صفحه 4 از 32 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazm نمایش پست ها
    سلام دوستان

منظورتون از اینکه مدارک کامل باشه برای اینکه وقت بدن, یعنی همه اون مواردی که تو فایل word که تو سایت هست برای ویزای بلند مدت دانشجویی باید همراهمون باشه تا وقت بدن؟؟
    لطفا راهنمایی کنید من تهران نیستم.

سپاس
    درسته ...... من فقط تاییدیه سفارتو نگرفته بودم مدارکمو بررسی نکردن ....... خانم زندیه مسول بخش فرهنگی سفارت هستن و ایشون از شما مصاحبه میگیرن . برای اینکه مطمین شین با خود ایشون تماس بگیرین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    درسته ...... من فقط تاییدیه سفارتو نگرفته بودم مدارکمو بررسی نکردن ....... خانم زندیه مسول بخش فرهنگی سفارت هستن و ایشون از شما مصاحبه میگیرن . برای اینکه مطمین شین با خود ایشون تماس بگیرین
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    میشه لطفا در مورد گواهی تایید شده تقبل هزینه توضیح بدین. تو اون فایل word که نوشته ضامن میتونه پدر یا مادر باشه پس نیازی نیست حساب حتما به نام خودم باشه درسته؟؟
    در فروم دیدم بچه ها در مورد گردش حساب توضیح داده بودن, یعنی چی دقیقا؟؟
    یک سوال دیگه اینکه شرح حال و انگیزه نامه باید متفاوت از اونایی باشه که برای دانشگاه فرستادم؟ کلا شرایط خاصی نداره؟؟

مرسی مرسی مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazm نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    میشه لطفا در مورد گواهی تایید شده تقبل هزینه توضیح بدین. تو اون فایل word که نوشته ضامن میتونه پدر یا مادر باشه پس نیازی نیست حساب حتما به نام خودم باشه درسته؟؟
    در فروم دیدم بچه ها در مورد گردش حساب توضیح داده بودن, یعنی چی دقیقا؟؟
    یک سوال دیگه اینکه شرح حال و انگیزه نامه باید متفاوت از اونایی باشه که برای دانشگاه فرستادم؟ کلا شرایط خاصی نداره؟؟

مرسی مرسی مرسی
    در رابطه با شرح حال و انگیزه نامه من خودم همین سوالاتو از خانم زندیه پرسیدم. شرح حال یا رزومه همونیه که واسه دانشگاه فرستادین ولی‌ در رابطه با انگیزه نامه مسئول بخش فرهنگی‌ گفتن که باید هدف از آمدن به فرانسه و گرفتن ویزای‌ فرانسه رو بنویسین. فرق میکنه با اونی که واسه دانشگاه فرستادین.

Junior Member

طبق لیست سفارت دیپلم دبیرستان و کلیه ی مدارکی که بعد از اون گرفته میشه و همچنین ریزنمرات دیپلم به بعد باید ترجمه به فرانسه بشه در غیر این صورت در مصاحبه با بخش کنسولگری به مشکل میخورید و دوباره وقتتون رو عقب میاندازن.
    در مورد بخش فرهنگی من خودم تجربه ی خوبی نداشتم خانمی که اونجا بودن کپی مدارکی که از من گرفته بودند رو به بخش کنسولی نداده بودند و همینظور یک مورد رو هم فراموش کرده بودن بگن!!! و روز مصاحبه خیلی بد بود.
    توصیه میکنم طبق لیست همه ی مدارک رو برای بخش کنسولی آماده کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    طبق لیست سفارت دیپلم دبیرستان و کلیه ی مدارکی که بعد از اون گرفته میشه و همچنین ریزنمرات دیپلم به بعد باید ترجمه به فرانسه بشه در غیر این صورت در مصاحبه با بخش کنسولگری به مشکل میخورید و دوباره وقتتون رو عقب میاندازن.
    در مورد بخش فرهنگی من خودم تجربه ی خوبی نداشتم خانمی که اونجا بودن کپی مدارکی که از من گرفته بودند رو به بخش کنسولی نداده بودند و همینظور یک مورد رو هم فراموش کرده بودن بگن!!! و روز مصاحبه خیلی بد بود.
    موفق باشید.
    سلام
    طبق لیست سفارت به نظر نمیاد دیپلم و ریزنمراتش لازم باشه! ---> سایر دانشنامه‌های دریافتی پس از پایان تحصیلات دبیرستانی
    شما برای ویزای بلند مدت دانشجویی اقدام کرده بودید و به خاطر نداشتن این مدارک وقتتون رو عقب انداختن؟؟؟

Smile پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    موفق باشید.
    دوست عزيز مصاحبه فقط يكبار و ان هم در بخش فرهنكي توسط خانم زنديه بركزار ميشه ........ ديكه تو كنسولكري شما مصاحبه اي انجام نخواهي داد .......من امروز سفارت بودم و مدارك بيش دانشكاهي و ديبلمو اصلا ازم نخواستن ........ اكه مداركتون كامل باشه و بخش فرهنكي سفارت بهتون اوكي بده ديكه حله و تمام كاري كه تو سفارت شما بايد انجام بدي يه انكشت نكاريه سادست به علاوه برداخت ٩٩ يورو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    در رابطه با شرح حال و انگیزه نامه من خودم همین سوالاتو از خانم زندیه پرسیدم. شرح حال یا رزومه همونیه که واسه دانشگاه فرستادین ولی‌ در رابطه با انگیزه نامه مسئول بخش فرهنگی‌ گفتن که باید هدف از آمدن به فرانسه و گرفتن ویزای‌ فرانسه رو بنویسین. فرق میکنه با اونی که واسه دانشگاه فرستادین.

سلام من 19 june وقت کنسولی داشتم رشته ای که توی لسانس و مستر خوندم فیزیک و رشته ای که قبول شدم 2 تا گرایش مکانیک مستر 2 است. خواستم ببینم اقای ملک ارا به شما هم گغت رزومه اتون رو بفرستید به ادرس ایمیل visas.teheran@diplo... یا نه ؟

Junior Member

سلام. ببخشید کسی اینجا در مورد ویزای Scientific که واسه دکتری میدن اطلاعاتی داره؟ این ویزا با ویزای بلند مدت دانشجویی یکیه؟ ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borhan05 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید کسی اینجا در مورد ویزای Scientific که واسه دکتری میدن اطلاعاتی داره؟ این ویزا با ویزای بلند مدت دانشجویی یکیه؟ ممنون میشم کمک کنید
    این ویزا با ویزای دانشجویی از تظر مدارکی که لازم دارد یکی است شما فقط نیاز به یک convention d'acceie.. اضافه بر مدارک ویزای داشنجویی دارید در واقع این کنوسیون به جای مدرک ثبت نام تو لیست مدارک است. ویزا بلند مدت است ولی نوع علمی با دانشجویی فرق دارد. ولی مراحل صدور یکسان می باشد. در ضمن مهر و امضاهای کنوسیون زمان بر است و سفارت اصل این کنونسیون را تا نبیند برایتان وقت تعیین نمیکند بنابراین از نظر زمانی این مراحل را در نظر بگیرید.

سلام کسی جوابی دریافت کرده از سفارت امسال؟؟؟ رد یا قبول؟ من الان ده روزه از مصاحبه ام گذشته و هیچ خبری نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)