صفحه 140 از 261 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

سپاس از پاسختون

در قسمت Place of issue در پاسپورت ذکر شده Immigration and Passport Police.
    اما این تعداد کاراکتر در محل مورد نظر جا نمیشه.
    چی باید بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ne447017 نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون

در قسمت Place of issue در پاسپورت ذکر شده Immigration and Passport Police.
    اما این تعداد کاراکتر در محل مورد نظر جا نمیشه.
    چی باید بنویسم؟
    فکر می کنم همین که بنویسید "ایران" کافیه ولی برای اینکه با گذرنامتون همخوانی داشته باشه میتونید مخفف عبارتی که گفتید را بنویسید (من خودم همین کار را کردم و مشکل خاصی پیش نیومد).
    مثلا بنویسید: Imm & Pass Police یا یه چیزی شیبه همین.

Junior Member

راستش من هم کم کم دارم سست میشم که بدم برام وقت بگیرن، بهم گفتن یک میلیون که شامل هزینه سفارت فکر کنم 87 پوند برای visit visa شش ماهه میشه یعنی تقریبا 600 هزار تومن اضافه، من هم موافق دادن این جور پول ها نیستم ، ولی ترکیه نا امنه، دوبی بم باید یه هزینه priority 190 دلار هم بدم که زود جواب ویزا رو بدن و پاسپورت رو بگیرم و برگردم که خوب از این 600 هزار تومنه بیشتر میشه، دیگه رفت و برگشت دوبی هم کمتر از یه میلیون نمیشه، تازه ما توریستی می خوایم بریم و دو نا وقت مرخصی که ندارم یه بار برم دوبی و بعد لندن، سه هفته هم تلاش کردم نشد، هر چه هم بگذره به تاریخی که نوشتم میخوام برم نزدیکتر میشه و دیگه برای پروسه صدور ویزا که خودش یک ماهه دیر میشه!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rmndara نمایش پست ها
    راستش من هم کم کم دارم سست میشم که بدم برام وقت بگیرن، بهم گفتن یک میلیون که شامل هزینه سفارت فکر کنم 87 پوند برای visit visa شش ماهه میشه یعنی تقریبا 600 هزار تومن اضافه، من هم موافق دادن این جور پول ها نیستم ، ولی ترکیه نا امنه، دوبی بم باید یه هزینه priority 190 دلار هم بدم که زود جواب ویزا رو بدن و پاسپورت رو بگیرم و برگردم که خوب از این 600 هزار تومنه بیشتر میشه، دیگه رفت و برگشت دوبی هم کمتر از یه میلیون نمیشه، تازه ما توریستی می خوایم بریم و دو نا وقت مرخصی که ندارم یه بار برم دوبی و بعد لندن، سه هفته هم تلاش کردم نشد، هر چه هم بگذره به تاریخی که نوشتم میخوام برم نزدیکتر میشه و دیگه برای پروسه صدور ویزا که خودش یک ماهه دیر میشه!!
    ترکیه هیچ مشکلی نداره و خیلیها در همین مدت رفتند و اومدن. 60 دلار هم هزینه پس گرفتن پاس بیشتر نیست. یه سفارت مرتب و درست حسابی که برای فرداش هم میشه وقت گرفت. به نظرم بخصوص تو این فصل هزینه یه تور سه روزه استانبول کمتر درمیاد. در ضمن شما نمیتونید هم سرویس سریع و هم passback رو با هم داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ترکیه هیچ مشکلی نداره و خیلیها در همین مدت رفتند و اومدن. 60 دلار هم هزینه پس گرفتن پاس بیشتر نیست. یه سفارت مرتب و درست حسابی که برای فرداش هم میشه وقت گرفت. به نظرم بخصوص تو این فصل هزینه یه تور سه روزه استانبول کمتر درمیاد. در ضمن شما نمیتونید هم سرویس سریع و هم passback رو با هم داشته باشید.
    هزینه پس گرفتن منظور یعنی همون که به یک شرکتی بگیم بره ویزا رو بعد از صادر شدن برامون بگیره؟ اگر 60 دلار نفری بگیره که میارزه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milimolo نمایش پست ها
    هزینه پس گرفتن منظور یعنی همون که به یک شرکتی بگیم بره ویزا رو بعد از صادر شدن برامون بگیره؟ اگر 60 دلار نفری بگیره که میارزه.
    خیر این 60 دلار رو به سفارت میدید. هزینه پیک آپ جداست.

Junior Member

سلام،من به دلایلی امروز به موقع نرسیدم مدارکم رو تحویل بدم،الان باید چیکار کنم که دوباره وقت بگیرم؟ اکانت قبلیمو دیلیت کنم؟با توجه به اینکه پول رو پرداخت کردم.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

لطفا کسی‌ میدونه وقت سفارت چه روزی باز میشه ؟ من ۲تا وقت

اگر کسی‌ میدونه کسی‌ میتونه وقت بگیره به من پیغام بفرسته ممنون میشم . من ۲تا وقت می‌خوام باری تهران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام

لطفا کسی‌ میدونه وقت سفارت چه روزی باز میشه ؟ من ۲تا وقت

اگر کسی‌ میدونه کسی‌ میتونه وقت بگیره به من پیغام بفرسته ممنون میشم . من ۲تا وقت می‌خوام باری تهران
    سلام
    وقت سفارت در تهران معمولا هر سه شنبه حدود ساعت 12 تا 1 و 2 ظهر باز میشه ولی تعداد وقتها خیلی کمه و برای آخرای دسامبر هستش.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samar777 نمایش پست ها
    سلام
    وقت سفارت در تهران معمولا هر سه شنبه حدود ساعت 12 تا 1 و 2 ظهر باز میشه ولی تعداد وقتها خیلی کمه و برای آخرای دسامبر هستش.
    ممنونم از جواب

به وقت انگلیس یا تهران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)