صفحه 20 از 32 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Grenoble1-Electronics Engeneering

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط amg63 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که مصاحبش 22 ژوییه باشه و هنوز منتظر جواب باشه؟؟
    با سلام
    بلی من هم روز مصاحبم 22 ژوییه بود و فعلا منتظر جواب هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_69 نمایش پست ها
    با سلام
    بلی من هم روز مصاحبم 22 ژوییه بود و فعلا منتظر جواب هستم.
    ببخشید رشته و مقطعتون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Zbah نمایش پست ها
    ببخشید رشته و مقطعتون چیه؟
    با سلام توی بخش همسفران هم نوشتم :مستر مهندسی برق الکترونیک از گرونوبل

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amg63 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که مصاحبش 22 ژوییه باشه و هنوز منتظر جواب باشه؟؟
    سلام رشته و مقطعتون رو میشه ذکر کنید

با سلام خدمت دوستان عزیز...
    من حدودا چند ماه دیگر با دریافت دعوت نامه از یک شرکت معتبر برای یک هفته بعنوان نماینده شرکت بهمراه گروه 8 نفره ایرانی عازم آلمان خواهم شد. قصد دارم تا همسرم که کارمند 10 ساله توانیر است و شغل دولتی هم دارد را بهمراه ببرم. اما توصیه شدم که از سفارت آلمان برای ویزای همسرم استفاده نکنم و از سفارت فرانسه برای ایشان ویزای شنگن توریستی بگیرم که راحتتر است. 2 سوال برای من مطرح است که:
    1: آیا سفارت فرانسه امکان دارد که با درخواست ویزای توریستی ایشان برای 10 روز حداکثر موافقت کند (درضمن سند مالکیت منزل هم بنام ایشان است) و آژانس قول صدور بلیط و رزرو هتل را هم در فرانسه داده است.
    2: در صورت موافقت فرانسه با ویزای همسرم آیا این مسئله در دریافت ویزای من در سفارت آلمان مشکلی ایجاد می کند ؟ یعنی اگر پاسپورت همسرم را طلب کنند و ببینند که ایشان هم جدیدا ویزای فرانسه گرفته اند ویزای بنده با مشکل مواجه می شود یا نه؟
    متشکر می شوم که دوستان تجربیات را در این مورد مطرح کنند.

Junior Member

دوستان این لینکی که برای پیگیری ویزا گذاشتن. من هر چی میزنم شماره رو میگه The information entered does not relate to any application being processed. Please contact the Visa Section of theFrench EMBASSY in TEHRAN.
    کسی میدونه چرا اینجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zbah نمایش پست ها
    دوستان این لینکی که برای پیگیری ویزا گذاشتن. من هر چی میزنم شماره رو میگه The information entered does not relate to any application being processed. Please contact the Visa Section of theFrench EMBASSY in TEHRAN.
    کسی میدونه چرا اینجوریه؟
    ظاهرا سایت آپدیت نیست.
    تا جایی که من میدونم برا ی اکثر دوستانی که جواب ویزاشون اومد ه زده "The application is still being processed".

سلام.

من میخوام از انگلیس برم فرانسه برای summer school که حدودا 10، 12 روز طول میکشه.
    کدوم category از ویزای کوتاه مدت رو باید انتخاب کنم؟
    همه رو چک کردم گزینه ای برای این مورد نداره.

ممنون

Junior Member

[QUOTE=E47;1722162]سلام.

من میخوام از انگلیس برم فرانسه برای summer school که حدودا 10، 12 روز طول میکشه.
    کدوم category از ویزای کوتاه مدت رو باید انتخاب کنم؟
    همه رو چک کردم گزینه ای برای این مورد نداره.

گزينه autre يا other بعد توضيح بديد جلوش ،من براي ويزاي قبليم همين كارو كردم

Junior Member

بهار جون خیلی خوشحال شدم که ویزا گرفتی....
    فقط یه چیزی گفتی که فهمیدم سوتی دادم .
    من با اینکه که پورتفولیو آماده، چاپ و صحافی شده داشتم اما به سفارت ندادم فکر کردم واسه سفارت لازم نیست! ((((
    خیلی خرم....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)