صفحه 22 از 261 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_h_mehr نمایش پست ها
    سلام

یک سوال از بچه هایی که این روزها وقت سفارت گرفتین

الان برای حدودا چند روز بعد میتونم وقت بگیرم از استانبول؟؟ هیچ راهی نداره ببینیم واسه چه روزهایی وقت داره بدون اینکه فرم ها را سابمیت کنیم؟
    یه اکونت بساز همین جوری با یه میل همین جوری بساز. اون فرم انلاینشم سابمیت کن. بعد فقط برو وقت رزرو کن باهاش ببین چه روزایی داره ولی پرداخت نکن دیگه کاری نداره که.

نقل قول نوشته اصلی توسط hanifmalekpoor نمایش پست ها
    یه اکونت بساز همین جوری با یه میل همین جوری بساز. اون فرم انلاینشم سابمیت کن. بعد فقط برو وقت رزرو کن باهاش ببین چه روزایی داره ولی پرداخت نکن دیگه کاری نداره که.
    ممنون دوست عزیز . چک کردم برای دو سه روز آینده هم وقت داره. فک میکردم تو این پیک کاریشون حتما دو هفته ای طول میکشه ولی واسه هر روزی بخوام جا داره. خیلیم عالی

Junior Member

با سلام و تشکر از همه. سوال من اینه که اگه دانشجویی همراه داشته باشه (Tier 4) برای همراه هم که میخواد وقت بگیره باید نوع وقت رو Tier 4 Appointment انتخاب کنه یا Standard؟ دوستانی که با همراه اخیرا اقدام کردن خوشحال میشم جواب بدن.

Junior Member

سلام من کاربر جدید هستم، چند تا سئوال مهم داشتم ولی جوابمو تو فوروم پیدا نکردم ، انقدرم تعداد صفحات زیاده که حداقل چند روز تمام وقتمو باید بذارم که همرو بخونم الانم زیاد وقت ندارم .ممنون میشم اگه کسی اطلاعات دقییق در این رابطه داره به من کمک کنه.
    1.من پذیرش MBA دارم از Bangor University، برای Tier 4 دارم وقت سفارت میگیرم و همسرم به عنوان Dependent با من میاد، سوال من در خصوص این هستش که همسر من هم باید
    جداگانه تو سایت Visa4uk فرم پرکنه و submit کنه و وقت سفارت بگیره یا اینکه اگر من در فرم خودم مشخصات ایشون رو بنویسم کفایت می کنه؟ TP هم باید جداگانه account بسازه ؟
    2.برای پرداخت پول سفارت با توجه به اینکه بعد از submit کردن فقط 3 ساعت وقت داریم که پول را واریز کنیم و من visa card ندارم نمیدونم چجوری باید اقدام کنم
    خیلی خیلی محبت میکنید اگه منو راهنمایی کنید، وقت زیادی
    ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidi نمایش پست ها
    سلام من کاربر جدید هستم، چند تا سئوال مهم داشتم ولی جوابمو تو فوروم پیدا نکردم ، انقدرم تعداد صفحات زیاده که حداقل چند روز تمام وقتمو باید بذارم که همرو بخونم الانم زیاد وقت ندارم .ممنون میشم اگه کسی اطلاعات دقییق در این رابطه داره به من کمک کنه.
    1.من پذیرش MBA دارم از Bangor University، برای Tier 4 دارم وقت سفارت میگیرم و همسرم به عنوان Dependent با من میاد، سوال من در خصوص این هستش که همسر من هم باید
    جداگانه تو سایت Visa4uk فرم پرکنه و submit کنه و وقت سفارت بگیره یا اینکه اگر من در فرم خودم مشخصات ایشون رو بنویسم کفایت می کنه؟ TP هم باید جداگانه account بسازه ؟
    2.برای پرداخت پول سفارت با توجه به اینکه بعد از submit کردن فقط 3 ساعت وقت داریم که پول را واریز کنیم و من visa card ندارم نمیدونم چجوری باید اقدام کنم
    خیلی خیلی محبت میکنید اگه منو راهنمایی کنید، وقت زیادی
    ندارم.
    در مورد واريز پول فكر ميكنم بشه از صرافيها كمك بگيريد يه تماس بگيريد ضرر نداره
    فكر كنم اين سايت جواب سوال اولتونو بده
    https://www.gov.uk/tier-4-general-visa/family-members

ببخشيد با شايد و اما جواب دادم
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

Junior Member

اقا ترو خدا كمك........
    من فرم رو در سايت visa4uk پر كردم . نميدونم چه اشتباهي كردم كه فقط دوبي رو نشون ميده. من ميخوام برم تركيه حالا چه كار كنم؟

سلام خدمت دوستان
    دوستان سوال من اینه که ترجمه مدارم چقدر اعتبار داره ؟ منظورم شناسنامه و سند خانه و سند ازدواج هست ، من برای سپتامبر اقدام کرده بودم و همه مدارک رو ترجمه دارم . الان میخوام برای ژانویه اقدام کنم و نمیدونم که همون مدارک ترجمه اعتبار داره یا نه...حساب بانکی رو میدونم ...فقط بقیه مدارک...لطفا راهنمایی بفرمایید

Junior Member

Salaam

There is no problem at all!

Good luck,
    Hamed

P.S. Unfortunately I have no persain keyborad

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanlavasani نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    دوستان سوال من اینه که ترجمه مدارم چقدر اعتبار داره ؟ منظورم شناسنامه و سند خانه و سند ازدواج هست ، من برای سپتامبر اقدام کرده بودم و همه مدارک رو ترجمه دارم . الان میخوام برای ژانویه اقدام کنم و نمیدونم که همون مدارک ترجمه اعتبار داره یا نه...حساب بانکی رو میدونم ...فقط بقیه مدارک...لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
    من یک اکانت درست کردم که باهاش وقت های ماه دسامبر مرکز ابوظبی رو نگاه کنم ... اما همه تاریخ هاش خاکستری و غیر فعال
    میخواستم بدونم چه جوری برنامشون ؟ کی فعال می کنن تاریخ ها ؟ زمان خاصی داره فعال کردن تاریخ ها؟
    مثلاً الان برای نوامبر (همین ماه که توش هستیم) تاریخ های 24 ، 25 ، 26 و 27 رو داره برای ساعت های 2 و نیم و 3 بعد از ظهر که بدرد من نمی خوره چون سه چهار روز دیگه تازه CAS من دستم میرسه

سوال دیگه ای که دارم من این اکانت رو با مشخصات و جی میل واقعی خودم درست کردم ، اما همه اطلاعاتش رو به صورت دقیق وارد نکردم و سابمیت کردمش تا تاریخ ها فقط ببینم ، میتونم که یک اکانت دیگه درست کنم وقتی CAS به دستم رسید ؟ مشکلی که درست نمیشه؟ چون دیگه ظاهراً قابلیت ویراش اطلاعات اصلاً وجود نداره.
    ممنون و متشکر از پاسخ شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی

سلام دوستان. وقت بخیر برای وقت سفارت می خوام اقدام کنم. در سایت از کجا بفهمیم که کی و چه تاریخی رو برای استانبول می تونیم انتخاب کنیم. (می دونم که لوکیشن رو باید ترکیه انتخاب کنیم) اما دقیقا نمیدونم وقت و محل سفارت (استانبول یا آنکارا) رو چطور انتخاب کنم. ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)