صفحه 260 از 261 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

سلام،
    چطوری میشه پیگیری کرد که مدارکمون که تحویل سفارت دادیم تو چه مرحله ای هست؟؟ من مدارکمو 25 august تحویل دادم و هنوز خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام،
    چطوری میشه پیگیری کرد که مدارکمون که تحویل سفارت دادیم تو چه مرحله ای هست؟؟ من مدارکمو 25 august تحویل دادم و هنوز خبری نیست
    فکر کنم تنها راهش تماس با UKVI از طریق ایمیل باشه که ۵.۴۸ پوند هزینه داره. اینم لینکش:
    https://www.gov.uk/contact-ukvi-inside-outside-uk

مامان من هم مدارکشون را ۲۵ آگوست تحویل دادن برای ویزای ویزیت و ۸ سپتامبر ایمیل Your UK visa application has been issued اومده ولی پاسپورت هنوز نرسیده.

Junior Member

سلام وقت بخیر بله ما هم دانلود کردیم و نمیدونستیم باید چیکارشون کنیم در نتیجه همین طور مستقیم گذاشتیم لابه لای مدارک (از طریق اونا تقسیم بندی کردیم ) ولی در روز تحویل مدارک گفتن همه اونارو از لابه لای مدارک خارج کنید و بدون تفکیک ارسال کردن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nilookook نمایش پست ها
    سلام و ممنون از همه ی دوستانی که اینجا به ما دانشجوهای دست تنها کمک می کنن و پاسخگوی سوالاتمون هستن

من یه سوالی داشتم که هر چی سرچ کردم جوابشو پیدا نکردم
    تو سایت قسمت مدارک لازمبرای درخواست ویزا یه چیزی هست تحت عنوان جداسازی و مرتب سازی اسناد

"شما باید اسنادی را که می خواهید با درخواست خود ارسال کنید ، مرتب و تفکیک کنید.سند جداساز بارکد را دانلود و چاپ کنید. این یک صفحه جدا کننده بارکد برای هر دسته سند را فراهم می کند. همچنین نمونه هایی از اسناد معتبر را فهرست می کند."

من فایل پی دی افو دانلود کردم و بارکدو دیدم
    ولی نمی دونم چطوری باید روی مدارک جداسازی شده این بارکدو اتچ کنم؟؟باید بدم دفاتر ترجمه این کارو انجام بدن؟؟

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه اگر آفیسر بخواد تماس بگیره با چه پیش شماره ای تماس خواهد گرفت چند روز پیش شماره ای از آفریقا! باهام تماس گرفت که متاسفانه متوجه نشده بودم بنظرتون امکانش هست ازسفارت های کشورهای دیگه تماس بگیرن

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که تازگی برای ویزا Tier2 PBS dependent اقدام کرده باشه و جوابشو حدود 2 هفته گرفته باشه؟ من همسرم 1 اکتبر باید بره و ما می خوایم با هم بریم. ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

Junior Member

سلام دوستان. کسی اطلاع داره پاسپورت حدودا چند روز بعد از دریافت ایمیل صدور ویزا می رسه؟ ممنونم.
    ...And I tried my best. Crossed my fingers for the rest

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsdghn نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی اطلاع داره پاسپورت حدودا چند روز بعد از دریافت ایمیل صدور ویزا می رسه؟ ممنونم.
    بین ده روز تا دو هفته

Junior Member

سلام دوستان سفارت انگلیس در تهران کلیه کارهای ویزا رو انجام میده یا باید به کشور ثانویه ای مراجعه کنیم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه بعد از گرفتن پذیرش برای اشتغال در انگلیس از ۰ تا ۱۰۰ چکار باید کرد و کجا بریم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ma3ou22 نمایش پست ها
    سلام دوستان سفارت انگلیس در تهران کلیه کارهای ویزا رو انجام میده یا باید به کشور ثانویه ای مراجعه کنیم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه بعد از گرفتن پذیرش برای اشتغال در انگلیس از ۰ تا ۱۰۰ چکار باید کرد و کجا بریم
    بله از طریق تهران میتونید انجام بدید. برای بقیه سوالات بسته به نوع ویزا همین فروم رو مطالعه رو کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس IT

سلام دوستان روزتون بخیر
    ممنون میشم راهنماییم کنید. من وارد سایت سفارت میشوم اون بخشی که میخوام وقت بگیرم ارور میزنه. میگه ارور ۴۰۳ دلیلش چیه ؟ چیکار میتونم بکنم برای وقت گرفتن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)