صفحه 32 از 35 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 342

موضوع: ازدواج یا اپلای؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

پیش فرض پاسخ : ازدواج یا اپلای؟

اپلای در مجردی با دست پُر و سن مناسب . به به ، چه شود.این ترکیب برنده است

پ.ن: چربیدن یا نچربیدنش تومنی 2 زار فرقشه.
    یه دختر میاد و باهات پا به پا راه میاد ، یه دخترم هست که پاتم میگیره. فرق داره آقا . فرق داره.
    دنیای متاهلی داستان زیاد داره ، نمیشه تو دو تا خط توضیح داد.
    Never give Up

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    دلیلش‌ اینه که هیچ کس محل ما ایرانی ها نمی گذاره، مجبوریم بچسبیم به هموطنهامون
    هر دختری بفهمه ما ایرانی هستیم، ولمون می کنه
    رفیق میخاستی آمریکا نری!
    هر ناحیه ای/کشوری مزایا و معایب خودشو داره.

تو اروپا بخصوص کشورهای نظیر فرانسه و اسپانیا و پرتغال (کشورهای زبان رومنسی) خیلی از پسرهای ایرانی با دخترهای لوکال میگردن و ازدواج میکنن.
    آلمان هم من خییییلی ها رو دیدم.

ولی در مجموع شانس دخترها بالاتر هستش!

من یادم میاد چندین سال پیش وقتی وقتی بچه بودم یه دختر ترشیده پولدار آمریکایی (که تو اروپا دیدمش) خیلی بهم نزدیک شده بود!
    ولی هیچ جذابیت فیزیکی نداشت. غالب دخترهای امریکایی در مقابل دخترهای اروپایی از لحاظ جذابیتهای فیزیکی خیلی سطح پایین تری دارن.
    متاسفانه تو امریکا تبلیغات علیه ایران بسیار بسیار سنگینه!

بهترین دخترهایی هم که من دیدم که واقعا پارتنر زندگی میتونن بشن ماله آلمان بودن و البته اروپای شرقی (رومانی،‌بلغارستان،‌مجار تان،‌اکراین و ...) که
    شما تو شهر رویاهاتون USA به سختی میتونید ببینید
    .

خیلیها از امریکای شمالی میان دختر میگیرن از اکراین و مبیرن برای زندگی (پیرها!).

به نظرم اگر قراره هواپیماتون از ایران بپره، بهتره که دوتا موتورش باهم کار کنن تا تک موتوره. اگر که کسی رو دیدین که هم هدف هستید و شخص مورد نظر واقعا توان زندگی کردن دور از خانواده رو داره!
    بیایید.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    رفیق میخاستی آمریکا نری!
    هر ناحیه ای/کشوری مزایا و معایب خودشو داره.

تو اروپا بخصوص کشورهای نظیر فرانسه و اسپانیا و پرتغال (کشورهای زبان رومنسی) خیلی از پسرهای ایرانی با دخترهای لوکال میگردن و ازدواج میکنن.
    آلمان هم من خییییلی ها رو دیدم.

ولی در مجموع شانس دخترها بالاتر هستش!

من یادم میاد چندین سال پیش وقتی وقتی بچه بودم یه دختر ترشیده پولدار آمریکایی (که تو اروپا دیدمش) خیلی بهم نزدیک شده بود!
    ولی هیچ جذابیت فیزیکی نداشت. غالب دخترهای امریکایی در مقابل دخترهای اروپایی از لحاظ جذابیتهای فیزیکی خیلی سطح پایین تری دارن.
    متاسفانه تو امریکا تبلیغات علیه ایران بسیار بسیار سنگینه!

بهترین دخترهایی هم که من دیدم که واقعا پارتنر زندگی میتونن بشن ماله آلمان بودن و البته اروپای شرقی (رومانی،‌بلغارستان،‌مجار تان،‌اکراین و ...) که
    شما تو شهر رویاهاتون USA به سختی میتونید ببینید
    .

خیلیها از امریکای شمالی میان دختر میگیرن از اکراین و مبیرن برای زندگی (پیرها!).

به نظرم اگر قراره هواپیماتون از ایران بپره، بهتره که دوتا موتورش باهم کار کنن تا تک موتوره. اگر که کسی رو دیدین که هم هدف هستید و شخص مورد نظر واقعا توان زندگی کردن دور از خانواده رو داره!
    بیایید.

