صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

سلام دوستان من یه کمک میخواستم، من تو اسپانیا دانشجو هستم خانوادم میخوان ویزا شنگن بگیرن بیان اینجا چهار نفرن و یه خواهر بردار مجرد دارم ، پدر من که از آژانس سوال کرده بود گفته بودن اسپانیا به مجردا بد ویزا میده و شما میتونید از فرانسه اقدام کنید، دوستانی که از طریقه سفارت فرانسه اقدام کردن وضعیته سختگیری چجوری؟ راحت به مجردا ویزا میدن ؟ چون نسبت به اسپانیا مدارکه کمتری میخاد و اینکه خود خانوادم میتونن اقدام کنن یا حتما باید از طریق آزانس باشه چون آژانس نفری 650 یورو میگیره ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    اقا ما ویزا گرفتیم به نظرم خیلی ساده بود ..ویزای من توریستی هست البته. امیدوارم همه دوستان موفق بشن ویزا بگیرن.

سلام

من با مدارک زیر برای ویزای توریستی از آژانس اقدام کردم به نظر شما چند درصد ویزا میدن ؟

مجرد 33 سال

بالای 3/5 سال سابقه کار در شرکت معتبر اینترنتی / 3/5 سال بیمه با تاییدیه تامین اجتماعی و ریز بیمه با تایید شرکت
    گواهی اشتغال به کار با ذکر جزئیات
    سند ملکی به اسم خودم یک دانگ
    75 تومن باقی مانده حساب با گردش 6 ماه حدود 33 میلیون برداشتی و 84 میلیون واریزی
    روزنامه رسمی شرکت و سه فیش حقوق آخر خودم از شرکت
    واچر هتل و پرواز هم خود آژانس صادر میکنه هتل 4 ستاره
    تو این پاسپورت هم که 6 ماه پیش تمدید کردم یک سفر امارات دارم .
    خود آژانس هم 150 میلیون ضمانت خواسته که مشکلی ندارم و میدم .

خیلی استرس دارم که قبول بشه . نظرتون رو بگید ممنون میشم

Junior Member

منم همین شرایط تقریبا داشتم البته نامهپبیمه فیش حقوقی نداشتم فقط گردش حساب دادم ویزا اوکی شد فکر می کنم شانسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    منم همین شرایط تقریبا داشتم البته نامهپبیمه فیش حقوقی نداشتم فقط گردش حساب دادم ویزا اوکی شد فکر می کنم شانسیه
    آقا ممنون لطف کردی

ایشالا که خوس بگذره بهت

امیدوارم هرکسی که بخواد بره .

والا من هم توریستی اقدام کردم ببینم چی میشه .

راستی شما خودتون اقدام کردید یا آژانس ؟

اشتغال به کار داشتید ؟ سند و .... ؟

Junior Member

من داداش شخصا اقدام کردم. سابقه بیمه ندارم...فقط یک شرکت داشتم مدارک همون دادم با 2 تا پرینت حساب هیچی دیگه هم نداشتم،، اژانس الکی دلهره میندازن که خوب ازت پول بگیرن وثیقه 150 خدایی زوره

سلام دوستان. من میخوام ویزای تحصیلی از سفارت فرانسه بگیرم. بورسیه اراسموس پذیرفته شدم اما فقط یک ترم تحصیلی فرانسه هستم بهم گفتن سفارت فرانسه باید اقدام کنم اما هرچی تماس مسگیرم دائما پاسم میدن به این طرفو اون طرف. کسی اینجا هست که بتونه کمکم کنه؟؟؟ ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokh_jshd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام ویزای تحصیلی از سفارت فرانسه بگیرم. بورسیه اراسموس پذیرفته شدم اما فقط یک ترم تحصیلی فرانسه هستم بهم گفتن سفارت فرانسه باید اقدام کنم اما هرچی تماس مسگیرم دائما پاسم میدن به این طرفو اون طرف. کسی اینجا هست که بتونه کمکم کنه؟؟؟ ممنون میشم
    با این شماره ها بین سایت 11 الی 1 تماس بگیرید. ( بخش فرهنگی سفارت فرانسه ) ( بخش دانشجویی )
    02166705040
    02166705041
    02166705042

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخوام برای دوره فرصت در کشور فرانسه اقدام کنم اما با هزینه شخصی خودم. یعنی نه از وزارت علوم پول میگیرم و نه از دانشگاه مقصد. می خواستم بدونم داشتن نامه convention d’accueil برای من هم لازم هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام،
    فاند من اکی شده. نامه convention d’accueil رو هم دریافت کردم. آیا به نامه دیگه ای که نشون دهنده اینکه من اونجا حقوق ماهانه خواهم داشت نیاز هست یا نه؟ یا اینکه همین convention d’accueil کفایت میکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)