صفحه 25 از 261 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    برای دوستانی که زیاد سوال کردند برای اینکه چطور باید فرم رو پر کنند که ترکیه رو بتونن موقع وقت گرفتن انتخاب کنند:
    حتما دیدید که وقتی توی سایت رجیستر میکنید یه ایمیل براتون میاد برای تایید. اون لینک رو که باز کنید بعد باید با یوزر و پسوردتون وارد اکانت خودتون بشید.
    بعد از وارد شدن به اکانتتون یه جا هست که میپرسه برای خودتون اپلای میکنید یا برای کس دیگری. وقتی میزنید Apply for myself یه صفحه دیگه باز میشه که اطلاعات خودتون رو باید اونجا وارد کنید.
    توی همین صفحه است که باید لئکیشن خودتون رو ترکیه انتخاب کنید تا موقع وقت گرفتن بتونید از از ترکیه وقت بگیرید. اگر بزنید ایران فقط میتونید از امارات وقت بگیرید. اتفاقا یه وارنینگ هم زیر این گزینه نوشته.
    من از صفحه عکس گرفتم که متوجه بشید کجا باید لوکیشن رو ترکیه انتخاب کنید.
    فایل پیوست 27822
    آخر این صفحه یه کلید داره به نام create application
    بعد از اینکه این کلید رو بزنید و برید توی خود اپلیکیشن و جواب دادن به سوالای معمول دیگه نمیتونید وارد این صفحه بشید و اطلاعات رو عوض کنید.
    اگر بخواهید لوکیشنی که اینجا زدید رو عوض کنید باید اکونت رو پاک کنید و دوباره یکی از اول بسازید.
    من اشتباها ایران رو انتخاب کردم، ولی میخوام از استانبول برا ویزا اقدام کنم.
    میشه راهنمایی کنید چطور میشه اکانت رو پاک کرد.
    استرس دارم شدییییید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azer نمایش پست ها
    من اشتباها ایران رو انتخاب کردم، ولی میخوام از استانبول برا ویزا اقدام کنم.
    میشه راهنمایی کنید چطور میشه اکانت رو پاک کرد.
    استرس دارم شدییییید
    یه فرم دیگه پر کنید و قبلی رو اگه نمیشه پاک کرد ولش کنید به امان خدا! اگه هم پولش رو دادید تقاضای Refund بکتید. هیچ مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    یه فرم دیگه پر کنید و قبلی رو اگه نمیشه پاک کرد ولش کنید به امان خدا! اگه هم پولش رو دادید تقاضای Refund بکتید. هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    ممنون از پاسختون.
    سوالی که میمونه اینه که با یه ایمیل دیگه فرم پر کنم یا تو همون اکانت قبلی از قسمت Apply for Myself دوباره یه فرم دیگه پر کنم؟

با سلام
    دوستان من به تازگی این بخش دیدم و اطلاعات چندانی در مورد انگلیس ندارم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    من جدیدا یه قراردادی مبنی بر قرارداد کار (Tie 2 - general ) دریافت کردم که میبایست برای ادامه پروسه مبلغ وریفیکیشن فی رو خودم پرداخت میکردم. اینکار دیروز انجام شد.
    میخوام بدونم کل مراحل تا زمان وقت مصاحبه معمولا چقدر طول میکشه؟
    من هنوز آیلتس رو امتحان ندادم.آیا برای همه نمره 4 قابل قبوله یا بیشتر؟
    آیا فایل من هولد میمونه تا نتیجه آیلتس رو بفرستم یا کار انجام میشه و آخرش میتونم اینکارو بکنم؟
    ضمنا من در نظر دارم یه وقت از سفارت آمریکا بگیرم و میخوام با زمان سفارت انگلیس یکی باشه که در واقع یه هزینه کنم. به نظرتون میتونم اینکارو بکنم؟ منظورم اینه که پروسه انگلیس زمان بندی خاصی داره؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azer نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    سوالی که میمونه اینه که با یه ایمیل دیگه فرم پر کنم یا تو همون اکانت قبلی از قسمت Apply for Myself دوباره یه فرم دیگه پر کنم؟
    با همون اکانت قبلی میتونید. هیچ اهمیتی نداره چند تا فرم پر کردید. مهم اینه که گدوم Submit و سپس به همراه مدارک به سفارت ارایه شده. برای افسر ویزا فرمی که روش درخواستی رسما ارایه نشده اهمیتی نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من به تازگی این بخش دیدم و اطلاعات چندانی در مورد انگلیس ندارم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    من جدیدا یه قراردادی مبنی بر قرارداد کار (Tie 2 - general ) دریافت کردم که میبایست برای ادامه پروسه مبلغ وریفیکیشن فی رو خودم پرداخت میکردم. اینکار دیروز انجام شد.
    میخوام بدونم کل مراحل تا زمان وقت مصاحبه معمولا چقدر طول میکشه؟
    من هنوز آیلتس رو امتحان ندادم.آیا برای همه نمره 4 قابل قبوله یا بیشتر؟
    آیا فایل من هولد میمونه تا نتیجه آیلتس رو بفرستم یا کار انجام میشه و آخرش میتونم اینکارو بکنم؟
    ضمنا من در نظر دارم یه وقت از سفارت آمریکا بگیرم و میخوام با زمان سفارت انگلیس یکی باشه که در واقع یه هزینه کنم. به نظرتون میتونم اینکارو بکنم؟ منظورم اینه که پروسه انگلیس زمان بندی خاصی داره؟

