صفحه 10 از 261 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

من هفته پیش interview بودم. وقت هم دقیقا 8 روز قبلش گرفتم. اون روزی که من وقت گرفتم از6 روز بعدش وقت ها خالی بودند. کلن شلوغی خاصی نداره اونجا و راحت کار انجام می شه. حتی از اون ساعت اعلام شده قبلی حتی گاهی وقتا 1 ساعت هم زودتر می تونید برید داخل (اینقدر الان خلوت اینجا!!!) در مورد اون سرویس هم من اطلاعی ندارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kebria64 نمایش پست ها
    سلام ،

دوستان عزیز کسانی که جدیدا از استانبول وقت گرفتن می خواستم ببینم الان وقت شلوغ اونجاس؟ و اینکه چند روزه میشه وقت گرفت مثلا اگه امروز application رو submit کنیم برای 7 روز بعد وقت گیرمون میاد؟
    واینکه یکی از دوستان راجع به وقت پرمیوم صحبت کرد . آیا میشه از استانبول هم وقت پرمیوم گرفت و اینکه از طریق خود سایت باید اینکار رو کرد؟
    ممنون

Junior Member

من مستر Erasmus پذیرش بافاند دارم در سایت visa4uk کدام گرینه رو باید انتخاب کنم؟
    Tier 4 (General)(Sponsored) Student یا

Tier 4 (scholarship) Student

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت همه کسانیکه تجربیاتشونو به اشتراک گذاشتن و دیگران رو راهنمایی میکنن. من خیلی از این فروم اطلاعات کسب کردم.
    البته یک سوالی هم داشتم. من از یک دانشگاه پذیرش دارم. همه مدارکم رو برای سفارت آماده کردم و الان فقط منتظر جواب بورسه ام هستم. از اونجایی که میخوام به محض گرفتن جواب بورسه سریع برم ترکیه، آیا امکانش هست که از الان وقت بگیرم؟ چون ممکنه اون روزی که مد نظرمه تا اون موقع پر شه. با تشکر

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabarfs نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه کسانیکه تجربیاتشونو به اشتراک گذاشتن و دیگران رو راهنمایی میکنن. من خیلی از این فروم اطلاعات کسب کردم.
    البته یک سوالی هم داشتم. من از یک دانشگاه پذیرش دارم. همه مدارکم رو برای سفارت آماده کردم و الان فقط منتظر جواب بورسه ام هستم. از اونجایی که میخوام به محض گرفتن جواب بورسه سریع برم ترکیه، آیا امکانش هست که از الان وقت بگیرم؟ چون ممکنه اون روزی که مد نظرمه تا اون موقع پر شه. با تشکر
    شما CAS براتون صادر شده؟ مبلغ بورسیه تون چقدره؟ شهریه رو هم دانشگاه میپردازه؟ در مجموع هیچ هزینه ای نباید از جیب بگذارید؟
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    شما CAS براتون صادر شده؟ مبلغ بورسیه تون چقدره؟ شهریه رو هم دانشگاه میپردازه؟ در مجموع هیچ هزینه ای نباید از جیب بگذارید؟

CAS هنوز صادر نشده چون هنوز جواب بورسیه نیومده. بورسیه شامل هزینه دانشگاه و ۱۳۰۰۰ سالیانه هست. آخر این ماه جواب بورسیه میاد و من میخوام برای ۳، ۴ روز بعدش وقت بگیرم. میدونم کارم یکم عجله ایه. ولی گفتم از الان وقت بگیرم که به محض اینکه جوابش اومد سریع برم ترکیه. و چون متوجه شدم که مبلغ ویزا تا زمانیکه اپلیکیشن تحویل داده نشه قابل refund هست، در نتیجه چیزی رو از دست نمیدم. درسته؟ حالا با این اوصاف من میتونم از الان وقت بگیرم؟

Senior Member km7 آواتار ها

CAS هنوز صادر نشده چون هنوز جواب بورسیه نیومده. بورسیه شامل هزینه دانشگاه و ۱۳۰۰۰ سالیانه هست. آخر این ماه جواب بورسیه میاد و من میخوام برای ۳، ۴ روز بعدش وقت بگیرم. میدونم کارم یکم عجله ایه. ولی گفتم از الان وقت بگیرم که به محض اینکه جوابش اومد سریع برم ترکیه. و چون متوجه شدم که مبلغ ویزا تا زمانیکه اپلیکیشن تحویل داده نشه قابل refund هست، در نتیجه چیزی رو از دست نمیدم. درسته؟ حالا با این اوصاف من میتونم از الان وقت بگیرم؟
    شما تا زمانی که CAS براتون صادر نشه نمیتونید فرم های آنلاین رو پر کنید و هزینه ویزا رو بپردازید. در نتیجه نمیتونید وقت بگیرید. باید صبر کنید CAS شما صادر بشه. منتها میتونید به دانشگاه ایمیل بزنید و توضیح بدید فرصتتون کمه تا یه مقداری به کار شما اولویت بدن.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    شما تا زمانی که CAS براتون صادر نشه نمیتونید فرم های آنلاین رو پر کنید و هزینه ویزا رو بپردازید. در نتیجه نمیتونید وقت بگیرید. باید صبر کنید CAS شما صادر بشه. منتها میتونید به دانشگاه ایمیل بزنید و توضیح بدید فرصتتون کمه تا یه مقداری به کار شما اولویت بدن.
    مگه تنها فرم آنلاین vaf 9 یا همون فرمی که موقع انتخاب وقت سفارت باید پر کنیم، نیست؟ appendix 8 که دستی پر میشه. در فرم vaf 9 یا همون visa4uk هم اونطور که دیدم هیچ اطلاعاتی از cas نمیخواد. مگه بغیر از اینا فرم دیگه ای هم هست؟

مگه تنها فرم آنلاین vaf 9 یا همون فرمی که موقع انتخاب وقت سفارت باید پر کنیم، نیست؟ appendix 8 که دستی پر میشه. در فرم vaf 9 یا همون visa4uk هم اونطور که دیدم هیچ اطلاعاتی از cas نمیخواد. مگه بغیر از اینا فرم دیگه ای هم هست؟
    کلا همه اطلاعات رو شما باید آنلاین وارد کنید، فرمی نیست که دانلود ببینید، همه سوالات اونجا هست و شما جواب میدید.، سوالات فرم Appendix 8 هم آنلاین در ادامه اومده ولی بعد شما باید دوباره اونو دستی هم پر کنید و ببرید. بعد که همه اطلاعات رو پر کردید و اپلیکیشن کامل شد تازه میتونید وقت بگیرید. تا وقتی اپلیکیشن کامل نشده و همه سوالات جواب داده نشده شما نمیتونید وقت بگیرید. شوالات شامل اطلاعات CAS شما هم میشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    من چون toefl دارم باید تا 22 july سابمیت کنم ویزامو اما چون منتظر پذیرش یک کشور دیگم میخوام آخرای august برم سفارت. اگه 22 july اپلای کنم برای اون موقع وقت بازه؟!

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط rmin690 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من چون toefl دارم باید تا 22 july سابمیت کنم ویزامو اما چون منتظر پذیرش یک کشور دیگم میخوام آخرای august برم سفارت. اگه 22 july اپلای کنم برای اون موقع وقت بازه؟!

من قبلا هم با ارایه لینک توضیح داده بودم که در صورتی که دانشگاه مدرک توفل را از شما قبول کند، هیچ مشکلی در ارایه این مدرک به سفارت نخواهید داشت.

https://www.gov.uk/government/upload..._factsheet.pdf
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)