صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط GDeterminism نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام ویزای توریستی فرانسه رو بگیرم. تا حالا برای شنگن اقدام نکردم هیچی نمیدونم. من برای یه رویداد ورزشی دارم میرم که از ۲۱ تا ۲۳ نوامبر طول میکشه به عنوان خبرنگار رسمی دعوت شده، دارم مدارکمو کامل میکنم. یه چند تا پرسش دارم ممنون میشم کمک کنید.
    ۱. منظورشون از این قسمت بلد شده چیه دقیقا؟ "بیمه نامه بین المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدا"
    ۲. چه بیمه‌ای و از کجا باید بگیرم؟
    ۳. خودشون گفتن ۱۵ روز طول میکشه ویزا صادر بشه. میخواستم بدونم بعد از ۱۵ روز معلوم میشه ویزام در اومده یا مثل امریکا همون موقع میگن ریجکت شدی یا نه؟
    ۴. جایی هست که دوستان تجربیات روز مصاحبه رو گفته باشن البته برای توریسی نه تحصیلی.

سپاس
    سلام.من و همسرم خرداد (may)امسال توريستي رفتيم فرانسه.
    ١.اين رو كجا نوشته؟من همچين چيزي يادم نمياد.ما فقط بيمه سفر گرفتيم.
    ٢.از بيمه هاي مختلفي مثله بيمه سامان ،اسيا،... مي تونيد بگيريد.به ازاي هر هفته حدود ٤٥-٤٠ هزار تومان هست.
    ٣.همون حدود طول ميكشه كه بايد تو روزي كه تو رسيدتون نوشته براي جواب بريد سفارت.(اگر هم ok شده باشه ممكنه قبلش زنگ نزنن)
    ٤. http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D8%AF%D9%87 ما مصاحبه خوب و عجيبي داشتيم!چون در كماله تعجب با ما كمي شوخي كرد و كلا با خنده برگزار شد!(يه اقايي بود موهاي جوگندمي،،قد بلند)

داشتن ويزاي شينگن و ورود و خروج از فرانسه تاثيري توي گرفتن ويزا تحصيلي داره؟
    ویرایش توسط yasi_m2005 : December 18th, 2014 در ساعت 09:09 PM

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

دوستان یک سئوال !
    میشه با ویزای یک کشور دیگه پذیرش گرفت و بعد از رفتن به اونجا انصراف داد و برای ادامه تحصیل به فرانسه رفت ؟ بنا به دلایلی احتمال ریجکت شدنم از سفارت فرانسه زیاده
    that which doesn't kill me can only make me stronger

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    دوستان یک سئوال !
    میشه با ویزای یک کشور دیگه پذیرش گرفت و بعد از رفتن به اونجا انصراف داد و برای ادامه تحصیل به فرانسه رفت ؟ بنا به دلایلی احتمال ریجکت شدنم از سفارت فرانسه زیاده
    شما چون میخوای بیشتر از 3 ماه در فرانسه باشی حتما به ویزای دانشجویی فرانسه نیاز داری

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2013 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

لطفا اطلاعاتی رو که مطمئن نیستید توی سایت نذارین یا حداقل با قید "مطمئن نیستم" بیان کنید.
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم (10 روزه که جواب مثبتش برای خودم و خانمم اومده) فوریه 2014
    1- نامه ساپورت مالی وزارت علوم رو دادم و قبول کردن البته برای خانمم هم حساب بانکی خواستن که توش معادل 3000 یورو باشه و ما برای احتیاط 20 میلیون تومن گذاشتیم.
    2- نوع ویزا "
    روادید بلند مدت تحصیلی
    " هست که باید اقدام کنید. (البته الان توی بخش مدارک لازم برای ویزا یه نوع "علمی" هم گداشتن. بهتره از سفارت بپرسید)
    3-
    convention d’accueil رو توی مدارک ننوشته ولی میخوان. یه قراردادی بین شما و دانشگاهی که میخواین اونجا برین (تقریبا 6 هفته طول میکشه تا آماده بشه)
    4- تعهد رسمی تک همسری با ترجمش رو از من خواستن.
    5- بقیه مدارک رو توی سایت سفارت گذاشتن.
    حتما خیلی سریع به بخش فرهنگی زنگ بزنید و یه دور مدارک رو با خانم زندیه چک کنید. فقط روزای یکشنبه و چهارشنبه از 8 و نیم تا 10 و نیم تلفن رو جواب میدن. شمارش
    09334546853 هست. با تلفن ثابت تماس بگیرید. من چند بار با مبایل زنگ زدم نشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanhs نمایش پست ها
    من هم اوضام مثل شماس. من 4 سپتامبر مدارکمو تحویل دادم. یه سال اروپا بودم و دو ماه فرانسه و بورس کامل هم هستم. "..."

سلام و عرض ادب
    قربان جواب شما آمد آخه خیلی از لحاظ موقعیت شبیه شما هستم به غیر از بحث بورسش که البته دورم فقط 900 یوروه. اگه لطف کنید جواب بدید ممنون می شم.
    یا علی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2013 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

سلام دوستان
    عذرمیخوام سوال من به هیچ قسمتی کاملا مرتبط نمیشه مجبورشدم اینجا بپرسم ممنون میشم جواب درستی بهم بدین.
    یکی از دوستان فرانسویم قصدداره برای مسافرت بیاد ایران با خانواده و فقط میترسه به علت مشکلات ایران و اسراییل بعد این سفر دیگه نتونه به اسراییل بره چون تعدادی از اعضای خانوادش اونجا زندگی میکنن.میگه میترسم سرویس امنیتی یه همچین چیزی گیربدن چرا با ایران ارتباط داری و رفتی ایران,ازونجایی که به ما میگن تروریست باعرض پوزش,میگه نگن تروریستی؟!البته نظرشخصی خودش نسبت به ایران این نیست.منم نخواستم جوابی بدم روهوا بهش که بعدا براش مشکل پیش بیاد بگه تو گفتی,پس منتظر راهنمایی های صحیح دوستان هستم حتی اگه جاش نیست خصوصی.ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام. برای مسافرت به فرانسه جهت امتحان ورودی دانشگاه..برای ویزای کوتاه مدت سفارت مدرک زبان فرانسه هم میخواد؟

سلام من نمیدونستم سوالمو توی کدوم تاپیک مطرح کنم کسی راجع به ویزای یادگیری زبان فرانسه اطلاعای داره برای یادگیری زبان میری واونجا درخواست پذیرش ازدانشگاه میدی وکلن این ویزا اجازه کار میده؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی می دونه ایا rejectشدن از امریکا (در صورتی که هیچ مهری در passportنخورده باشد) روی گرفتن ویزای شنگن توریستی تاثیر داره یا نه؟ اگه اره از کجا می فهمند که از امریکا rejectشدم؟ merc

Junior Member

سلام دوستان من براى فرصت مطالعاتى از دانشگاه بوردو پذيرش گرفتم و به همراه همسرم ميخوام براى ويزا اقدام کنم شنيدم احتمال ريجکت متاهلى رفتن بالاست, ايا صحت داره؟ همسرم هم دانشجوى دکترى, کارمند رسمى و داراى کارت پايان خدمت هستند, لطفا راهنمايىم کنيد چطور ميتونم ويزا بگيرم, با تشکر از همگى

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)