صفحه 1 از 261 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض سفارت انگلستان در تهران

دوستان گرامی
    این تاپیک صرفا جهت پرسش و پاسخ در مورد گرفتن وقت سفارت ایجاد شده. توصیه می شود قبل از ارسال پست جدید، لینک های پایین را مطالعه بفرمایید.
    لطفا سوالات و مطالب خود را فقط در تاپیک مربوطه بیان نمایید.

لینک های مرتبط:
    سوالات کلی در مورد گرفتن ویزا (بسته شده)

سفارت انگلستان در امارات

سفارت انگلستان در ترکیه

مدارک مالی برای گرفتن ویزا

ATAS Application

سوالات متداول
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

سلام دوستان
    در صورتی که وقت سفارت گرفته شده باشد آیا امکان تغییر آن وجود دارد؟
    اگر دارد چگونه می توان انجام داد؟ آیا باید هزینه اضافی پرداخت شود؟
    ممنون

برای دوستانی که زیاد سوال کردند برای اینکه چطور باید فرم رو پر کنند که ترکیه رو بتونن موقع وقت گرفتن انتخاب کنند:
    حتما دیدید که وقتی توی سایت رجیستر میکنید یه ایمیل براتون میاد برای تایید. اون لینک رو که باز کنید بعد باید با یوزر و پسوردتون وارد اکانت خودتون بشید.
    بعد از وارد شدن به اکانتتون یه جا هست که میپرسه برای خودتون اپلای میکنید یا برای کس دیگری. وقتی میزنید Apply for myself یه صفحه دیگه باز میشه که اطلاعات خودتون رو باید اونجا وارد کنید.
    توی همین صفحه است که باید لئکیشن خودتون رو ترکیه انتخاب کنید تا موقع وقت گرفتن بتونید از از ترکیه وقت بگیرید. اگر بزنید ایران فقط میتونید از امارات وقت بگیرید. اتفاقا یه وارنینگ هم زیر این گزینه نوشته.
    من از صفحه عکس گرفتم که متوجه بشید کجا باید لوکیشن رو ترکیه انتخاب کنید.
    Untitled.png
    آخر این صفحه یه کلید داره به نام create application
    بعد از اینکه این کلید رو بزنید و برید توی خود اپلیکیشن و جواب دادن به سوالای معمول دیگه نمیتونید وارد این صفحه بشید و اطلاعات رو عوض کنید.
    اگر بخواهید لوکیشنی که اینجا زدید رو عوض کنید باید اکونت رو پاک کنید و دوباره یکی از اول بسازید.

Junior Member

دوستان یه سوال حدودا چه مدت زمان قبل از رفتن به سفارت می شه از سفارت وقت گرفت؟ مثلا یک هفته قبل از رفتن به سفارت می شه وقت گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alexa نمایش پست ها
    دوستان یه سوال حدودا چه مدت زمان قبل از رفتن به سفارت می شه از سفارت وقت گرفت؟ مثلا یک هفته قبل از رفتن به سفارت می شه وقت گرفت؟
    دوست عزیز من تونستم حدود یک هفته قبل وقت بگیرم البته استانبول

نقل قول نوشته اصلی توسط alexa نمایش پست ها
    منم تونستم یه هفته زودتر وقت بگیرم از استانبول ولی اون ماه می بود که خب فکر میکنم نسبتا خلوت هست. از الان که دانشجوهای سپتامبر میتونن اپلای کنن فکر میکنم شلوغ تر بشه و و قتا زودتر پر بشه. کلا خیلی بستگی به زمان مورد نظرتون داره.

می شه نوبت گرفته شده رو کنسل کرد؟ پول رو پس می دن؟ آیا باید دلیل قانع کننده ای بیاریم برای اینکه بتونیم پول رو پس بگیریم؟ یا اینکه تا چند بار می تونیم نوبت سفارت رو به تعویق بندازیم؟ من تا حالا سه بار این کارو کردم، بازم می تونم مثلا بندازم برا چند هفته دیگه؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین. خیلی ضروریه

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    می شه نوبت گرفته شده رو کنسل کرد؟ پول رو پس می دن؟ آیا باید دلیل قانع کننده ای بیاریم برای اینکه بتونیم پول رو پس بگیریم؟ یا اینکه تا چند بار می تونیم نوبت سفارت رو به تعویق بندازیم؟ من تا حالا سه بار این کارو کردم، بازم می تونم مثلا بندازم برا چند هفته دیگه؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین. خیلی ضروریه
    محدودیتی برای تغییر وقت نیست.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

ممنون از پاسختون، مسئله اينجاست كه ما براي وقت گرفتن از يه مشاور كمك گرفتيم، ولي به خاطر آماده نبودن يكي از مدارك سه بار وقت ما رو عوض كرد. حالا ميگه ديگه شما نمي تونين وقت رو تغيير بدين، يوزر و پسوورد رو هم به ما نمي ده كه خودمون اين كارو بكنيم، ميگه اگه بخوام كاري بكنم خودم مي كنم. حتي يوزر پس اكانتي كه تو تركيه ساخته رو هم بهمون نمي ده نمي دونم چرا. حالا نظر شماچيه، ما چه طوري ميتونيم اين خانم رو راضي كنيم يوزر پس رو بهمون بده يا خودش مجددا وقت ما رو تغيير بده. ممنون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، مسئله اينجاست كه ما براي وقت گرفتن از يه مشاور كمك گرفتيم، ولي به خاطر آماده نبودن يكي از مدارك سه بار وقت ما رو عوض كرد. حالا ميگه ديگه شما نمي تونين وقت رو تغيير بدين، يوزر و پسوورد رو هم به ما نمي ده كه خودمون اين كارو بكنيم، ميگه اگه بخوام كاري بكنم خودم مي كنم. حتي يوزر پس اكانتي كه تو تركيه ساخته رو هم بهمون نمي ده نمي دونم چرا. حالا نظر شماچيه، ما چه طوري ميتونيم اين خانم رو راضي كنيم يوزر پس رو بهمون بده يا خودش مجددا وقت ما رو تغيير بده. ممنون
    متاسفانه اعتماد به این دسته افراد این مشکلات رو هم در پی داره. اگر فردی نتونه یک پروسه ای مثل گرفتن وقت از سفارت رو خودش انجام بده چطور میتونه توقع داشته باشه که توی یه کشور جدید با مردم و فرهنگ و روش زندگی متفاوت بتونه زندگی یا تحصیل کنه؟
    مشاور شما از لحاظ قانونی اجازه ی این کار رو نداره. بهشون یادآوری کنین که در صورتی که این کارو نکنه شما میتونید به صورت قانونی ازشون شکایت کنید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)