صفحه 28 از 35 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 342

موضوع: ازدواج یا اپلای؟

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

پیش فرض پاسخ : ازدواج یا اپلای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oldgamer نمایش پست ها
    یادمه یه سایت خارجی دیدم نظرات مردم آمریکایی درباره ایرانی ها بود
    تو اکثر نظرات نوشته بودن پسرا ایرانی خیلی با وفان - خیلی شوخ طبع - صمیمی - رفیق واقعی - کسی که میشه بهش اعتماد کرد و ............. نوشته بودن
    درباره دخترا نوشته بودن برعکس پسرا ایرانی که خیلی ساده و با صداقت و صمیمی هستن اما دخترا ایرانی خیلی خودشونو میگیرن انگار ملکه الیزابت هستن

برام جالب بود نظرات
    کلی گویی به اینصورت بدون هیچ مدرکی صحیح نیست
    اینجا هم تاپیک خصوصیات خانومها و آقایون نیست که اینطور اغراق امیز دارید هردو گروه رو توصیف میکنید
    لطفا فقط نظرات مفیدتون در زمینه موضوع رو بیان کنید
    با سپاس
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

ازدواج بهتره یا مهاجرت ؟؟

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    البته دوستان بگم دختر سالم و درس خونده ای که اهل علافی نبوده و خودش اینجا شاغل بوده بره خارج خیلی کم پیش میاد تغییر کنه این جمله که دوستمون تعمیم میدن به اکثریت منظورشون اکثریت خانوم هایی که تلاشی نمیکنند و فقط دنبال شوهر پولدار و یا خارج رفتن هستن و خودشون هنر خاصی ندارن و راحت طلب هستند و میگن زن گرفتی خرجشو بده و طلبکار هستند و دنبال تخلیه عقده هایی که بدلیل محدودیت خانواده و فقر داشتند که پدرشون چیزهایی که میخواستند نداشته از لحاظ مالی و دنبال خالی کردن جیب شوهر هستند و جفتک میندازن و متاسفانه هر روز بیشترم میشه بله امثال اینها خارج هم همین میشند!!! به نظر من هم سعی کنید تنها سفر کنید اگر مجرد هست...
    این طرز فکرتون راجع به دخترا اصلا درست نیست! پسرهای خیلی زیادی رو میشناسم که دنبال دختری میگردند که یکی یه دونه باشه و دنبال پول باباش هستن!به خاطر پول دختر و میخوان!پس بهتره همیشه دو طرفه به قضیه نگاه کنیم! اینکه بخواهیم فقط یه طرفه قضاوت کنیم، اصلا درست نیست! خود من خیلی وقته که مستقلم! اگر میخوام برم اون ور فقط واسه درس خوندن نه کار دیگه! عقیده ام اینه که تنها باید رفت، چون دو تایی مشکلات خیلی بیشتر میشه! پس همه رو جمع نبندید! موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Finance

فکر میکنم هدف مدیر محترم سایت، از باز کردن این تاپیک این بوده که از همفکری همدیگه استفاده کنیم و نظرهای مفید و ارزشمندی در اختیار همدیگه قرار بدیم، نه اینکه خدای ناکرده به هم توهین کنیم! خیلی ها ازدواج میکنن و میرن و بعدش میگن ای کاش بیشتر فکر کرده بودیم،....پس اینجا جای مناسبیه واسه این که بعدا نگیم ای کاش بیشتر فکر کرده بودیم!ای کاش کسی بود که راهنمایی مون کرده بود و از اینطور حرفها! پس خواهشا سعی کنیم مواردی که به دردمون میخوره، اینجا استفاده کنیم و بگیم! بازم ممنونم!

