صفحه 27 از 35 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 342

موضوع: ازدواج یا اپلای؟

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : ازدواج یا اپلای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    بنظرم پاسخ این سوال که ازدواج یا اپلای، کاملا به اعتقادات مذهبی فرد بستگی داره... والسلام
    ببینید دوست عزیز! اعتقادات مذهبی یه طرف قضیه است، و اینکه یکی رو تو دیار غربت ببری یه چیز دیگه! همه ما توی مسیر اپلای با مشکلات متعددی مواجهه هستیم و آخرشم نمیدونم اون ور چی میشه! چه طوری می تونیم پای یکی دیگه رو هم وسط بکشیم! آره اگه یکی واقعا با جیب پر پول میخواد بره و مطمئنه هر وقت اراده کنه،این ور کسی هست که ساپورت مالی باشه، اونطوری میشه به ازدواج فکر کرد و تنها نرفت! هر کسی قطعا دلش میخواد واسه همسر آینده اش بهترین زندگی رو فراهم کنه ولی هیچ کس از اون ور اطلاع نداره! مگر اینکه چندسال زندگی و کار کنه و به قول معروف دستشو یه جا بند کنه.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Harvard Business School

Just that you know, Here in the north america lawyers are among the most jobless professionals. They barely find jobs that pays their ridiculous student loans for their degrees. Now you are worried about an Art major .....
    Fools like you think a degree buys you credit and social status. I went to an icon school on the planet earth and I had about 900 classmates in my class. Never heard of any of them say a thing or so like this.
    Steve Jobs, FaceBook guys, Bill Gates, Warren Buffet and etc. were drop outs. buffet did finish his school in Omaha.

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    والا من پسرم. تحصیلات عالیه هم دارم. تجربه هم نیز. امروزی هم هستم ولی خواهرم بخواد با یک پسر هنر خوانده ازدواج کنه حتما تمام سعیم رو میکنم منصرفش کنم هرچند خودش وکیله و طبیعتا با پسر هنر خوانده ازدواج نمیکنه! آخه این چه رویاهایی که میبافید؟ دخترهای سایر ملل هم در سطح خودشون پسری میخوان بتونن با هم زندگی رو بسازند.
    در مورد رشته: خواهر من زمان کنکور دوست داشت جامعه شناسی بخوانه مادرم که خودش استاد دانشگاهه گفت اصلا چنین اجازه ای نمیدم و حق هم نداری غیر از حقوق انتخابی داشته باشی. حقوق خوند. وکیل شد. کاملا هم راضی و ممنون هست که اجازه ندادند غیر از حقوق چیزی بخونه.
    I ONLY answer questions related to MIT Sloan, Harvard HBS or Chicago Booth. Any other questions should be directed to appropriate topics.
    من فقط و فقط سوالهاي مربوط به اون ٣ دانشگاه كه بالا نوشتم رو جواب مي دم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

