگید تک و توک پرسیدن فرانسه بود؟

Junior Member

من همون لحظه كه صداتون كردن با فاصله ي كمي كنارتون ايستاده بودم ،فك كنم زماني كه شما وارد شديد من در حال مصاحبه بودم.
    سلام، یادم اومد و مصاحبه تون هم کمی طولانی شد. دقیقا یادمه که خیلی راجع به مدارکتون از شما پرسید. انشاالله موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)