صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

ووی من امروز ساعت دو میرم سفارت.... تازه دیروز کلی وسایلمو ریختم دور.....نکنه زبوووونم لال + نباشه؟؟؟

Junior Member hamedpkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology, University of Tehran

آدم با خوندن نوع نوشتن پست ها و جو اینجا حتی یک درصد هم احتمال نمیده که افرادی که مطلب میذارن میخوان برن و تحصیلات تکمیلی ادامه بدن ... شبیه استرس بچه دبستانی ...

Junior Member

بچه ها سلام
    از اونجايي كه من خودم خيلي آرزو داشتم كه برم فرانسه ...دوست دارم كه چند تا نكته كه بر اثر تجربه به دستآوردم رو بگم
    ١: مدارك مالي قوي مثلا سعي كنيد هم حساب خودتون بالاي ٣٦ مليون باشه هم ضامن قوي وهم اگر اشنا يا ضامن فرانسوي داريد.
    ٢:اينر بر اساس نظر خودم ميگم ولي اكول پولي احنمال ويزاش بهتره تا اونيوقسيته !به هر حال از لحاظ اقتصادي مثبت تره
    ٣: گپ درسي اگر داريد رزومه قوي كنيد!مدارك كاري ببريد هر چي تو رزومه و انگيزه نامه اشاره كرديد سند اشاره شده هم ببريد
    ٤:صادق باشيد و دروغ نگيد به هيچ عنوان
    ٥:شننگن توريستي ردي نداشته باشيد چون فوق العاده اثر منفي دارد!!!سعي كنيد حتي الامكان يك شنگن توريستي در ٣ سال اخير داشته باشيد
    ٦: رشته مرتبط با ليسانس انتخاب كنيد يا رشته ي خاصي را انتخاب كنيد كه مي دونن همه در پاريس يا فرانسه مهد اون رشته هست مثل رشته هاي هنري و مد
    Time table قوي و از قبل حساب شده داشته باشيد كه كاراتون هل هلي نشه
    ٧:مدارك زبان قوي هم فرانسه هم انگليسي از خيلي لحاظ ها موثر ميشه!!!!!
    باز اگر چيزي به نظرم بياد اضافه مي كنم
    موفق باشيد همگي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpkh نمایش پست ها
    آدم با خوندن نوع نوشتن پست ها و جو اینجا حتی یک درصد هم احتمال نمیده که افرادی که مطلب میذارن میخوان برن و تحصیلات تکمیلی ادامه بدن ... شبیه استرس بچه دبستانی ...
    همه کسایی که اینجا پست میذارن آدم هستن و اینکه قصد ادامه تحصیل دارن دلیل نمیشه که به همه ی احساسات انسانی خودشون مسلط باشن.
    ضمنا صحبت کردن در مورد استرس با ادمایی که خودشون تو این فضا هستن باعث آرامش بیشتر آدم میشه.
    تا حالا نشنیده بودم کسی که میخواد ادامه تحصیل بده باید معصوم باشه و عاری از هر اشتباه!

امیداورم شماهایی که ویزاتونو گرفتین و با ذوق و شوق منتظر رفتن هستین بعد از ورود به فرانسه همچنان این روحیه مثبت رو حفظ کنید. اینو بدونید هر جا سختی های خاص خودشو داره، خیلی ها قبل از اینکه بیان تصور دیگه از این کشور در ذهنشون داشتن و بعد فقط چندین ماه جا زدن و برگشتند به کشور، امیدوارم شما دوستان تازه وارد بتونید روحیه خودتو حفظ کنید و جا نزنید...

Junior Member

سلام دوستان
    برگه ی Attestation d’assurance santé privé رو از کجا در ایران باید بگیرم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hani44 نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    از اونجايي كه من خودم خيلي آرزو داشتم كه برم فرانسه ...دوست دارم كه چند تا نكته كه بر اثر تجربه به دستآوردم رو بگم
    ١: مدارك مالي قوي مثلا سعي كنيد هم حساب خودتون بالاي ٣٦ مليون باشه هم ضامن قوي وهم اگر اشنا يا ضامن فرانسوي داريد.
    ٢:اينر بر اساس نظر خودم ميگم ولي اكول پولي احنمال ويزاش بهتره تا اونيوقسيته !به هر حال از لحاظ اقتصادي مثبت تره
    ٣: گپ درسي اگر داريد رزومه قوي كنيد!مدارك كاري ببريد هر چي تو رزومه و انگيزه نامه اشاره كرديد سند اشاره شده هم ببريد
    ٤:صادق باشيد و دروغ نگيد به هيچ عنوان
    ٥:شننگن توريستي ردي نداشته باشيد چون فوق العاده اثر منفي دارد!!!سعي كنيد حتي الامكان يك شنگن توريستي در ٣ سال اخير داشته باشيد
    ٦: رشته مرتبط با ليسانس انتخاب كنيد يا رشته ي خاصي را انتخاب كنيد كه مي دونن همه در پاريس يا فرانسه مهد اون رشته هست مثل رشته هاي هنري و مد
    Time table قوي و از قبل حساب شده داشته باشيد كه كاراتون هل هلي نشه
    ٧:مدارك زبان قوي هم فرانسه هم انگليسي از خيلي لحاظ ها موثر ميشه!!!!!
    باز اگر چيزي به نظرم بياد اضافه مي كنم
    موفق باشيد همگي
    شنگن توریستی رد شده از یه کشور دیگه جه ربطی به اینا داره آخه ؟!
    من فکر کنم به این دلیل رد شدم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    شنگن توریستی رد شده از یه کشور دیگه جه ربطی به اینا داره آخه ؟!
    من فکر کنم به این دلیل رد شدم...
    سپیده جان دلیل رد شدن رو نگفتن؟ رشته تون حساس نبود؟

Junior Member

خيلي ناراحت شدم كه رد شديد ولي من اين اطلاعاتو از يك جاي خيلي معتبر دارم كسي بود كه شنگن ردي داشت و اون رو رفع كرد با همون شرايط كارش درست شد!!!!!اميدوارم شما هم پي رغع اون ردي باشيد در وحله ي اول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yahi نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز به منم زنگ زدن و گفتن رزرو بلیط رو ببرم سفارت....امروز هم بردم....یعنی ویزام مثبته دیگه؟؟؟
    ديدي چه قدر بيخودي نگران بودي خدا رو شكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)