ممنون
    شما پاسپورتتون دست سفارت میمونه. باید آیلتس آماده باشه وگرنه نمیتونید درخواست بدید. مصاحبه هم نداره. کل پروسه شاید 2-3 هفته طول بکشه.

Junior Member

سلام به دوستان
    من میخوام برا ویزای خودم و همسرم یکجا اقدام کنم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید که چه فرم انلاینی رو برا همسرم باید پر کنم؟
    و چطور میشه وقت ویزای همزمان گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما پاسپورتتون دست سفارت میمونه. باید آیلتس آماده باشه وگرنه نمیتونید درخواست بدید. مصاحبه هم نداره. کل پروسه شاید 2-3 هفته طول بکشه.
    ممنون دوست عزیز.
    شما میفرمایید کل پروسه 2-3 هفته هست، پس من از چه زمانی باید ساپورت مالیم رو داشته باشم؟ با توجه به اینکه خود این قضیه 3 ماه زمان لازم داره!
    ضمنا تو قرار داد من پوزیشن من اسم برده نشده اما شهر، زمان شروع و پایان، حقوق و ... اومده. من چند بار ازشون خواستم پوزیشن رو هم بهم بگن که هنوز نگفتن. به نظرتون این مشکلی ایجاد میکه؟ یا چون فعلا میخوان برای work permit اقدام کنن و تاییدیه مدارک، لازم نیست این مورد؟

Junior Member

سلام
    من دوشنبه قرار مصاحبه داشتم که امشب متاسفانه نتوستم برم بنابراین وقت رو Update کردم و به ظاهر تغییر کرده. اما قبلش منو به صفحه پرداخت هدایت کرد و خطا داد! مگه قراره دوباره پولی بدم؟
    سوال دوم اینکه باز مجبورم یه اکانت دیگه توی Teleperform بسازم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز.
    شما میفرمایید کل پروسه 2-3 هفته هست، پس من از چه زمانی باید ساپورت مالیم رو داشته باشم؟ با توجه به اینکه خود این قضیه 3 ماه زمان لازم داره!
    ضمنا تو قرار داد من پوزیشن من اسم برده نشده اما شهر، زمان شروع و پایان، حقوق و ... اومده. من چند بار ازشون خواستم پوزیشن رو هم بهم بگن که هنوز نگفتن. به نظرتون این مشکلی ایجاد میکه؟ یا چون فعلا میخوان برای work permit اقدام کنن و تاییدیه مدارک، لازم نیست این مورد؟
    خوب خودتون اون سه ماه رو در نظر بگیرید و بعد براساس اون برنامه ریزی کنید. اگه کارفرما تایید کنه که هزینه زندگی رو میده دیگه حساب بانکی نمیخواد. الان دیگه چیزی به اسم Work Permit نداریم و بهتره حتما عنوان شغلی و حقوقش و کد SOC مشخص باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)