صفحه 2 از 32 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2013 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

من مدارکی که تو سایت سفارت نوشته رو آماده کردم می‌شه بگین از اینجا به بعد باید چکار کنم؟
    اول باید برم بخش فرهنگی‌ بد برم کنسولگری؟
    بخش فرهنگی‌ فقط کپی همه مدارکی که اینجا نوشته رو می‌خواد؟

ممنون

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

با سلام خدمت دوستا عزیز. بچه ها میخواستم بدونم اگه کسی بخواد واسه ارشد یک رشته به زبان انگلیسی برای ویزا اقدام کنه باز هم باید زبان فرانسه بلد باشه؟ آخه من هیچی از فرانسه نمیدونم ممکنه مصاحبه فرانسوی تو سفارت بکنن باهام؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستا عزیز. بچه ها میخواستم بدونم اگه کسی بخواد واسه ارشد یک رشته به زبان انگلیسی برای ویزا اقدام کنه باز هم باید زبان فرانسه بلد باشه؟ آخه من هیچی از فرانسه نمیدونم ممکنه مصاحبه فرانسوی تو سفارت بکنن باهام؟
    معمولا دوره هایی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند نیاز به زبان فرانسه نیست. اما باید طی مدرکی قید شود که دانشگاه شما این دوره انگلیسی است. با این برای اطمینان بیشتر با بخش فرهنگی سفارت تماس بگیرید و دقیق اینکه مقطع ارشد هستید و نام دانشگاه و رشته را بیان کنید. راهنمایی اصلی را خواهند کرد.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    من مدارکی که تو سایت سفارت نوشته رو آماده کردم می‌شه بگین از اینجا به بعد باید چکار کنم؟
    اول باید برم بخش فرهنگی‌ بد برم کنسولگری؟
    بخش فرهنگی‌ فقط کپی همه مدارکی که اینجا نوشته رو می‌خواد؟

ممنون
    مدارک را به همان ترتیب + مدرک تایید شده سفارت (گواهی اخرین مدرک تحصیلی) را در دو سری اصلی و کپی اماده کنید با بخش فرهنگی تماس بگیرید وقت بگیرید بعد از تایید بخش فرهنگی ، وقتی از سوی آنها برای شما در کنسولی گرفته می شود. مدرک اضافه ای لازم باشد همانطور که اشاره کرده اند اطلاع میدهند در ضمن فایل سوابق و انگیزه نامه را داشته باشید بعد از این مراحل از شما خواسته می شود فایل ها را نیز ایمیل کنید.

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

شماره بخش فرهنگیه جنده؟
    هر چی میگردم پیدا نمیکنم
    من فقط این شماره رو دارم که اینم مثل اینکه درست نیست: 02164094010

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    شماره بخش فرهنگیه جنده؟
    هر چی میگردم پیدا نمیکنم
    من فقط این شماره رو دارم که اینم مثل اینکه درست نیست: 02164094010
    دوست عزیز شماره درست است. بخش فرهنگی روزهای جمعه و شنبه (مطابق تعطیلات سفارت تعطیل است) در ضمن تاریخ های 8 خرداد و 18 خرداد جنانچه دقت فرمائید تعطیلات رسمی سفارت است در این تاریخ ها نیز پاسخ گو نیستند شما دقت کنید در زمان هایی که جلسات اشنایی بخش فرهنگی برای دانشجویان (مراجعه به سایت بخش فرهنگی) است احتمال پاسخگویی کمتر می شود. از طرفی شما میتوانید از طریق ایمیل اشاره شده در لیست مدارک به زبان فرانسه و یا انگلیسی با این بخش مکاتبه کنید چناچه پاسخ شما در سایت سفارت نباشد حتما پاسخ گو خواهند بود.

موف باشید

Junior Member

سلام من یه سوال داشتم و هرچی به بخش فرهنگی زنگ می زنم جواب نمیدن، لطفا راهنماییم کنید. من واسه دکترا پذیرش گرفتم می خواستم بدونم که ترجمه مدرک و ریز نمرات ارشدم کفایت می کنه یا باید از دیپلم همه رو ترجمه کنم؟ پیشاپیش از جوابتون ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim123 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم و هرچی به بخش فرهنگی زنگ می زنم جواب نمیدن، لطفا راهنماییم کنید. من واسه دکترا پذیرش گرفتم می خواستم بدونم که ترجمه مدرک و ریز نمرات ارشدم کفایت می کنه یا باید از دیپلم همه رو ترجمه کنم؟ پیشاپیش از جوابتون ممنون
    شما باید تمام مدارک بعد از ورود به دانشگاه را ترجمه کنید همراه با ریز نمرات که شامل مقطع کارشناسی و ریز نمرات نیز میشود. چنانچه مدارک مورد نیاز ویزای بلند مدت تحصیلی را مطالعه کنید (در سایت سفارت) ترجمه آخرین مدرک تحصیلی شما نیز باید به تایید سفارت برسد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sungeo نمایش پست ها
    شما باید تمام مدارک بعد از ورود به دانشگاه را ترجمه کنید همراه با ریز نمرات که شامل مقطع کارشناسی و ریز نمرات نیز میشود. چنانچه مدارک مورد نیاز ویزای بلند مدت تحصیلی را مطالعه کنید (در سایت سفارت) ترجمه آخرین مدرک تحصیلی شما نیز باید به تایید سفارت برسد.

ممنون از جواب شما. شما خودتون سفارت رفتید؟ چند روزه وقت میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim123 نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما. شما خودتون سفارت رفتید؟ چند روزه وقت میدن؟
    اصولا 15 روز بعد از تماستون وقت میدن یادیرتر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)