صفحه 8 از 32 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

دوستان من قراره با گواهی اشتغال به تحصیل رو ببرم کنسولگری برای تایید. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟ ینی تایید میکنن؟

Junior Member

برای من یک هفته یی اومد، ولی بستگی به رشته و دانشگاه داره، زمان بررسی پرونده تون، خیلی به حساسیت رشته از دید کشور مقصد بستگی داره، نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negneg69 نمایش پست ها
    والا من جرات ندارم زنگ بزنم اگه دوست دارید این شماره اقای ملک اراست 64094010
    من بلیط از همون موقع که پرونده مو تحویل خانم زندیه دادم گرفتم چون حساب کردم، هزینه ی پنالتی کنسلی بلیط کمتر از دردسر های گیر نیومدن بلیط و “ هزینه ی بالاتر بلیط نزدیک زمان حرکت“ در می آید، گرون ترین هزینه ی کنسلی که واسه ی ترکیش هست، 100 دلاره، تازه می تونید رزرو کنید(از امارات بلیط بگیرین مناسب تر از بقیه در می یاد-هم هزینه هم زمان نگه داشتن بلیط به صورت رزرو)،

نقل قول نوشته اصلی توسط fmjop نمایش پست ها
    برای من یک هفته یی اومد، ولی بستگی به رشته و دانشگاه داره، زمان بررسی پرونده تون، خیلی به حساسیت رشته از دید کشور مقصد بستگی داره، نگران نباشید.
    الان بیشتر از 1 ماه هست که منتظریم و خبری نشده!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein1370 نمایش پست ها
    الان بیشتر از 1 ماه هست که منتظریم و خبری نشده!
    تا 10 روز اینده میاد....نگران نباش

Junior Member

من هم 1 ماه و 4 روزه که منتظر نتیجه ام . گفته بودن ماکزیمم 3 هفته طول میکشه ( همون آقایی که مدارک رو تحویل گرفت گفت . ) حالا شده 5 هفته و اگر امروز هم نیاد ، جمعه و شنبه هم که هیچی ، میره تو هفته ی 6م.
    دوبار هم تماس گرفتم میگن دست ما نیست و هیچ راه پیگیری هم نداره. باید نتیجه از فرانسه بهشون گفته بشه و اینا همون روز به ما خبر میدن!!
    برزخ دیوونه کننده ایه...

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    تا 10 روز اینده میاد....نگران نباش
    مال شما نیومد؟ نمی دونم دیگه دارن چیو بررسی میکنن!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    من هم 1 ماه و 4 روزه که منتظر نتیجه ام . گفته بودن ماکزیمم 3 هفته طول میکشه ( همون آقایی که مدارک رو تحویل گرفت گفت . ) حالا شده 5 هفته و اگر امروز هم نیاد ، جمعه و شنبه هم که هیچی ، میره تو هفته ی 6م.
    دوبار هم تماس گرفتم میگن دست ما نیست و هیچ راه پیگیری هم نداره. باید نتیجه از فرانسه بهشون گفته بشه و اینا همون روز به ما خبر میدن!!
    برزخ دیوونه کننده ایه...
    به منم همینارو گفت اون آقاهه! شما هم رشته مهندسی هستین؟ شاید واسه رشته مهندسی اینجوری سخت می گیرن... باید تا الان می اومد!!

Junior Member hamedpkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology, University of Tehran

نگران نباشین.
    نتایج بورس رو هم خیلی کش دادن ولی بالاخره امروز دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein1370 نمایش پست ها
    به منم همینارو گفت اون آقاهه! شما هم رشته مهندسی هستین؟ شاید واسه رشته مهندسی اینجوری سخت می گیرن... باید تا الان می اومد!!
    اره من هم مهندسی ام . ارشد فناوری اطلاعات . یه وقت نذارن یه هفته قبلش بگن !! من الان موندم یه سری از کارا رو انجام بدم یا نه!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)