صفحه 255 از 261 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

ممنون از پاسختون، به نظرتون برای گرفتن وقت به مشکل بر میخورم ؟ چون امروز با یکی از دفاتر مهاجرتی که صحبت کردم گفتن وقت رو باید از سه چهار ماه قبل گرفت و وقتا پر هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nhl29 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، به نظرتون برای گرفتن وقت به مشکل بر میخورم ؟ چون امروز با یکی از دفاتر مهاجرتی که صحبت کردم گفتن وقت رو باید از سه چهار ماه قبل گرفت و وقتا پر هست
    شما خودتون باید برید جلو و ببینید وقتی هست یا نه. اوایل وقت زیاد بود ولی الان رو نمیشه گفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nhl29 نمایش پست ها
    من هم شرایط مشابه شما دارم. پذیرش انکاندیشنال دارم تازه 5 روزه پول رو گذاشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    من هم شرایط مشابه شما دارم. پذیرش انکاندیشنال دارم تازه 5 روزه پول رو گذاشتم
    چه خوب ممنون میشم تو پروسه ویزا از اطلاعات و تجربتون بتونم استفاده کنم

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.

من برای ویزای کار اقدام کردم و ۱۸ مارچ وقت VFS داشتم که کنسل شد به خاطر کرونا. الان که سفارت مجددا بازگشایی شده هنوز بهم وقت ندادن. شرکتی که باهاشون قرارداد بستم یک وکیل مهاجرتی داره در واقع اون وقت VFS رو گرفته بوده و مدارک رو فرستاده بوده، بهم میگه که VFS جواب ایمیل ها رو خیلی دیر میده و مشکل فنی توی وب سایتشون وجود داره و اینا.. من فکر میکردم با توجه به اینکه من March وقت داشتم خودشون گفته بودن توی اطلاعیه بازگشایی که به کسایی که March وقت داشتن اولویت میدن. الان وکیله بهم پیشنهاد میکنه که بدون نوبت برو! مگه بازگشایی نکرده سفارت چرا وقت نمیدن شما آیا تجربه مشابهی داشتین که وقتتون به خاطر تعطیلی سفارت کنسل بشه و بهتون وقت مجدد بدن؟

Junior Member

من هم امروز فرم پر کردم و پرداخت را انجام دادم٬ توی سایت وی اف اس ثبت نام کردم برای تهران و تا مرحله سوم قبل از مدارک پیش رفت ولی این پیغام را نشون میده و دیگه جلو نمیره:
    Due to the impact of COVID-19 there are no appointments available at your chosen Visa Application Centre. Please visit the website for your country of application for more details.

الان این اپلیکیشن تا کی میمونه؟ کسی دیگه موفق شده وقت بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arcana نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.

من برای ویزای کار اقدام کردم و ۱۸ مارچ وقت VFS داشتم که کنسل شد به خاطر کرونا. الان که سفارت مجددا بازگشایی شده هنوز بهم وقت ندادن. شرکتی که باهاشون قرارداد بستم یک وکیل مهاجرتی داره در واقع اون وقت VFS رو گرفته بوده و مدارک رو فرستاده بوده، بهم میگه که VFS جواب ایمیل ها رو خیلی دیر میده و مشکل فنی توی وب سایتشون وجود داره و اینا.. من فکر میکردم با توجه به اینکه من March وقت داشتم خودشون گفته بودن توی اطلاعیه بازگشایی که به کسایی که March وقت داشتن اولویت میدن. الان وکیله بهم پیشنهاد میکنه که بدون نوبت برو! مگه بازگشایی نکرده سفارت چرا وقت نمیدن شما آیا تجربه مشابهی داشتین که وقتتون به خاطر تعطیلی سفارت کنسل بشه و بهتون وقت مجدد بدن؟
    شما يه سر حضوري برين دفتر vfs.
    كارمندا فارسي زبان هستن و خيلي مودب. جواب سوال ها رو ميدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    من هم امروز فرم پر کردم و پرداخت را انجام دادم٬ توی سایت وی اف اس ثبت نام کردم برای تهران و تا مرحله سوم قبل از مدارک پیش رفت ولی این پیغام را نشون میده و دیگه جلو نمیره:
    Due to the impact of COVID-19 there are no appointments available at your chosen Visa Application Centre. Please visit the website for your country of application for more details.

الان این اپلیکیشن تا کی میمونه؟ کسی دیگه موفق شده وقت بگیره؟
    من دو نفر و میشناسم که اخیرا وقت گرفتن و مدارک رو هم تحویل دادن. احتمالا وقتها پر شده و باید صبر کنید دوباره باز شه

Junior Member

میشه بگین اگه اول vfs تهران رو انتخاب کنیم بعد به هر دلیلی نشه وقت بگیریم تو بازه موردنظرمون امکان تغییر وجود داره که مثلا ترکیه رو انتخاب کنیم؟

سلام. میخواستم بدونم از دوستانی که قبل از کرونا یا در بین مدت زمان مارچ و جون اپلیکیشن خود را سابمیت کردند و وقت اپوینمنت vfs اونها به دلیل کرونا کنسل شده، کسی تونسته وقت جدید بگیره؟ ینی از vfs وقت جدید بهش دادن؟ چون کسانی که طی دو هفته گذشته اپلای کردند، وقت هم گرفتند و کارهاشون انجام شده. درحالیکه کسانی که در ماه های گذشته اپلای کردن هنوز هیچی. قرار بوده مثلا به ترتیب تاریخ اپلیکیشن وقت بدن. اما اینطور نیست. من الان نمیدونم تا کی باید منتظر باشم. ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)