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

من نگفتم همه دخترا و افراد مستقل رو جدا کردم ... خودتون میگید پول پدر دختر! بله از این پسرا که دنبال پول پدر دختر هم هستند کم نیست منتهی نزدیک به 90% دختر پولداری رو پیدا نمیکنند که منجر به ازدواج بشه چون خانواده دختر اجازه ازدواج نمیده و بدون اجازه هم ازدواجی صورت بگیره پولی درکار نیست حتی بعد ازدواج هم پولی درکار نیست به چشم دیدم که خانواده دختر زیر همه چی زده و دخترم درخواست طلاق کرده و همون پولی هم که پسر داشته ازش گرفتن و نابودش کردن! در ضمن الان کسی نیست پول بده داماد و اوضاع خیلی فرق کرده ولی هنوز هم خانوم های تیغ زن فراوان دیده میشه که دنبال ازدواج هدفمند هستند و نتیجه میگیرند!
    من واقعا دلیل این همه اصرار برای بد جلوه دادن خانومها یا گاهی اقایون رو نمیدونم چون هر عقل سلیمی این رو میدونه که خوبی یا بدی ادمها به جنسیت یا ملیت ارتباطی نداره در هر قوم، نژاد و جنسیتی هم ادمهای خوب زیاد هستن و هم بد، پس لطفا خواهش میکنم طوری اینجا صحبت بشه که خوانندگان تصور نکنند یک سری افراد بیسواد اونها رو نوشتند چون بهرحال اینجا همه افراد اندیشمند، تحصیلکرده و انشالله با سطح فرهنگ و آگاهی بالا عضو هستند
    من هیچ تجربه ای در زمینه این موضوع ندارم ولی ظاهرا دوستانی هم که اظهار نظر میکنند فقط قصد کوبیدن گروه دیگه رو دارند و اصلا بحث از موضوع خارج شده
    امیدوارم کسانی که نظر میدن قصدشون فقط اطلاع رسانی و دادن اگاهی به دوستانشون باشه
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

رشته و دانشگاه
    Finance

من نگفتم همه دخترا و افراد مستقل رو جدا کردم ... خودتون میگید پول پدر دختر! بله از این پسرا که دنبال پول پدر دختر هم هستند کم نیست منتهی نزدیک به 90% دختر پولداری رو پیدا نمیکنند که منجر به ازدواج بشه چون خانواده دختر اجازه ازدواج نمیده و بدون اجازه هم ازدواجی صورت بگیره پولی درکار نیست حتی بعد ازدواج هم پولی درکار نیست به چشم دیدم که خانواده دختر زیر همه چی زده و دخترم درخواست طلاق کرده و همون پولی هم که پسر داشته ازش گرفتن و نابودش کردن! در ضمن الان کسی نیست پول بده داماد و اوضاع خیلی فرق کرده ولی هنوز هم خانوم های تیغ زن فراوان دیده میشه که دنبال ازدواج هدفمند هستند و نتیجه میگیرند!
    خواهش میکنم بحث و به حاشیه نبرید! این حرفتون که میگید خانم های تیغ زن برام جالبه! بیشتر از این سوءتفاهم ایجاد نکنید و باعث ناراحتی دیگران نشید! این تاپیک بحثش فراتر از این حاشیه هاست، ممنونم از اینکه رعایت می کنید!