من آمریکا نیستم. گرین کارت برنده شده بودم که ترامپ ....
    دختر لوکال هم دوست ندارم، فقط آسیای شرق
    می دونم شانس دخترها بالاتر هست

من هیچ وقت نمی گم ایرانی هستم، پس تبلیغات علیه من همش آفساید می شه
    متاسفانه من هیچ علاقه ای به اروپایی ها ندارم، فقط آسیایی

منظورتون از موتور چیه؟ ماله من خیلی وقته پریده، شخص هم هدف را کجا ببینم؟ من خارجی که فارسی حرف بزنه هم قبول نمی کنم، ایرانی با گرین کارت هم قبول نمی کنم، کجا ببینم بپریم بیاییم؟ دو موتور از ایران یعنی چی؟ من اجازه نمی دم ایرانی با من عکس بگیره، چه برسه هم موتور بشه
    کلن همسر من باید بفهمه من از ویران خوشم نمی آد، نباید بهم یادآوری کنه کجایی هستم و فارسی یاد نگیره و به همه بگه من ماله یک کشور دیگه هستم (دوستان نزدیک اجازه دارند واقعیت را بعد از مدتی بدونند) فسنجون بپزه باید خودش تنهایی بوخوره

من اصلن آمریکای دوست ندارم، همین که فکر می کنند همه می خوان بوخورنشون بیشتر ناجذابشون می کنه
    یک فلوریدایی هم من را می خواست، گفتم دوست دختر چینی دارم (دروغ گفتم) یکی دیگه از انگلیس برام گریه می کرد. یک موغولی تصادفی را به ملکه آکسفورد ترجیح می دم
    همکلاسی روس و اروپایی هم داشتم و کاملن می دونم علاقه به غیر آسیایی در من به وجود نمی آد. دست خودم نیست، ترجیح می دم دوست آفریقایی داشته باشم تا اروپایی. برای ازدواج فقط آسیای شرق، غیر ممکن هم باشه مشکلی نیست. تک موتور از دنیا می رم، خیلی هم بهتر از زندگی با کسی که نپسندم
    کلن اروپایی بهم دست بزنه، دستش را می گذارم کنار. یک چینی بیست متر اون ور تر راه بره، می رم تو حالت خلسه. ایرانی هم ببینم احساس می کنم الان دیوار فرو می ریزه رو سرم، وایسم یا در برم؟

موتور را اصلن متوجه نشدم. من فارسی حرف نمی زنم، حتی با خانواده ام به ندرت چت می کنم. چطور بیام بررسی کنم یکی با من هم هدفه؟ موتور اون از کجا می پره؟
    هر وقت می خوام ناراحتی حاصل از مجرد بودن را کم کنم، به خودم می گم عوضش بچه نداری، چه از این بهتر. اینطوری می تونم راحت تر تا پیدا کردن شخص مورد نظر صبر کنم.
    ازدواج با مطلقه و کسی که از قبل بچه داره هم برام اوکی هست. اصلن ترجیح می دم ژنهام به نسل بعد منتقل نشه

عمر آدم کوتاه هست، تنها بودن چیز ابدی نیست. کلن به بیست سال می خوای بگی ابد؟ آسیایی بگیر یا با افتخار برو راحت، مگه دخترها چقدر خوبن که نداشتنشون غم بزرگی باشه؟ یک پورشه دست دوم از همسر بهتره، اون هم پولت را می خواد، مگه غیر از اینه، قرار نیست دوستمون داشته باشه که...
    یکی امروز همش انگشترهاش را نشونم می داد، من هم همش راجب هاردم صحبت می کردم. گفت با هاردت ازدواج کن. بهش دوتا خرچنگ دادم، قراره برای فردا ناهار برام بپزه
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

من آمریکا نیستم. گرین کارت برنده شده بودم که ترامپ ....
    دختر لوکال هم دوست ندارم، فقط آسیای شرق
    می دونم شانس دخترها بالاتر هست

من هیچ وقت نمی گم ایرانی هستم، پس تبلیغات علیه من همش آفساید می شه
    متاسفانه من هیچ علاقه ای به اروپایی ها ندارم، فقط آسیایی

منظورتون از موتور چیه؟ ماله من خیلی وقته پریده، شخص هم هدف را کجا ببینم؟ من خارجی که فارسی حرف بزنه هم قبول نمی کنم، ایرانی با گرین کارت هم قبول نمی کنم، کجا ببینم بپریم بیاییم؟ دو موتور از ایران یعنی چی؟ من اجازه نمی دم ایرانی با من عکس بگیره، چه برسه هم موتور بشه
    کلن همسر من باید بفهمه من از ویران خوشم نمی آد، نباید بهم یادآوری کنه کجایی هستم و فارسی یاد نگیره و به همه بگه من ماله یک کشور دیگه هستم (دوستان نزدیک اجازه دارند واقعیت را بعد از مدتی بدونند) فسنجون بپزه باید خودش تنهایی بوخوره

