صفحه 156 از 261 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh89 نمایش پست ها
    من هم جایی برای ثبت اطلاعات توی سایت VFS پیدا نمیکنم؟ کسی ایده‌ای داره؟
    در تهران گویا دیگه نیازی به رجیستر در VFS نیست.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط Sephastian نمایش پست ها
    سلام دوستان

من توانستم وقت بگیرم (از طریق app) و هزینه‌ها (IHS و Fee) را هم پرداخت کردم. ولی وقتی روی "Register at Commercial Partner" کلیک می‌کنم می‌ره توی سایت VFS. آنجا هم هرچی می‌گردم گزینه‌ای برای ثبت نام پیدا نمی‌کنم. در واقع ۲تا بلوک از Application من هنوز سیاهه (طبق فایل ضمیمه). آیا ثبت‌نام من تمام شده و کار دیگه‌ای نیست که انجام بدهم؟
    سلام. ببخشید منظورتون از طریق app چیه؟
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

سلام. با توجه به اينكه نميشه از تهران وقت گرفت اگر از تركيه يا امارات اقدام كنم و از سرويس سريع استفاده كنم آيا بايد تا مشخص شدن جواب در اون كشور بمونم؟ چون شنيدم ممكن هست بيشتر از يكهفته هم طول بكشه.

سلام
    فرم admin review برای ابوظبی را باید به چه شماره فاکس بزنیم و یا ایمیلی دارید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    سلام
    فرم admin review برای ابوظبی را باید به چه شماره فاکس بزنیم و یا ایمیلی دارید؟
    شما باید فرم رو به ایمیلی که بر روی نامه رد شدن درج شده ارسال کنید. در متن نامه این رو گفته. من تا جایی که یادمه این بود: Administrative.Reviews@homeoffice.gsi.gov.uk ولی باز متن نامه رو با دقت مطالعه کنید و در ضمن میتونید به UKVI ایمیل بزنید بپرسید.

آقا هومن ادرس ایمیلی که دادید، موجود نیست و فقط این ادرس ایمیل زیر هست که در واقع برای درخواست تجدید نظر برای کسانی هست که در داخل انگلیس هستند. admin.review.enquiries@homeoffice.gsi.gov.uk
    اگر به ادرس زیر بروید می بینید که فقط گفته است فرم ایمیل و یا پست شود. ولی به چه ادرسی مشخص نیست.
    https://www.gov.uk/ask-for-a-visa-ad...outside-the-uk

همچنین در صفحه اول فرم admin review هم هیچ ادرس ایمیل و یا فاکس نیست.
    در صفحه اول نامه ای که از سفارت انگلیس از ابوظبی برای من امده هم هیچ ادرس ایمیل و یا فاکسی نیست و فقط آرم هست.
    از دوستانی که درخواست تجدید نظر دادن لطفا راهنمایی کنند که فرم را باید به چه ادرس پستی و یا ایمیل ارسال کرد.

فرم های مربوطه
    https://www.gov.uk/government/public...-visa-decision
    سپاس

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوستان سلام ، وقتی میریم سفارت انگلستان در تهران برای ویزای توریستی ، آیا پاسپورتمون دستشون میمونه تا جواب بدن؟ چون شنیدم بعضی وقتا دوماه هم طول میکشه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

یه جا خوندم تمکن مالی و گردش مالی فقط باید بانک پارسیان یا پاسارگاد باشه آیا همچین چیزی درسته؟ آخه من تو بانک تجارت گردش مالی خوب دارم نه تو این دو بانک!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    آقا هومن ادرس ایمیلی که دادید، موجود نیست و فقط این ادرس ایمیل زیر هست که در واقع برای درخواست تجدید نظر برای کسانی هست که در داخل انگلیس هستند. admin.review.enquiries@homeoffice.gsi.gov.uk
    اگر به ادرس زیر بروید می بینید که فقط گفته است فرم ایمیل و یا پست شود. ولی به چه ادرسی مشخص نیست.
    https://www.gov.uk/ask-for-a-visa-ad...outside-the-uk

همچنین در صفحه اول فرم admin review هم هیچ ادرس ایمیل و یا فاکس نیست.
    در صفحه اول نامه ای که از سفارت انگلیس از ابوظبی برای من امده هم هیچ ادرس ایمیل و یا فاکسی نیست و فقط آرم هست.
    از دوستانی که درخواست تجدید نظر دادن لطفا راهنمایی کنند که فرم را باید به چه ادرس پستی و یا ایمیل ارسال کرد.

فرم های مربوطه
    https://www.gov.uk/government/public...-visa-decision
    سپاس
    من این ایمیل رو براساس یه نامه رد شدن که البته مال حدود 1 سال پیش بود فرستادم. همونطور که گفتم ایمیل بزنید بهشون و بپرسید. در ضمن ممکنه ایمیل رو در جایی از صفحه گفته باشه که واضح نیست با دقت بیشتر ببینید ولی غیرمعمول نیست که ایمیلی روی برگه های رد شدن نباشه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    یه جا خوندم تمکن مالی و گردش مالی فقط باید بانک پارسیان یا پاسارگاد باشه آیا همچین چیزی درسته؟ آخه من تو بانک تجارت گردش مالی خوب دارم نه تو این دو بانک!!!
    بله برای ویزای دانشجویی باید مبلغ maintenance به مدت 28 روز در حساب یکی از دو بانکی که گفتید باشه. غیر این دو را سفارت قبول ندارد و ریجکت.
    ویرایش توسط sh_shafiee : February 21st, 2017 در ساعت 08:44 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)