صفحه 11 از 261 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    من قبلا هم با ارایه لینک توضیح داده بودم که در صورتی که دانشگاه مدرک توفل را از شما قبول کند، هیچ مشکلی در ارایه این مدرک به سفارت نخواهید داشت.

https://www.gov.uk/government/upload..._factsheet.pdf

خب این جا هم همینو گفته دیگه، یعنی باید حداکثر تا 22 july اپلیکیشن ویزا رو سابمیت کرد و وقت گرفت.

students applying from overseas can use an ETS certificate to support their application if the

application is completed and the fee paid before 22 July 2014

ل
    دانشگاه تافل من رو قبول کرده و در cas اومده:
    Higher Education Institution (HEI) sponsor has made assessment

من 5 تا اپلیکیشن فرم سابمیت کردم تا بالاخره بار اخری موفق شدم وقت بگیرم, البته مشکل من با درگاه پرداختشون بود نه اطلاعات اشتباه, شما اگه هنوز پولو پرداخت نکردی یکی دیگه پر کن

Junior Member

من پولو پرداخت کردم حالا باید چیکار کنم
    یعنی وقتم اوکی شده بعد رفتم بلیط و هتل گرفتمو حالا باید چیکار کنم وقتو کنسل کنم و دوباره بگیرم؟

Junior Member

سلام

ببخشید من یه سوتی بزرگ دادم ونیاز به کمکتون دارم. من موقع وقت گرفتن در قسمت visa appointment type از گزینه standard appointment به جای PBS Tier 4 student استفاده کردم , مبلغو آنلاین واریز کردم، حالا باید چیکار کنم ؟ قبلیو کنسل کنم و وقت جدید بگیرم یا میشه update کرد لطفا در صورت امکان سریع راهنمایی کنید.آخه هم بلیط گرفتم و هم هتل.
    ویرایش توسط hpmoner : July 26th, 2014 در ساعت 12:15 AM دلیل: حذف مطالب غیر ضروری

نقل قول نوشته اصلی توسط ms118 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من یه سوتی بزرگ دادم ونیاز به کمکتون دارم. من موقع وقت گرفتن در قسمت visa appointment type از گزینه standard appointment به جای PBS Tier 4 student استفاده کردم , مبلغو آنلاین واریز کردم، حالا باید چیکار کنم ؟ قبلیو کنسل کنم و وقت جدید بگیرم یا میشه update کرد لطفا در صورت امکان سریع راهنمایی کنید.آخه هم بلیط گرفتم و هم هتل.
    امکان آپدیت وجود نداره, تا اونجایی که من میدونم باید کنسل کنی و دوباره بگیری چون standard appointment بحثش با اون یکی جداست ولی بازم بزار با تجربه ها راهنماییت کنن
    ویرایش توسط hpmoner : July 26th, 2014 در ساعت 12:56 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    امکان آپدیت وجود نداره, تا اونجایی که من میدونم باید کنسل کنی و دوباره بگیری چون standard appointment بحثش با اون یکی جداست ولی بازم بزار با تجربه ها راهنماییت کنن
    من الان درخواست ریفاند میدم بعد وقتو کنسل میکنم و بلافاصله وقت جدید میگیرم، هنوز خودمم موندم چطور همچنین اشتباه ... رو انجام دادم. باز خدا رو شکر بعده 3 روز یهو به ذهنم خطور کرد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ms118 نمایش پست ها
    من الان درخواست ریفاند میدم بعد وقتو کنسل میکنم و بلافاصله وقت جدید میگیرم، هنوز خودمم موندم چطور همچنین اشتباه ... رو انجام دادم. باز خدا رو شکر بعده 3 روز یهو به ذهنم خطور کرد
    شما نیازی به پس گرفتن پول ندارید فقط وقت شما عوض میشه. اگه نوع ویزا در فرم درست درج شده فقط باید وقت رو کنسل و یه وقت جدید گرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما نیازی به پس گرفتن پول ندارید فقط وقت شما عوض میشه. اگه نوع ویزا در فرم درست درج شده فقط باید وقت رو کنسل و یه وقت جدید گرفت.
    مرسی
    اما من دیشب وقمو کنسل کردم و درخواست ریفاند دادم که فکر کنم اشتباهم همین درخواست ریفاندبود که کلا باعث شد book appointmentam غیر فعال بشه و مجبور شدم یک application دیگه submit کنم و دوباره پرداخت انجام بدم و وقت جدید بگیرم و یه account دیگه تو teleperformance بسازم. بنظر شما کارم که دیگه ایرادی نداره؟

با سلام

دوستان گرامی دریافت ویزا از سفارت واسه دوره دکتری که research base هستش و عموما دوره و کلاس درسی نداره، شامل محدودیتهای زمانی میشه یا خیر. مثلا وقتی یه research opening ددلاینش اواخر آگوست باشه و بالطبع اپلیکنت باید اواسط یا اواخر سپتامبر تازه درخواست و روال ویزا رو شروع کنه، از نظر سفارت چجوریه، مشکل سازه و درخواست ویزا رد میشه یا واسه پی اچ دی اپلیکنتها سفارت ددلاین خاصی رو لحاظ نمیکنه؟

ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها
    با سلام

دوستان گرامی دریافت ویزا از سفارت واسه دوره دکتری که research base هستش و عموما دوره و کلاس درسی نداره، شامل محدودیتهای زمانی میشه یا خیر. مثلا وقتی یه research opening ددلاینش اواخر آگوست باشه و بالطبع اپلیکنت باید اواسط یا اواخر سپتامبر تازه درخواست و روال ویزا رو شروع کنه، از نظر سفارت چجوریه، مشکل سازه و درخواست ویزا رد میشه یا واسه پی اچ دی اپلیکنتها سفارت ددلاین خاصی رو لحاظ نمیکنه؟

ممنون از شما
    ددلاین منظورتون چیه؟ خب توی cas یا cos (هر کدوم) که دانشگاه به شما میده تاریخ شروع تحصیلتون اومده و سفارت هم به اون نگاه میکنه. این نیست که حتما همه دانشجو ها باید سپتامبر برن دانشگاه که. من خودم شروع دورم جولای بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)