من اصلن آمریکای دوست ندارم، همین که فکر می کنند همه می خوان بوخورنشون بیشتر ناجذابشون می کنه
    یک فلوریدایی هم من را می خواست، گفتم دوست دختر چینی دارم (دروغ گفتم) یکی دیگه از انگلیس برام گریه می کرد. یک موغولی تصادفی را به ملکه آکسفورد ترجیح می دم
    همکلاسی روس و اروپایی هم داشتم و کاملن می دونم علاقه به غیر آسیایی در من به وجود نمی آد. دست خودم نیست، ترجیح می دم دوست آفریقایی داشته باشم تا اروپایی. برای ازدواج فقط آسیای شرق، غیر ممکن هم باشه مشکلی نیست. تک موتور از دنیا می رم، خیلی هم بهتر از زندگی با کسی که نپسندم
    کلن اروپایی بهم دست بزنه، دستش را می گذارم کنار. یک چینی بیست متر اون ور تر راه بره، می رم تو حالت خلسه. ایرانی هم ببینم احساس می کنم الان دیوار فرو می ریزه رو سرم، وایسم یا در برم؟

موتور را اصلن متوجه نشدم. من فارسی حرف نمی زنم، حتی با خانواده ام به ندرت چت می کنم. چطور بیام بررسی کنم یکی با من هم هدفه؟ موتور اون از کجا می پره؟
    هر وقت می خوام ناراحتی حاصل از مجرد بودن را کم کنم، به خودم می گم عوضش بچه نداری، چه از این بهتر. اینطوری می تونم راحت تر تا پیدا کردن شخص مورد نظر صبر کنم.
    ازدواج با مطلقه و کسی که از قبل بچه داره هم برام اوکی هست. اصلن ترجیح می دم ژنهام به نسل بعد منتقل نشه

عمر آدم کوتاه هست، تنها بودن چیز ابدی نیست. کلن به بیست سال می خوای بگی ابد؟ آسیایی بگیر یا با افتخار برو راحت، مگه دخترها چقدر خوبن که نداشتنشون غم بزرگی باشه؟ یک پورشه دست دوم از همسر بهتره، اون هم پولت را می خواد، مگه غیر از اینه، قرار نیست دوستمون داشته باشه که...
    یکی امروز همش انگشترهاش را نشونم می داد، من هم همش راجب هاردم صحبت می کردم. گفت با هاردت ازدواج کن. بهش دوتا خرچنگ دادم، قراره برای فردا ناهار برام بپزه

اگر که هواپیمات پریده که هیچ

توصیه شدید بهت میکنم از تیندر و فیسبوک و اینستا و دنیای مجازی برای رابطه گرفتن فاصله بگیری!
    حتی شده پاک کن اکانتت رو.

دخترای اسیای شرقی دخترای خیلی خوبین! نیکلاس کیج و یک سری از بازیگرای معروف این رو فهمیدن!!!

اینو بدون! که هیچ کس مادرت نمیشه و مثل نسل اونا.
    نسل الان خییییییییییلی فرق کرده. تفکرت رو هرچند سخت باید عوض کنی!
    فضای مجازی نظیر اینستاگرام و ... دخترا رو خیلی قدرتمند تر کرده. الخصوص نسل جدید.

تو اروپا، همونطور که قبلا هم بهت گفتم،‌اون بالاییها (اسکاندیناوی)‌یک فاز دیگن، لهستان و انگلیس و سویس هم همیطنور ....
    اسپانیا و کشورهای لاتین دختراشون رو میشه روشون حساب کرد.
    اگر که شخص تویه شهر بزرگ بزرگ شده باشه تو اون کشور و متوجه فرهنگ کازماپالیتن شده باشه به درک بهتر از غیر خودش خییییلی کمک میکنه.
    اگر که تو شهر کوچیک و دور افتادهدبزرگ شده باشه متاسفانه سخت میشه به درک مشترک رسید.

بحث رابطه عاطفی برای خودش یک اپلای ابرود مجزا میخاد و چیز خطی نیست.
    توصیه میکنم تو شهرها و اپارتمانهایی زندگی کنی که خیلی بزرگ هستن و پر از چندملیتی هاست. شاید شانست بیشتر شه.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

اگر که هواپیمات پریده که هیچ

یک هندی و چینی می شناسم با تیندر همدیگه را پیدا کردن و الان کانال یوتوب دارن.
    فیس بوک اینها ندارم.
    با مادرم حرف نمی زنم، خیلی پدرم را اذیت کرد. اتفاقا می ترسم یکی مثل مادرم پیدا کنم، مذهبی لجباز خودخواه، مظلوم نما، کوچکترین کاری انجام می ده صد بار از خودش تمجید می کنه
    من بیشتر نون و پنیر بابام را می خوردم، دست پخت اون یکی خوب نبود. نمی ذاشت پدرم با ما غذا بوخوره یا با ما تلوزیون ببینه. الان که تنها تو خوابگاه زندگی می کنم، یاد بابام می افتم که اون یکی همش می نداختش تو یه اتاق دیگه تنها زندگی کنه، لابد بهش یاد دادن شوهر هم نامحرمه، نجسه.

