صفحه 173 از 261 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

سلام
    من يه سوالي دارم ممنون ميشم اگر كسي ميدونه راهنماييم كنه
    من از دانشگاه ناتينگهام واسه ارشد پذيرش دارم و حالا براي ويزا وكيلم اصرار داره كه از دبي يا تركيه اقدام كنم و ميگه حتي اگر بشه از سفارت تهران نوبت بگيرم هم اينكارو توصيه نميكنه چون احتمال رد ويزا توي تهران بيشتره!
    ميخواستم ببينم اين مساله واقعيت داره؟ اصلا محل اقدام روي رد يا اكسپت ويزا ميتونه تاثيري داشته باشه؟!
    يعني ممكنه يه نفر دقيقا با همون مداركي كه تهران اقدام كرده و رد شده بره دبي و اونجا اكسپت بشه؟!

Junior Member

تنها مشکلی که از تهران شنیدن، بحث مشکل گرفتن وقت هست و اصولن مدارکتون که کامل باشه رد نمیشه و ربطی به مکان درخواست نداره.

Junior Member

من برای ثبت نام خانم و دو فرزند چهار ساله‌ام به چه صورت باید اقدام کنم؟ آیا بعد از اینکه خودم در سایت فرم آنلاینم رو پر کردم باید برای هر سه تاشون جدا جدا یه فرم جدا درست کنم و پر کنم و هزینه رو پرداخت کنم جداگانه؟ از طریق Apply for someone else که در
    https://www.visa4uk.fco.gov.uk
    هست دیگه درسته؟
    برای گرفتن وقت سفارت اگر این سایت معروف باز شد من باید چهارتا وقت بگیرم یا فقط برای خودم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra651 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ناتينگهام واسه ارشد پذيرش دارم و حالا براي ويزا وكيلم اصرار داره كه از دبي يا تركيه اقدام كنم و ميگه حتي اگر بشه از سفارت تهران نوبت بگيرم هم اينكارو توصيه نميكنه چون احتمال رد ويزا توي تهران بيشتره!
    ميخواستم ببينم اين مساله واقعيت داره؟ اصلا محل اقدام روي رد يا اكسپت ويزا ميتونه تاثيري داشته باشه؟!
    يعني ممكنه يه نفر دقيقا با همون مداركي كه تهران اقدام كرده و رد شده بره دبي و اونجا اكسپت بشه؟!
    خیر حرفشون درست نیست و البته ایشون 99 درصد وکیل هم نیستند! مدارک تهران در ابوظبی برررسی میشه. من باشم با ایشون کار رو ادامه نمیدم.

Junior Member

سلام
    با سلام مطمئنن شما با توجه به پذیرسی که گرفتید نیازی به وکیل و .... ندارید و از خود تهران هم اگر بتونید وقت بگیرید( متاسفانه باید پول زور بدین) ویزای تحصیلی خواهید گرفت به شرط اینکه تمامی مدارک شما کامل باشد. تجربه شخصی بنده این را تایید میکنه ثون که ثند سال پیش بنده برای دکتری به انگلستان مهاجرت کردم و ویزای من 3 روزه به دت پنج سال درست شد!

Junior Member

دوستان کسی این سه شنبه تونست وقت سفارت بگیره واقعا شرم بر این ملت دزدی که وقت ها را گرفتن و میفروشن.

نه منم نتونستم. الان فكر كنم ٢ ماهه دارم تلاش مي كنم.. ميره صفحه بعد ولي خبري از جدول زمانبندي نيست. بايد دوباره برگردي عقب و از اول..
    يه وقت گرفتن ساده كه نبايد اين همه بدبختي داشته باشه.. به نظر منم هر كي در توانش هست از طريق وبسايتي كه يكي از دوستان ٢ صفحه قبلتر بهش اشاره كرده بودن ايميل بزنين و اعتراض كنين.. شايد اتفاقي افتاد..

سلام
    دوستان جواب صحیحی به این سوال شما دادند. من هم جهت تایید جواب دوستان و ایجاد خاطر خدمتتان عرض میکنم که محل اقدام هیچگونه تاثیری بر تصمیمگیری ندارد. گذشته از آن این نوع از ویزا اصلا نیاز به وکیل ندارد. خودتان وکیل خودتان باشید.

ارادت
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member

من به UK Visa and Immigration ایمیل زده بودم چند روز پیش که من الان 3 هفتست دارم سعی می کنم وقت بگیرم ولی هیچ وقتی release نمیشه و آژانس ها وقت ها رو از طریق رباتها بوک می کنن و میفروشن خیلی گرونتر. جوابی که دادن 2 روز پیش این بود |-:

Thank you for contacting UK Visas and Immigration international enquiry
    service.

With regards to your query, please be aware, appointments in Tehran (Iran)
    are only available on certain days of the month. These dates are released
    weekly however these are being booked very quickly due to the demand. For
    further information regarding applying for a visa from Iran, please refer
    to the following link:

https://www.gov.uk/government/publications/iran-apply-for-a-uk-visa/apply-fo
    r-a-uk-visa-in-iran

We strongly recommend not to book prepaid travel and accommodation before
    receiving the visa.

For any further details, or should you need to contact us again please
    refer to our website at https://ukvi-international.faq-help.com/, select
    appropriate country, click next and then select “E-Mail form” and
    complete as instructed. We will aim to come back to you within 1 day.

Kind regards,
    Pieter

UK Visas and Immigration International Enquiry Service

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mz66 نمایش پست ها
    من به UK Visa and Immigration ایمیل زده بودم چند روز پیش که من الان 3 هفتست دارم سعی می کنم وقت بگیرم ولی هیچ وقتی release نمیشه و آژانس ها وقت ها رو از طریق رباتها بوک می کنن و میفروشن خیلی گرونتر. جوابی که دادن 2 روز پیش این بود |-:
    واقعیتش اینه که اصلا این سیستم ایمیلشون ربطی به وقت دادن نداره. این یه شرکت خصوصیه با اطلاعات بسیار محدود. متاسفانه دقیقا معلوم نیست باید به چه ایمیلی این موارد ارسال شه که پیگیری کنند چون سفارت انگلیس سالهاست که سیسنم رو بسته و ارتباط با مشتریان رو واگذار کرده به شرکتهایی که هیچ اطلاعی ندارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)