صفحه 134 از 261 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    اینطور نیست. قانون گرفتن وقت میگه شما زودتر از سه ماه به تاریخ درخواست ورودت نمیتونی برای ویزا اقدام کنی.
    ویزا رو معمولا از روزی میزنن که شما در فرم application اعلام کردی میخوای وارد خاک انگلستان بشی
    من شاید بهتر بود پاسخ کامل تری میدادم. با توجه به متن سوال اول من فکر کردم شاید سوال اصلی در مورد ویزای توریستی باشه:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sashami نمایش پست ها
    از روزی که ویزا میاد چقدر زمان داریم واسه سفر؟از زمان ویزامون میره هر چقدر دیرتر بریم یا به محض ورود ویزا شروع میشه؟
    در مورد ویزای توریستی، ویزا معمولا از همان روزی که پاسپورت دست افسر ویزا هست معتبر هست. قانون ویزا هم میگه حداکثر تا سه ماه قبل از تاریخ ورود میتونید برای گرفتن وقت اقدام کنید. برای همین من فکر میکنم در مورد ویزای توریستی سه ماه از تاریخ وقت سفارت زمان هست برای ورود به بریتانیا. اما قانون نمیگه اگه بعد از دریافت ویزا به هر دلیل تاریخ سفر به زمانی بیشتر از سه ماه از تاریخ وقت سفارت عقب افتاد باید چه کار کرد!

در مورد سایر ویزا ها حق با شماست، ویزا از تاریخ نوشته شده در فرم معتبر خواهد بود. اما اصولا نباید بعد از گذشت مدت زمان سه ماه از تاریخ وقت سفارت وارد انگلستان شد. اما باز هم نمیدونم اگه تاریخ سفر به هر دلیل عقب بیوفته چه کار میشه کرد!

در هر صورت به نظر بنده پاسخ زیر نمیتونه پاسخ درستی باشه که:
    ویزا صادر شده مدت مشخصی داره با تاریخ شروع و پایان. شما از زمان شروع ویزا هر وقت خواستی میتونی بری. ولی قبل از پایان ویزا که مشخص شده باید خارج بشی.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

سلام دوستان.
    اين هفته سه شنبه نوبتي باز شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninbano نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اين هفته سه شنبه نوبتي باز شد؟
    بله باز شد 14 و 16 نوامبر .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    من شاید بهتر بود پاسخ کامل تری میدادم. با توجه به متن سوال اول من فکر کردم شاید سوال اصلی در مورد ویزای توریستی باشه:

در مورد ویزای توریستی، ویزا معمولا از همان روزی که پاسپورت دست افسر ویزا هست معتبر هست. قانون ویزا هم میگه حداکثر تا سه ماه قبل از تاریخ ورود میتونید برای گرفتن وقت اقدام کنید. برای همین من فکر میکنم در مورد ویزای توریستی سه ماه از تاریخ وقت سفارت زمان هست برای ورود به بریتانیا. اما قانون نمیگه اگه بعد از دریافت ویزا به هر دلیل تاریخ سفر به زمانی بیشتر از سه ماه از تاریخ وقت سفارت عقب افتاد باید چه کار کرد!

در مورد سایر ویزا ها حق با شماست، ویزا از تاریخ نوشته شده در فرم معتبر خواهد بود. اما اصولا نباید بعد از گذشت مدت زمان سه ماه از تاریخ وقت سفارت وارد انگلستان شد. اما باز هم نمیدونم اگه تاریخ سفر به هر دلیل عقب بیوفته چه کار میشه کرد!

در هر صورت به نظر بنده پاسخ زیر نمیتونه پاسخ درستی باشه که:
    در گذشته تحت شرایط خاصی افسر ویزا میتونست به صورت استثنایی تاریخ شروع رو سه ماه عقب تر بندازه ولی نمیدونم هنوز هم میشه یا نه. به هر حال شما فقط در طول اعتبار ویزا میتونید وارد و باید قبل از پایان اعتبار خارح بشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    اینطور نیست. قانون گرفتن وقت میگه شما زودتر از سه ماه به تاریخ درخواست ورودت نمیتونی برای ویزا اقدام کنی.
    ویزا رو معمولا از روزی میزنن که شما در فرم application اعلام کردی میخوای وارد خاک انگلستان بشی
    قانونا باید از تاریخی بزنند که در فرم اعلام شده ولی معمولا از روزی میزنند که تصمیم گرفته شده بخصوص برای ویزی ویزیت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sefarat نمایش پست ها
    بله باز شد 14 و 16 نوامبر .
    این هفته که سه شنبه سایت پایین بود. کی باز شد؟! :|

Junior Member

ببخشید همون ساعت 12 باز شد؟

این هفته چون سه شنبه سایت مشکل داشت به جاش چهارشنبه باز شد. من 14 نوامبر رو انتخاب هم کردم ولی بعد از زدن کد امنیتی دیدو وقت ثبت نشده برام.

Junior Member

ممنون از راهنماييتون دوستان،من عقد نامه و شناسنامه هايي كه ميخوام ترجمه كنم ببرم رو بايد چه تمبري بزنم؟دادگستري يا امور خارجه يا هيچكدوم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sashami نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون دوستان،من عقد نامه و شناسنامه هايي كه ميخوام ترجمه كنم ببرم رو بايد چه تمبري بزنم؟دادگستري يا امور خارجه يا هيچكدوم؟
    منم برای ترجمه هام سئوال دارم که حتما شناسنامه و کارت ملی باید مهر دادگستری هم بخوره یا فقط ترجمه دارالترجمه باشه کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)