صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2013 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط butkhosravi نمایش پست ها
    من هم همین سوالات رو دارم. علاوه بر اون آیا نامه گردش مالی باید ببریم سفارت؟ چند ماهه باید باشه؟ نمیشه همون نزدیکیای زمان مصاحبه پول بریزیم داخل حساب و موجودی ببریم؟
    سلام شما باید از الان پول در حساب داشته باشی و باهاش بازی کنی یعنی هی بریزی ور داری که گردش حسابتون بیاد بالا و اینکه باید 3 ماه الی 6 ماهه باشه و برای اینکه ریسک نکنی معادل 6 هزار یورو حداقل تو حسابت بریز که کمی از مبلغی که سفارت میخواد
    بالاتر هست ...
    در صفحات قبل کل مدارک ویزای علمی نوشته شده ....

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    سلام شما باید از الان پول در حساب داشته باشی و باهاش بازی کنی یعنی هی بریزی ور داری که گردش حسابتون بیاد بالا و اینکه باید 3 ماه الی 6 ماهه باشه و برای اینکه ریسک نکنی معادل 6 هزار یورو حداقل تو حسابت بریز که کمی از مبلغی که سفارت میخواد
    بالاتر هست ...
    ممنون از راهنماییای شما. اگه میشه یه توضیح هم راجع به OFII بدین. جزو مدارکی که باید به سفارت بدیم برای ویزای علمی بلند مدت نوشته شده بود. خودمون باید پرش کنیم؟ بازم ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

نقل قول نوشته اصلی توسط butkhosravi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییای شما. اگه میشه یه توضیح هم راجع به OFII بدین. جزو مدارکی که باید به سفارت بدیم برای ویزای علمی بلند مدت نوشته شده بود. خودمون باید پرش کنیم؟ بازم ممنونم.
    سلام فرم ofii پرینت بگیرین فقط مشخصات خودتون رو بنویسید و به سفارت تحویل بدید سفارت در صورت تایید ویزا یک مهر روی برگه اوفی شما میزنه که در فرانسه باید تحویل پرفکتور بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    بالاتر هست ...
    سلام.
    من چند تا سوا داشتم:
    1- 6000 یورو برای 6 ماه هست؟ یعنی اگه دوره بیشتر بشه باید پول بیشتری باشه؟
    2- این حساب باید توی بانک خاصی باشه یا اینکه در هر بانکی می تونیم این حساب رو باز کنیم؟
    3- یه سوال هم راجع به بیمه داشتم. من با چند تا از موسسات بیمه تماس گرفتم. همه اشون گفتن که می تونن بیمه مسافرتی 6 ماهه یا 12 ماهه صادر کنن اما بعد از سه ماه حتما باید برگردیم ایران تا این بیمه رو تمدید کنن و گرنه بیمه باطل میشه! کسی میدونه برای دوره فرصت مطالعاتی چطوری میشه بیمه گرفت؟

خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

سلام دوستان
    من امسال برای مستر فاند اراسموس گرفتم ... ولی الان برای گرفتن وقت سفارت گیج شدم کلی ... نمی دونم باید چی کار کنم ... الان به شماره ای که از همینجا یکی از دوستان گذاشته بود زنگ زدم گفتن مدارک رو اول باید بزاری ولی سایتش رو نمی دونم چیه اصلا
    میشه لطف کنید یه توضیح کلی به من بدین که به کدوم سایت باید برم ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    سلام.
    من چند تا سوا داشتم:
    1- 6000 یورو برای 6 ماه هست؟ یعنی اگه دوره بیشتر بشه باید پول بیشتری باشه؟
    2- این حساب باید توی بانک خاصی باشه یا اینکه در هر بانکی می تونیم این حساب رو باز کنیم؟
    3- یه سوال هم راجع به بیمه داشتم. من با چند تا از موسسات بیمه تماس گرفتم. همه اشون گفتن که می تونن بیمه مسافرتی 6 ماهه یا 12 ماهه صادر کنن اما بعد از سه ماه حتما باید برگردیم ایران تا این بیمه رو تمدید کنن و گرنه بیمه باطل میشه! کسی میدونه برای دوره فرصت مطالعاتی چطوری میشه بیمه گرفت؟

خیلی ممنون
    با سلام, منم براى فرصت مطالعاتى اقدام کردم به نظرم بيمه رو بايد از فرانسه اقدام کنيد من که قصد دارم از طريق دانشگاه مقصد براى بيمه اقدام کنم. تا جايى که شنيدم بيمه هاى داخلى فايده ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    با سلام, منم براى فرصت مطالعاتى اقدام کردم به نظرم بيمه رو بايد از فرانسه اقدام کنيد من که قصد دارم از طريق دانشگاه مقصد براى بيمه اقدام کنم. تا جايى که شنيدم بيمه هاى داخلى فايده ندارن
    سلام.
    برای اینکه از دانشگاه مقصد اقدام کنم باید به استادم ایمیل بدم یا اینکه به جای خاصی در دانشگاه باید ایمیل بدم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    سلام.
    برای اینکه از دانشگاه مقصد اقدام کنم باید به استادم ایمیل بدم یا اینکه به جای خاصی در دانشگاه باید ایمیل بدم؟
    ممنون
    معمولا بعد از اينکه استادتون دعوت نامه رو ميفرسته ادرس ايميلتونو به فردى ميده که اون کارهاى ادارى شما رو انجام ميده, براى من اون شخص در مورد بيمه سوال کرد و بعد که من گفتم اونجا بيمه ميکنم يه ستاد استقبال دارن که کاراى مربوط به زانشجويان خارجى روانجام ميدن اونا خودشون به من ايميل دادن. شما کدوم دانشگاه تشريف ميبريد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    معمولا بعد از اينکه استادتون دعوت نامه رو ميفرسته ادرس ايميلتونو به فردى ميده که اون کارهاى ادارى شما رو انجام ميده, براى من اون شخص در مورد بيمه سوال کرد و بعد که من گفتم اونجا بيمه ميکنم يه ستاد استقبال دارن که کاراى مربوط به زانشجويان خارجى روانجام ميدن اونا خودشون به من ايميل دادن. شما کدوم دانشگاه تشريف ميبريد؟
    من موسسه پژوهشی اینریا میرم. هزینه بیمه ای که از اون طرف اقدام کردین چقدر هست؟ و اینکه الان باید هزینه اش رو پرداخت کنید؟ چون ممکنه به خاطر ویزا سفر کنسل بشه! شما کدوم دانشگاه پذیرش گرفتین؟

Junior Member

سلام مجدد, من هنوز براى بيمه اقدامى نکردم ولى نيازى به پرداخت هزينه قبل از سفر نيست فقط يک سرى فرم هست که بايد تکميل بشه, پرداخت هزينه ا رو حضورد انجام خواهيد داد ان شاالله, من از دانشگاه bordeux پذيرش گرفتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)