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

برای من یه نکته ای که خیلی جالبه اینه که توی این فروم تقریبا همه جز قشر تحصیل کرده و به نوعی Elite جامعه هستن. ولی حرف هایی که در مورد دیگران به خصوص جنس مخالف میزنن جوریه که آدم شک می کنه این بشر توی دانشگاه فقط یا فرمول حل کرده یا تعریف حفظ کرده. کلا یه ذره تعقل قبل از اینکه حرف بزنیم هم خوب چیزینه. اصلا خوب نیست اینجوری بقیه رو قضاوت بکنیم. به تعداد آدم های روی زمین هم آدم خوب داریم و هم آدم بد. حالا این آدم بده می خواد پسر باشه یا دختر. من دختر دیدم که پولدار بوده ولی خیلی زن زندگی تری بوده تا یه دختری که خانواده اش یا خودش تمکن مالی چندانی نداشتن. برعکسش رو هم دیدم. ازدواج هم خوبه چه با اپلای باشه چه با بی اپلای. فقط باید با همسر گرامی قبل از ازدواج برنامه های زندگیتون رو طی کنین و یه دفعه با ادمیشن با بورش سورپرایزش نکنین. همسر خوب شرط اول خوشبخت بودنه که حتی مدرک از هاروارد هم نمی تونه جبرانش کنه، شاید سرگرمتون کنه ولی جاشو نمی گیره. خواهش می کنم دوستان قبل از اینکه نظرشون رو بگن یه ذره در موردش فکر کنن ببینن که این نظرشون خدای نکرده توهین به بقیه محسوب نشه.
    بعضی از افرادی هم که توی این فروم دارن میگن که دخترا بدن یا پسرا جیزن خودش زخم خورده این راهن. ظرفشون بهشون ضربه زده که باعث شده دید منفی پیدا کنن. توصیه ام بهشون اینکه دنبال یه آدم خوب بگردین نه یه حساب بانکی پر پول یا هیکل رو فرم یا قیافه خوشگل. یه تجربه خوب می تونه ذهنیتتون رو کاملا در مورد جنس مخالف یا بقیه عوض کنه.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : ازدواج یا اپلای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    برای من یه نکته ای که خیلی جالبه اینه که توی این فروم تقریبا همه جز قشر تحصیل کرده و به نوعی Elite جامعه هستن. ولی حرف هایی که در مورد دیگران به خصوص جنس مخالف میزنن جوریه که آدم شک می کنه این بشر توی دانشگاه فقط یا فرمول حل کرده یا تعریف حفظ کرده. کلا یه ذره تعقل قبل از اینکه حرف بزنیم هم خوب چیزینه. اصلا خوب نیست اینجوری بقیه رو قضاوت بکنیم. به تعداد آدم های روی زمین هم آدم خوب داریم و هم آدم بد. حالا این آدم بده می خواد پسر باشه یا دختر. من دختر دیدم که پولدار بوده ولی خیلی زن زندگی تری بوده تا یه دختری که خانواده اش یا خودش تمکن مالی چندانی نداشتن. برعکسش رو هم دیدم. ازدواج هم خوبه چه با اپلای باشه چه با بی اپلای. فقط باید با همسر گرامی قبل از ازدواج برنامه های زندگیتون رو طی کنین و یه دفعه با ادمیشن با بورش سورپرایزش نکنین. همسر خوب شرط اول خوشبخت بودنه که حتی مدرک از هاروارد هم نمی تونه جبرانش کنه، شاید سرگرمتون کنه ولی جاشو نمی گیره. خواهش می کنم دوستان قبل از اینکه نظرشون رو بگن یه ذره در موردش فکر کنن ببینن که این نظرشون خدای نکرده توهین به بقیه محسوب نشه.
    بعضی از افرادی هم که توی این فروم دارن میگن که دخترا بدن یا پسرا جیزن خودش زخم خورده این راهن. ظرفشون بهشون ضربه زده که باعث شده دید منفی پیدا کنن. توصیه ام بهشون اینکه دنبال یه آدم خوب بگردین نه یه حساب بانکی پر پول یا هیکل رو فرم یا قیافه خوشگل. یه تجربه خوب می تونه ذهنیتتون رو کاملا در مورد جنس مخالف یا بقیه عوض کنه.
    سلام
    اولا احسنت بر شما بسیار پخته و پر محتوا بود پست شما
    دوما مشکل اصلی بیشتر دوستان تغییر محیط و از یک کشور با ریشه های فرهنگی متفاوت و سفر و اغازی نو در کشور دیگر هست. واقعیت این هست که محیط و دوستان جدید نا خود اگاه روی افراد تاثیر می گذارد و اگر زوجی که به محیط جدید سفر می کنند هنوز به ان شناخت کافی و تفاهم لازم با هم نرسیده باشند دچار چالش جدی خواهند شد
    سوما متاسفانه یا خوشبختانه ما مردای ایرانی همیشه ایده ال گرا هستیم ازدواج را در شرایط ایده ال می خواهیم و این مانع فکری بزرگی هست و البته نقش خانواده ها و خود بانوان ایرانی هم نباید نادیده گرفت
    چهارم بنظر من اگر از نظر مالی شرایط مناسبی نداشته باشد کسی بهتر هست مجرد بیاید بهر حال خانواده شما حق و حقوقی دارند شاید سختی دادن به همسر بصورت ناخوداگاه ضربات روحی زیادی به ایشان وارد کند
    پنجم ارزوی خوشبختی و سلامتی برای همه دوستان دارم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

تا رسیدگی به ارسال های خلاف مقررات تاپیک بسته شد. ممنون از شکیبایی شما.