" به نظر من " با توجه به اطرافیان خودم که می بینم " اکثر "کسایی که دانشجویی میرن خارج قشر متوسط و رو به پایین هستند خیلی تلاش می کنند تا هزینه های پروسه اپلای و یه پس اندازی واسه اونطرف داشته باشند به نظر من اگه جزو این دسته هستید ازدواج را بذارید واسه اونطرف بعد از اینکه درستون تموم شد و رفتید سر کار ، واسه ازدواج همیشه وقت هست اما واسه رفتن با توجه به شرایط یه ثانیه هدر دادنش گناهه ،اونجا اونقدر باید چرتکه بندازی واسه حساب کردن که اگر کسی را باخودت ببری پشیمون میشه ، خودت تحمل می کنی چقدر به یه نفر دیگه می خوای بگی تحمل کن، دلیل دوم اونایی که قبول می کنن با دانشجو ازدواج کنن اونا را واسه پل می خوان بعد اونجا یکی را که پیدا کردن میزنن زیر همه چیز. به شخصه هیچوقت همچین خبطی را انجام نمیدم . حالا تصمیم گیری با خودتون .
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط lord67 نمایش پست ها
    " به نظر من " با توجه به اطرافیان خودم که می بینم " اکثر "کسایی که دانشجویی میرن خارج قشر متوسط و رو به پایین هستند خیلی تلاش می کنند تا هزینه های پروسه اپلای و یه پس اندازی واسه اونطرف داشته باشند به نظر من اگه جزو این دسته هستید ازدواج را بذارید واسه اونطرف بعد از اینکه درستون تموم شد و رفتید سر کار ، واسه ازدواج همیشه وقت هست اما واسه رفتن با توجه به شرایط یه ثانیه هدر دادنش گناهه ،اونجا اونقدر باید چرتکه بندازی واسه حساب کردن که اگر کسی را باخودت ببری پشیمون میشه ، خودت تحمل می کنی چقدر به یه نفر دیگه می خوای بگی تحمل کن، دلیل دوم اونایی که قبول می کنن با دانشجو ازدواج کنن اونا را واسه پل می خوان بعد اونجا یکی را که پیدا کردن میزنن زیر همه چیز. به شخصه هیچوقت همچین خبطی را انجام نمیدم . حالا تصمیم گیری با خودتون .
    مشکل این نوع دیدگاه اینه که از نوع ایرانیش به مساله نگاه میکنن!
    چرا فک میکنید همه هزینه ها و چرتکه دست پسر میباشد!
    تجربه حداقل عینی بنده این بوده که دختر و پسر در هزینه ها میتونن از همون اول شریک بشن.
    همچنین اینکه واسه پل میخوان و اینجا یکی دیگه رو پیدا کردن میزنن زیر همه چیز (که فک میکنم منظورتون خانم ها باشه) یه نوع دید منفی و اتهام زنی به قشر خانم ها است. همینطوری یکی دیگه رو پیدا کرد و زد زیر همه چیز و طرف با اغوش باز استقبال کرد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    مشکل این نوع دیدگاه اینه که از نوع ایرانیش به مساله نگاه میکنن!
    چرا فک میکنید همه هزینه ها و چرتکه دست پسر میباشد!
    تجربه حداقل عینی بنده این بوده که دختر و پسر در هزینه ها میتونن از همون اول شریک بشن.
    همچنین اینکه واسه پل میخوان و اینجا یکی دیگه رو پیدا کردن میزنن زیر همه چیز (که فک میکنم منظورتون خانم ها باشه) یه نوع دید منفی و اتهام زنی به قشر خانم ها است. همینطوری یکی دیگه رو پیدا کرد و زد زیر همه چیز و طرف با اغوش باز استقبال کرد!
    سلام،
    1-گفتم نظر شخصی است و بر اساس تجربه و مشاهدات من هست و کلمات " به نظر من " و " اکثرا " را صریحا هایلات کردم که نشون میده همه خانم ها را جمع نبستم .
    2-وقتی پسر و دختر میرن خارج ،آزادی و حقوقیکه به دختر داده میشه نسبت به اینجا خیلی بیشتر هست و دخترا هم "اکثرا " مثل کسی که یه مدتی به خاطر خفقان همه چیز را تحمل کرده و الان آزاد شده میخواد از همه انتقام بگیرد.
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط lord67 نمایش پست ها
    سلام،
    دخترا هم "اکثرا " مثل کسی که یه مدتی به خاطر خفقان همه چیز را تحمل کرده و الان آزاد شده میخواد از همه انتقام بگیرد.
    آقا یه جوری میگی که انگار داری از یه قاتل جانی که از زندان فرار کرده صحبت می کنی! این چه حرفیه آخه. معذرت میخوام از بکار بردن این جمله ولی مثل این می مونه کسی بگه "اکثر" آقایون ایرانی انقدر در محدودیت بودن و ندیدن تا میرن اونور برای خام ها مزاحمت ایجاد می کنند. حرفی که شما زدید به اندازه همین جمله زشت و بی معنیه. اینکه شما یا یکی از دوستانتون تجربه بدی داشتید دلیل نمیشه این رو به به اکثر آدم های یک جامعه تعمیم بدید.

بعد اینکه همون قدر که احتمال خیانت کردن زن هست، احتمال خیانت کردن مرد هم وجود داره. من متوجه نمیشم چرا بعضی از کسانی که تو این تاپیک پست میزارن مدام سعی می کنن یه تصویر وحشتناک یا زشت از خانم های درس خونده ایرانی ارائه بدن؟

Junior Member

اپلای بهتره

البته دوستان بگم دختر سالم و درس خونده ای که اهل علافی نبوده و خودش اینجا شاغل بوده بره خارج خیلی کم پیش میاد تغییر کنه این جمله که دوستمون تعمیم میدن به اکثریت منظورشون اکثریت خانوم هایی که تلاشی نمیکنند و فقط دنبال شوهر پولدار و یا خارج رفتن هستن و خودشون هنر خاصی ندارن و راحت طلب هستند و میگن زن گرفتی خرجشو بده و طلبکار هستند و دنبال تخلیه عقده هایی که بدلیل محدودیت خانواده و فقر داشتند که پدرشون چیزهایی که میخواستند نداشته از لحاظ مالی و دنبال خالی کردن جیب شوهر هستند و جفتک میندازن و متاسفانه هر روز بیشترم میشه بله امثال اینها خارج هم همین میشند!!! به نظر من هم سعی کنید تنها سفر کنید اگر مجرد هست...

Junior Member

یادمه یه سایت خارجی دیدم نظرات مردم آمریکایی درباره ایرانی ها بود
    تو اکثر نظرات نوشته بودن پسرا ایرانی خیلی با وفان - خیلی شوخ طبع - صمیمی - رفیق واقعی - کسی که میشه بهش اعتماد کرد و ............. نوشته بودن
    درباره دخترا نوشته بودن برعکس پسرا ایرانی که خیلی ساده و با صداقت و صمیمی هستن اما دخترا ایرانی خیلی خودشونو میگیرن انگار ملکه الیزابت هستن

برام جالب بود نظرات

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

اینجا خیلی داره به خانم ها توهین میشه، انگار پسرها، پسر پیغمبر هستند...
    . خیلی داره کش داده میشه این مبحث
    لطفا این تاپیک رو ببنده مسئولش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)