صفحه 26 از 32 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 318

موضوع: آرشيو شده : ويزاي فرانسه سال 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Harvard University

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2014 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

من هم اوضام مثل شماس. من 4 سپتامبر مدارکمو تحویل دادم. یه سال اروپا بودم و دو ماه فرانسه و بورس کامل هم هستم. "..."
    ویرایش توسط nimaK : October 24th, 2014 در ساعت 05:32 PM دلیل: لحن نامناسب

Junior Member

منم 3 ام سپتامبر بودم !!!

Junior Member

سلام دوستان. من واسه فرصت مطالعاتی اقدام کردم و از دانشگاه Lyon 1 پذیرش دارم. میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی در مورد این شهر داره؟ در مورد هزینه زندگی و پولی که واسه 6 ماه لازمه؟ یه سوال دیگه هم دارم. شنیدک که سفارت واسه دادن ویزا، اجاره نامه رسمی رو میخواد؟ کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ چطور میتونم از ایران در فرانسه خونه اجاره کنم و اجاره نامه رو بگیرم؟

سلام دوستان من میخوام ویزای توریستی فرانسه رو بگیرم. تا حالا برای شنگن اقدام نکردم هیچی نمیدونم. من برای یه رویداد ورزشی دارم میرم که از ۲۱ تا ۲۳ نوامبر طول میکشه به عنوان خبرنگار رسمی دعوت شده، دارم مدارکمو کامل میکنم. یه چند تا پرسش دارم ممنون میشم کمک کنید.
    ۱. منظورشون از این قسمت بلد شده چیه دقیقا؟ "بیمه نامه بین المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدا"
    ۲. چه بیمه‌ای و از کجا باید بگیرم؟
    ۳. خودشون گفتن ۱۵ روز طول میکشه ویزا صادر بشه. میخواستم بدونم بعد از ۱۵ روز معلوم میشه ویزام در اومده یا مثل امریکا همون موقع میگن ریجکت شدی یا نه؟
    ۴. جایی هست که دوستان تجربیات روز مصاحبه رو گفته باشن البته برای توریسی نه تحصیلی.

سپاس

درود

واقعا برای بعضی از ایرانی‌هایی که توی سفارت فرانسه کار می‌کنن، متاسفم، واقعا فکر میکنن کی هستن؟ این آقایی که امروز با من مصاحبه می‌کرد اینقدر بی‌نزاکت بود که من چند بار خواستم بگم آقا درست برخورد کن مگه کی هستی شما؟ تو دلش سوال می‌پرسید از پشت اون شیشه بعد که میگفتی متوجه نشدم همچین ترش می‌کرد که نگو. هر چی سوال هم می‌کردم زورش میومد جواب بده فقط کار خودش رو می‌کرد. شانس نداریم دیگه دو تا از مصاحبه‌کننده‌ها چقدر خوش برخورد بودن و با دقت سوال می‌پرسیدن بعد شانس ما این آقا زورش می‌یومد دو کلمه حرف بزنه. جدا راهی وجود نداره؟ هیچ مرجعی نیست که به نوع برخورد اینا رسیدگی کنه؟ اصلا میشه به کسی اعتراض کرد؟ هر کی هر جور دلش بخواد رفتار کنه که نمیشه.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط GDeterminism نمایش پست ها
    درود

واقعا برای بعضی از ایرانی‌هایی که توی سفارت فرانسه کار می‌کنن، متاسفم، واقعا فکر میکنن کی هستن؟ این آقایی که امروز با من مصاحبه می‌کرد اینقدر بی‌نزاکت بود که من چند بار خواستم بگم آقا درست برخورد کن مگه کی هستی شما؟ تو دلش سوال می‌پرسید از پشت اون شیشه بعد که میگفتی متوجه نشدم همچین ترش می‌کرد که نگو. هر چی سوال هم می‌کردم زورش میومد جواب بده فقط کار خودش رو می‌کرد. شانس نداریم دیگه دو تا از مصاحبه‌کننده‌ها چقدر خوش برخورد بودن و با دقت سوال می‌پرسیدن بعد شانس ما این آقا زورش می‌یومد دو کلمه حرف بزنه. جدا راهی وجود نداره؟ هیچ مرجعی نیست که به نوع برخورد اینا رسیدگی کنه؟ اصلا میشه به کسی اعتراض کرد؟ هر کی هر جور دلش بخواد رفتار کنه که نمیشه.
    منم شکایات زیادی از بعضی از کارمندان سفارت فرانسه در ایران شنیدم ولی کاریش نمیشه کرد. اعتراضی وجود نداره و اگر هم داشته باشه مرجعی برای رسیدگی نیست و اگر باشه مرجع کسی هست که استخدام کرده! پس مثل بقیه مراکز در ایران اتلاف وقت و اعصاب خوردی هست. امیدوارم ویزا بگیرید و به راحتی بیاید و برگردید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

با سلام
    من امسال 2بار درخواست ويزا دانشجويى دادم و هردو بار ريجكت شد..
    بار اول براى مستر1 رشته صنايع غدايي كه بعد از 5 روز جواب امد ريجكت شد :-\
    بار دوم براى مستر2 رشته اكولوزي اقدام كردم كه اينبار بعد از 7 هفته جواب دادن و ريجكت شد
    (هر دو مستر من از universite de picardie در شهر amiens بودند..
    همه مداركم كامل بودند ولى اين شد..
    حالا بعد از يك ماه كه ريجكت شدم ميخوام نامه اعتراض بنويسم به نانت, هم اينكه از استاد اون دانشكاه كه بهم پذیرش داده بود تونستم يك recommendation letter بگيرم بخاطر مقاله هايى كه داشتم و گفته بودم كه ميخوام اونجا ادامه بدم..
    گفتم در نامه كه برام ميفرسته اشاره كنه به اين مطلب كه ويزاى من بدون دليل رد شده و هم اينكه من ميتونم در اين رشته مفيد باشم..
    خلاصه اينكه ايا با ايت تفاصير اميدى هست كه به نانت اعتراض بزنم؟
    درضمن من اگه ويزام اكى بشه براى ترم دوم هم قبول ميكنند
    و اينكه ايا كسى ميتواند نمونه نامه اعتراض بهم بده كه ببينم جطور بايد متنشو تهيه كنم..؟
    با تشكر فراوان از همگى دوستان عزيز

Junior Member

سلام.
    کسی هست که از 7 اکتبر درخواست داده باشه و هنوز منتظر نتیجه هست؟ من تو صفحه نتایج ویزا دیدم اکثرا در حدود 1 ماه جواب گرفتن. طولان

سلام من از امريكا دارم ميرم ايران يه ماه تو پرواز برگشت ميتونم يه كشور اروپايي انتخاب كنم و تو فرودگاهش ١٠ ١٢ ساعت استاپ داشته باشه. با توجه به اينكه ويزاي امريكا تو پاسپورتم هست ايا گرفتن ويزاي فرانسه از ايران راحته؟ كدوم كشور اروپايي از همه راحت تره با توجه به شرايط من؟!

سلام.١.با ويزاي تحصيلي همسر را هم مي توان همزمان برد؟(همسر ليسانس و زبان B1)
    ٢.اگر در هنگام تحصيل كار پيدا كرديم مي تونيم ويزا را تبديل به ويزاي كار بكنيم؟
    ٣.همسر اجازه كار كردن به صورت تمام وقت دارد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)