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط alikalhor نمایش پست ها
    ادامه پست #253 ....
    همونطور که در دونه به دونه این نقاط فروم از یکسری رفرنس استفاده میشه و اون منابع و کتابها و نرم افزارها و لینکها و ویدیوها و ... همان چراغهای ما برای رسیدن به اون هدف هستند که در اون حد حتی در قسمت کتابخانه هم بسیار از این رفرنسهای آپلود شده اند من لازم دیدم که بعد از این همه پرحرفی و روده درازی یه سری رفرنس برای دوستانی که واقعا خواهان تضمین کردن اون 80 درصد زندگی خود هستند و یه نتیجه گیری درست و پرکتیکال و دقیق از موضوع "" ازدواج یا اپلای "" بگیرن به اشتراک بگذارم, امیدوارم استفاده کنیم همه باهم و لذتش رو ببریم :

1. سمینارهای (CDها) دکترفرهنگ هلاکویی : یک.ازدواج و خانواده دو.انسان و عشق سه.چرا ازدواج چرا طلاق چهار.خوشبختی پنج.خانواده تک سرپرست و ....
    البته این سمینارها و سمینارهای بسیاردیگری در تمام نقاط دنیا سالها است که برگزار میشود و هم اکنون هم در جریان هستند... بخصوص در کانادا و آمریکا و میتونی حضوری هم شرکت کنین .

2. مجموعه ای بی نظیر و غیرقابل تکرار که از برنامه های تلویزیونی و رادیویی ایشون در سایت razhavaniazha بصورت رایگان در اختیار همه قرار گرفته است گرچه در نت هم سرچ کنین چیزای زیادی از یوتیوب و اینا دستتون میاد که بازم عااااالین .

3. یه سری کار از دکتر بهنام اوحدی هستش که بازم سرچ کنین لطفا

4. اپ radio hamrah هم هستش.... برای android & ios ... و خیلی چیزهای دیگه ....

پ.ن1 : شما بعد از آگاهی و استخراج یکسری اطلاعات مفید از این رفرنسها ( و هزاران رفرنس دیگری که طبیعتا در دنیای علم هستند ) میتوانید نه تنها به موضوع "" اپلای یا ازدواج؟ "" به هزاران و هزاران نکته و نقطه دیگر در تک تک ابعاد زندگیتان و بخصوص ازدواج مسلط بشین .... و به این نکته میرسین که : از استدلالهای در گاراژی و داخل تاکسی و مترو و شبکه های مجازی و .... نمیشه به نقطه روشنی رسید .... آنهم درمورد مسیله مهمی مسل ازدواج و اگر غیر این بود حداقل آمار یه چی دیگه رو نشون میداد .

پ.ن2 : من خواهش میکنم از شما که این بعد از رسیدن به یکسری نتایج از این منابع برگردین و نظرات دوستان را در پستهای قبل بخونین.... شک ندارم بعدش به این نتیجه میرسین که :
    >>>> واقعا دم علم گرم که چقدر دقیق و منسجم و منظو و درست و حساب شده داره تحلیل میکنه و استدلال میاره .و آدم رو از استرس و اضطراب و پریشانی و سردرگمی و احساسات و عواطف منفی خلاص میکنه .
    >>>> شبه علم (Pseudoscience) از خرافات خطرناکتره .

پ.ن3 : اگر فکر میکنی میشه و اگه فکر میکنی نمیشه درهرصورت حق باتوست

اگه بازهم سوالی موردی انتقادی پیشنهادی بود خوشحال میشم که همینجا یا بصورت خصوصی بامن در میون بذارین لطفا و خواهشا

با آرزوی سلامت و توفیق تک تک دوستان
    میدونم خیلی وقته از این پست گذشته اما نتونستم چیزی در موردش ننویسم
    شما که همش از علم دم زدید، سورهای علمیتون همینهاست؟ دکتر هلاکویی دکتر اوحدی، رادیو همراه؟!!سرچ گوگل؟
    توی سورس های علمی یه چیزی هست به نام IF الان IF رادیو همراه چنده؟ حالا نمیگم لزوما باید این عامل رو داشته باشه لااقل شناخته شده و معتبر باشه و قابل استناد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)