صفحه 241 از 261 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavakoli222 نمایش پست ها
    سلام
    من الان اپلیکیشن ویزای توریستی پر کردم ولی تو قسمت 5. Pay اسم تهران برای مراجعه نیست! خبری شده؟ کسی تو جریان هست؟
    من اپلیکیشن فرم رو برای خواهرم و از منچستر دار م پر میکنم. این ربطی داره؟
    بعله، امروز بازکردم تهران داشت!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavakoli222 نمایش پست ها
    سلام
    من الان اپلیکیشن ویزای توریستی پر کردم ولی تو قسمت 5. Pay اسم تهران برای مراجعه نیست! خبری شده؟ کسی تو جریان هست؟
    من اپلیکیشن فرم رو برای خواهرم و از منچستر دار م پر میکنم. این ربطی داره؟
    نه ربطی نداره شما هر سه شنبه ساعت ۱۳ به وقت ایران چک کن معمولا تو این تایم باز میشه
    تند تند باید چک کنی

سلام ، سوال: من فرم پر کردم تا قسمت پرداخت رفتم ، ولی میخواهم برای همسرم هم همزمان وقت بگیرم بایستی چکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط massoudasil نمایش پست ها
    سلام ، سوال: من فرم پر کردم تا قسمت پرداخت رفتم ، ولی میخواهم برای همسرم هم همزمان وقت بگیرم بایستی چکار کنم؟
    بهتر است از دو کامپیوتر همزمان استفاده کنید و اپلیکیشن ها را باز کرده و اقدام نمایید

Junior Member

من يكم گيج شدم تو سايت gov زده كه مدارك برا ويزاى توريستى بايد اصل باشه و نه فتوكوپى ولى وقتى چك ليست ويزاى توريستى پدرم و مادرم رو ديدم نوشته مدارك ميتونه كپى يا اصل باشه. كسى ميدونه به كدوم بايد نگاه كرد. من مداركى كه براشون ميفرستم اسكن و اونا كپى اش رو ميبرن سفارت؟

Junior Member

ا سلام
    من برای فرصت مطالعاتی فرم وقت را پر کردم که در فرم اسامی خانواده را هم ذکر کرده ام آیا باید برای اعضای خانواده(همسرم و دو تا بچه زیر 18 سال هم) وقت بگیرم؟
    آیا پرداخت بلافاصله پس از تعیین زمان مصاحبه باید پرداخت بشه یا وقت هست که بعدا پرداخت بشه؟

Junior Member

دوستان سلام

تهران بهتره اقدام کنم یا آنکارا؟

سلام دوستان
    وقت همگی بخیر
    در خصوص گرفتن وقت سفارت در تهران، من به این طریق عمل کردم:
    هفته ی گذشته از شنبه تا دوشنبه، به صورت مداوم، سایت رو چک کردم؛ "تهران" اصلا در گزینه ها نبود.
    روز دوشنبه ساعت ۱۱:۳۵ صبح که صفحه رو رفرش کردم، "تهران" باز شد که توی لیست، آخرین اسم شهر بود.
    بعد انتخابش کردم و پرداخت رو از طریق سایت تهران پیمنت انجام دادم که تقریبا زیر یک ساعت کار پرداخت رو انجام دادن.
    من که چهارم مارچ وقت گرفتم، اولین وقت باز، مربوط به یازدهم مارچ بود که یک هفته ی بعدش میشد، و فکر میکنم واقعا الآن زمان نسبتا خلوتی هست. من برای سیزدم مارچ (امروز) وقت گرفتم.
    در خصوص رجیستر کردن در vfs نگران نباشین. اگرچه که توی اپلیکیشن شما گفته که در vfs رجیستر کنین؛ اما به دلیل اینکه سایت vfs اصلا بعد از انتخاب کردن ایران جلو نمیره، پس مشکلی از این لحاظ به وجود نمیاد. من فقط توی سایت vfs یه اکانت ساختم که نهایت کاری که میتونستم رو انجام داده باشم.
    امروز هم که به دفتر vac رفتم، بیشتر از یک ساعت زود رسیدم. از نگهبانی جلوی در که سوال کردم که میخوام برم دفتر vfs، گفت همه ی صفحات پاسپورتت رو کپی بگیر، حتی صفحات خالی و بدون مُهر. کاملا درست میگفت و این کپی تمام صفحات رو از شما میگیرن. لطفا شما یادتون باشه که قبل از رفتن کپی بگیرین که کار شما عجله ای نشه. خود نگهبانی گفت جلوتر یه دفتر وکلا هست که کپی میگیره. من پیداش نکردم، و چون وقت داشتم، یه دفتر فنی توی خیابان الوند پیدا کردم. دقیقا داخل الوند، روبروی راشل کوری، سه کوچه بالاتر، یه دفتر فنی هست که کپی میگیره و دیگه تعداد صفحات پاسپورت رو حفظ شده.
    نگهبان به من گفت: "ده دقیقه به وقتتون بیاین، جلوی در هم لطفا راه نرین."
    من پانزده دقیقه به وقتم، رفتم. نگهبان چک لیستم رو دید. با شماره های لیستش تطبیق داد. رفتم بالا. مجددا، یه خانم این کار رو کردن. کیفم رو تحویل گرفتن. بازرسی بدنی انجام دادن. گفتن منتظر باشین تا سر تایم، بهتون شماره (نوبت) بدیم.
    نوبت رو بهم دادن. باجه، مدارک رو تحویل گرفت، و گفت: "هیچ مدرکی به شما برگردانده نمیشه، مگر پاسپورتتون". به همین خاطر، من فقط کپی مدارک تحصیلی رو بهشون دادم و بقیه ی مدارک. خود شخصی که اونجا نشسته، چک نمیکنه که شما باید چه مدارکی رو بدین. فقط هرچی بدین رو توی لیستش تیک میزنه. اسم و آدرس و تلفن رو هم روی یک رسید پستی که بهم داده بودن، نوشتم و یه نسخه از اون رسید رو به ما میدن برای پیگیری.
    بعد مدارک رو توی یه جلد پارچه ای گذاشتن و گفتن منتظر باشین تا صداتون کنن برای انگشت نگاری. پنج دقیقه نگذشته بود که شماره ام رو صدا کردن. انگشت نگاری، عکس و امضای دیجیتال گرفتن و گفتن تموم.
    کل پروسه تقریبا بیست الی بیست و پنج دقیقه طول کشید.
    ممنون از همه
    موفق باشین

Junior Member

سلام
    ميشه كسى من رو راهنمايى كنه
    من پدر و مادرم الان وقت سفارت داشتن
    الان كه رفتم vfsاسم پدرم تو ليست هست ولى مادرم نيست
    سايت gov هم چك كردم و مادرم امروز وقت سفارت داره و همه چى درسته ولى ميگن اسمش تو ليست نيست و براشون مشخصات مامانم ايميل نشده. مشكل دقيقا كجاست؟ بايد چطورى حلش كنم؟ الان كى اشتباه كرده؟ من بايد چيكار كنم؟

سلام

اينكه سفارت تهران وقت مصاحبه رو دير تر ميدن و اينكه صادر شدن ويزاش بيشتر طول ميكشه درسته؟
    اينطور كه من متوجه شدم در وقت حضوري فقط مدارك رو بايد تحويل داد و بعدا مصاحبه تلفني انجام ميشه؟
    مصاحبه انگليسي هست يا فارسي؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)