صفحه 3 از 32 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim123 نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما. شما خودتون سفارت رفتید؟ چند روزه وقت میدن؟
    سفارت با توجه به زمان ثبت نام اصلی شما در دانشگاه فرانسه و شروع کلاس هاتون طوری به شما وقت میدهند که مناسب باشد مثلا در حال حاضر مورد هایی که باید در سپتامبر انجا باشند را وقت میدهند. ولی معمولا در این فصل به دلیل شلوغی ممکن است یک هفته کم و زیاد شود. بخش فرهنگی در کنسولی برای دانشجویان دارای سهمیه وقت است و سعی میکند اولین وقت خالی را باتوجه به الویت ثبت نام دانشجویان به ضروری ترین مورد دهد که بعد از تماس شما میانگین دو هفته بعد است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    شماره بخش فرهنگیه جنده؟
    هر چی میگردم پیدا نمیکنم
    من فقط این شماره رو دارم که اینم مثل اینکه درست نیست: 02164094010

از ساعت 8:30 تا 10:30 صبح با این شماره تماس بگیر: 09334546853

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    اصولا 15 روز بعد از تماستون وقت میدن یادیرتر.
    من امروز با خانم زندیه صحبت کردم یه هفته بعد بهتون وقت میدن

سلام به همگی....یه سوال واسه تایید اخرین مدرک تحصیلی هم باید از سفارت وقت قبلی بگیریم؟

دوستان من یه سوال دیگه هم داشتم .......
    سفارت یه 99 یورو واسه دادن وقت میگیره و یه 18 یورو واسه تایید مدرک...... ایا واسه مهر ویزا هم پولی باید بدیم؟

Junior Member

سلام به همگی....یه سوال واسه تایید اخرین مدرک تحصیلی هم باید از سفارت وقت قبلی بگیریم؟
    سلام
    نه فقط صبح زود میرید دم سفارت وقتی وارد شدید میگید میخوام مدارکم رو تایید کنم بهتون یه برگه ی نوبت میدن وارد میشید و مدارک رو به باجه ی مورد نظر میدید و رسید رو برای دریافت مدارک تایید شده میگیرید و فکر میکنم باید همون موقع پول هم بدید الان یادم نیست .همین

Junior Member

دوستان من یه سوال دیگه هم داشتم .......
    سفارت یه 99 یورو واسه دادن وقت میگیره و یه 18 یورو واسه تایید مدرک...... ایا واسه مهر ویزا هم پولی باید بدیم؟
    خیر برای اون پولی نمیگیرن

Junior Member

من امروز با خانم زندیه صحبت کردم یه هفته بعد بهتون وقت میدن
    من ایشون رو نمیشناسم مسئول جدید بحش فرهنگی هستن؟ قبلا معمولا 2 هفته ای وقت میدادن چون تا شما مدارکتون رو حاضر کنید و به تایید سفارت برسونین خودش 2 هفته یا بیشتر زمان میبره.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    من ایشون رو نمیشناسم مسئول جدید بحش فرهنگی هستن؟ قبلا معمولا 2 هفته ای وقت میدادن چون تا شما مدارکتون رو حاضر کنید و به تایید سفارت برسونین خودش 2 هفته یا بیشتر زمان میبره.
    اره مسول جدیده ... من واسه یکشنبه ازش وقت گرفتم الان اینجوریه که ایشون تا زمانی که مدارکت کامل نباشه بهت وقت نمیده ... خیلی اصرار داره که تمامی مدارک در دو نسخه اصل و کپی کامل باشه و همچنین اخرین مدرک تحصیلیت هم به تایید سفارت رسیده باشه .. من خودم تاییدیه سفارتو نگرفته بودم مدارکمو بررسی نکرد گفت برو یکشنبه بیا....ولی اگه همه مدارکی که تو سایت نوشته رو اماده کنی و تاییدیه سفارت رو هم گرفته باشی بهش زنگ بزنی فردای همون روز بت وقت میده و اگه همه چی اوکی باشه یه هفته بعد وقت سفارت واست رزرو میشه

Junior Member

سلام دوستان

منظورتون از اینکه مدارک کامل باشه برای اینکه وقت بدن, یعنی همه اون مواردی که تو فایل word که تو سایت هست برای ویزای بلند مدت دانشجویی باید همراهمون باشه تا وقت بدن؟؟
    لطفا راهنمایی کنید من تهران نیستم.

سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)