صفحه 151 از 261 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

با سلام به اساتید گرامی

دوستان من موفق به گرفتن وقت شدم ولی مشکلی دارم اینه که در سایت

https://www.vfsglobal.co.uk/Iran/reg...plication.html

که باید رجیستر کنیم وقت رو برای تحویل مدارک در تهران
    وقتی در خط چهارم روی لینک click here میزنیم ارور و خطا میدهد ایا هیچ کدام از دوستان با این مشکل رو برو هستند ؟

ممنون از از زمانی که برای پاسخ گویی میگزارید

Junior Member

با سلام خدمت اساتید عزیز
    من موفق به گرفتن وقت برای تحویل مدارک در تهران شدم اما در رابطه با رجیستر کردن وقت در VFS مشکل وجود دارد ایا کسی اطلاعی دارد از این که به چه صورت میشود وقت را رجیستر کرد
    با تشکر فراوان از وقتی که برای پاسخ گویی میگزارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dimair123 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید عزیز
    من موفق به گرفتن وقت برای تحویل مدارک در تهران شدم اما در رابطه با رجیستر کردن وقت در VFS مشکل وجود دارد ایا کسی اطلاعی دارد از این که به چه صورت میشود وقت را رجیستر کرد
    با تشکر فراوان از وقتی که برای پاسخ گویی میگزارید.
    مشکلتون چیه؟

سلام به همه اساتید
    لطفا اگر میشه دوستان راهنمایی کنن من اول دقیقا توی چه سایتی باید اپلیکیشن پر کنم و کی و توی کدوم سایت باید زمان سفارت تهران بگیرم اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم دقیقا توضیح بدید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehcivil77 نمایش پست ها
    مشکلتون چیه؟
    باسلام
    مشکل اینه که در سایت vfs ایران باید وقت APPOINTMENT که گرفتم رو ثبت و رجیستر کنم ولی وقتی روی رجیستر میزنم ارور میدهد .

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An exception occurred while processing your request. Additionally, another exception occurred while executing the custom error page for the first exception. The request has been terminated.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamre50 نمایش پست ها
    سلام به همه اساتید
    لطفا اگر میشه دوستان راهنمایی کنن من اول دقیقا توی چه سایتی باید اپلیکیشن پر کنم و کی و توی کدوم سایت باید زمان سفارت تهران بگیرم اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم دقیقا توضیح بدید ممنون
    بستگی داره به نوع ویزاتون
    اول UK VISA رو سرچ کن تو گوگل و برو تو سایتش کشور رو انتخاب کن و جلو برو مرحله به مرحله برای یه سری ویزا ها باید در VISA4UK ثبت نام کنی و برای یه سری دیگه سایت معمولی . اخر کار خودش یه جدول میاره برای انتخاب وقت که اگه ایران بخوای انتخاب کنی باید سه شنبه از تقریبا 12.5 اماده باشی و معمولا ساعت 1 وقت باز میشه و سریع باید انتخاب کنی . وقتا معمولا برای 1 ماه آیندست . اینجا نمیشه ادرس سایت گذتشت اگر نه میزاشتم برات

نقل قول نوشته اصلی توسط Dimair123 نمایش پست ها
    بستگی داره به نوع ویزاتون
    اول UK VISA رو سرچ کن تو گوگل و برو تو سایتش کشور رو انتخاب کن و جلو برو مرحله به مرحله برای یه سری ویزا ها باید در VISA4UK ثبت نام کنی و برای یه سری دیگه سایت معمولی . اخر کار خودش یه جدول میاره برای انتخاب وقت که اگه ایران بخوای انتخاب کنی باید سه شنبه از تقریبا 12.5 اماده باشی و معمولا ساعت 1 وقت باز میشه و سریع باید انتخاب کنی . وقتا معمولا برای 1 ماه آیندست . اینجا نمیشه ادرس سایت گذتشت اگر نه میزاشتم برات
    ممنون dimair ویزای برای ملاقات خواهر و برادرم می خواستم که احتمالا باید visit visa رو انتخاب کنم از کدوم سایت باید اقدام به پر کردن اپلیکیشن کنم می خوام اگر بشه فردا که سه شنبه هست حتما اقدام کنم برای وقت تهران چون پدر و مادرمم هستن فقط . یه سوال دیگه هم که داشتم اینکه باید برای هرکدوم جداگانه اپلیکیشن پر کنم و وقت بگیرم یا نه همه را یکجا میشه انجام داد مثلا فردا وقت که خواستم بگیرم برای سه اکانت وقت بگیرم یا یه وقت بگیرم برای هرسه ما کافیه ممنون میشم از جوابتون

متاسفانه ساعت 12:55 دقیقه باز شد و در کسری از ثانیه پر شد . واقعا جای تاسف داره .

نقل قول نوشته اصلی توسط sefarat نمایش پست ها
    متاسفانه ساعت 12:55 دقیقه باز شد و در کسری از ثانیه پر شد . واقعا جای تاسف داره .
    برای چه روزهایی باز شد؟

Junior Member

ا عرض سلام
    من میخواستم برای دیدن دوستان و همچنین گردش 10 روزه به انگلستان سفر کنم. تا بحال شخصا برای گرفتن ویزا اقدام نکردم و اکثر جاهایی که رفتم با تور بوده. الان میخواستم ببینم که ما خانوادگی میخوایم به این سفر بریم هر کدوم جداگانه باید اپلیکیشن فرم پر کنیم ..اگرنه با توجه به اینکه گردش مالی حساب من بالاتر از همسرم هست ولی خانه و ماشین به اسم ایشون هست کدوممون فرم پر کنیم؟! ببخشید شاید سوالاتم خیلی مبتدی باشه ولی همونطور که گفتم اولین بار هست که به صورت شخصی برای گرفتن ویزا اقدام میکنیم برای همین اصلا اطلاعاتی در این زمینه ندارم...ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)