من کار به اسکاندیناوی و اسپانیا ندارم، همین زبان چینی را یاد می گیرم، خودش پیدا بشه.
    کلن دوست دارم به همه بگم دوست دختر دارم که دست از سرم بردارن.

بله فضای مجازی به نفع دخترهاست. ولی اونها هم بعد از پنج سال می فهمن دوربین بهتر، لایکشون را زیاد نمی کنه، سن می ره جلو مثل جیلت کند میشن. پودرشون سال به سال بیشتر میشه. همین اعداد لایکشون گرچه از ما بالاتره ولی برای خودشون داره هی پایین می ره.
    اگه خرچنگه بمیره خیلی بد میشه.

تو اروپا، همونطور که قبلا هم بهت گفتم،‌اون بالاییها (اسکاندیناوی)‌یک فاز دیگن، لهستان و انگلیس و سویس هم همیطنور ....
    اسپانیا و کشورهای لاتین دختراشون رو میشه روشون حساب کرد.
    اگر که شخص تویه شهر بزرگ بزرگ شده باشه تو اون کشور و متوجه فرهنگ کازماپالیتن شده باشه به درک بهتر از غیر خودش خییییلی کمک میکنه.
    اگر که تو شهر کوچیک و دور افتادهدبزرگ شده باشه متاسفانه سخت میشه به درک مشترک رسید.
    اگه ممکنه بگید در کدوم کشورهای اروپایی دختر آسیایی بیشتر هست، ممنون میشم. مخصوصا اونهایی که بتونن چینی حرف بزن.
    انگلیس را در نظر دارم خیلی، چون کار به دخترهای انگلیسی ندارم، فک می کنم اونجا بیشتر چینی پیدا بشه نسبت به بقیه جاها.

اگه ممکنه بگید در کدوم کشورهای اروپایی دختر آسیایی بیشتر هست، ممنون میشم. مخصوصا اونهایی که بتونن چینی حرف بزن.
    انگلیس را در نظر دارم خیلی، چون کار به دخترهای انگلیسی ندارم، فک می کنم اونجا بیشتر چینی پیدا بشه نسبت به بقیه جاها.
    دور زن و ازدواج را خط بکش چون برای بیل گیتس هم دردسر بود چه برسه به ما.
    در ضمن اگر زن سفید پوست leftist باشه ارزش یک مرد غیر سفیدپوست را ده برابر مرد سفیدپوست می دانه مثل سوئد! معمولا چپولها مردان غیر سفیدپوست را می پرستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    دور زن و ازدواج را خط بکش چون برای بیل گیتس هم دردسر بود چه برسه به ما.
    در ضمن اگر زن سفید پوست leftist باشه ارزش یک مرد غیر سفیدپوست را ده برابر مرد سفیدپوست می دانه مثل سوئد! معمولا چپولها مردان غیر سفیدپوست را می پرستند.
    درد سر نبود، اگر سه چهار سال بعد از ازدواج طلاق بگیری بله. ولی ۲۷ سال زندگی مشترک، ولو به طلاق ختم بشه، بهتر از مجرد بودن بوده.
    چپول چیه؟ از نظر پاسپورت حساب کنی، نیجریه از ما رو سفیدتره.
    در هر حال من برای انتخاب کشور بعدی، احتیاج به یک معیار دارم. خواستم شانسش را بیشتر فراهم کنم که همش تنها نباشم. لااقل امیدوار باشم

Junior Member

ازدواج فعلا خیلی سخت شده مراحلش. همون اپلای اسونتره.

سلام من نمیدونم جای درستی سوالمو میپرسم یا نه
    لطفا مسخره نکنید دوستی ندارم که ازش راهنمایی بگیرم..
    من اروپا رو دوست دارم میخواستم به هلند مهاجرت کنم ولی پارتنرم که همکلاسی هستیم میخواد آمریکا بره.
    من حاضرم که به خاطر اون برم آمریکا..چون اون خیلی اونجا رو دوست داره ولی من فقط یکم برام فرق میکنه.
    ما قصدمون ازدواج هست ولی هنوز در حد دوست هستیم
    و کم کم میخوایم کارای اپلای رو شروع کنیم
    دوست پسرم میگه که حالا وقت نداریم بذار اول کارای اپلای رو بکنیم بعد ازدواج رو جدی کنیم مثلا بیان خواستگاری اینا.

نمیدونم حرفش به نظر منطقی میاد ولی یخورده میترسم
    میترسم که خب اگه شاید به هم نرسیدیم من از اول برم همون اروپا که دوستش دارم
    کلا میشه راهنمایی بهم کنید.
    هم در مورد این شرایط من و هم در مورد تفاوت اروپا و آمریکا یا در مورد این که بهترین موقع ازدواج قبل یا بعد اپلایه، در این مورد هم نظر بدید ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)