صفحه 243 از 261 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

سلام.
    چند وقته در فروم ديگه كسي جواب نميده. نميدونم چرا؟

امروز دفتر vfs​ تهران بودم براي تحويل مدارك. نكاتي كه به ذهنم مياد براي بقيه دوستان مفيد باشه رو مينويسم:

اول در مورد وقت گرفتن سفارت: وقت ها سه شنبه ها و جمعه هاحدود 12-1 باز ميشه. اول تهران به ليست دفاتر اضافه ميشه ولي وقتي تو تقويم براي انتخاب نشون نميده. چند دقيقه بعد وقت ها رو نشون ميده ولي باز امكان انتخاب نميده. چند دقيقه ميتونيد وقت رو رزرو كنيد. وقت رو كه رزرو كرديد بعد بايد پرداخت رو انجام بديد. من بار اول كه وقت گرفتم تا براي پرداخت اقدام كنم دو روز طول كشيد، خيالم راحت بود كه ديگه وقت رو گرفتم. ولي وقتي واسه پرداخت اقدام كردم ديگه نزاشت اون وقت رو بگيرم. مجبور شدم دوباره وايسم تا جمعه دوباره وقت بگيرم و پرداخت رو انجام بدم يعني از قبل براي پرداخت هزينه هماهنگي هاتون رو انجام بديد.

من براي 5 روز بعدش تونستم وقت بگيرم. با اينكه وقت ها در طول هفته بسته بود و من اولين روز باز رو گرفتم فكر ميكردم كه تعداد افرادي كه تونستن با اين سيستم وقت بگيرن كم باشن ولي اصلا اينطوري نبود و تعداد خوبي تونسته بودن حتي با اين محدوديت ها هم وقت بگيرن.

اونجا كه ميريد مثل بانك ميمونه. يه شماره بتون ميدن و نوبتتون كه بشه پيج ميكننتون. فردي كه متصدي هست ميگه هر مدركي لازم هست بده و كاري نداره شما چه مدركي ميديد يا چي نميديد. ديگه اينجا بايد به صلاحديد خودتون اقدام كنيد و مداركي كه فكر ميكنيد لازم هست رو ارايه بديد. همه مدارك رو اسكن ميكنه و بحتون تحويل ميدن. پاسپورت رو نگه ميدارن و يه رسيد پستي ميدن كه بعد از اععلام نتيجه بهتون بريگردونن. مداركي كه حتما لازم هست پاسپورت و كپي از تمام صفحات.، پرينت چك ليست كه در اخر ثبت نامتون توي سايت pdfش رو بهتون ميده رو هم ميخوان ازتون، در واقع اين پرينت نامه ورود شما به دفتر و دادن نوبت بهتون هست. عكس هم همونجا ميگيرن ازتون. من اينو نميدونستم و از چند نفر هم پرسيدم كه كسي جواب نداد بهم. روز قبلش رفتم عكس گرفتم كه به كارم نيومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ed12345 نمایش پست ها
    منظورم این قسمت هاست:
    Home address
    Documents showing where you live, such as:
    Property deed / mortgage statements / tenancy agreements / accountant's letters / land registration documents

ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگه مدركي ازتون دراين باره خواستن ارائه بديد كه بدن افيسر سر اين مسائل گير نده بهتون. و اينكه خيال خودتون هم راحت خواهد بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام.

امروز دفتر vfs​ تهران بودم براي تحويل مدارك. نكاتي كه به ذهنم مياد براي بقيه دوستان مفيد باشه رو مينويسم:

اول در مورد وقت گرفتن سفارت: وقت ها سه شنبه ها و جمعه هاحدود 12-1 باز ميشه. اول تهران به ليست دفاتر اضافه ميشه ولي وقتي تو تقويم براي انتخاب نشون نميده. چند دقيقه بعد وقت ها رو نشون ميده ولي باز امكان انتخاب نميده. چند دقيقه ميتونيد وقت رو رزرو كنيد. وقت رو كه رزرو كرديد بعد بايد پرداخت رو انجام بديد. من بار اول كه وقت گرفتم تا براي پرداخت اقدام كنم دو روز طول كشيد، خيالم راحت بود كه ديگه وقت رو گرفتم. ولي وقتي واسه پرداخت اقدام كردم ديگه نزاشت اون وقت رو بگيرم. مجبور شدم دوباره وايسم تا جمعه دوباره وقت بگيرم و پرداخت رو انجام بدم يعني از قبل براي پرداخت هزينه هماهنگي هاتون رو انجام بديد.

من براي 5 روز بعدش تونستم وقت بگيرم. با اينكه وقت ها در طول هفته بسته بود و من اولين روز باز رو گرفتم فكر ميكردم كه تعداد افرادي كه تونستن با اين سيستم وقت بگيرن كم باشن ولي اصلا اينطوري نبود و تعداد خوبي تونسته بودن حتي با اين محدوديت ها هم وقت بگيرن.

اونجا كه ميريد مثل بانك ميمونه. يه شماره بتون ميدن و نوبتتون كه بشه پيج ميكننتون. فردي كه متصدي هست ميگه هر مدركي لازم هست بده و كاري نداره شما چه مدركي ميديد يا چي نميديد. ديگه اينجا بايد به صلاحديد خودتون اقدام كنيد و مداركي كه فكر ميكنيد لازم هست رو ارايه بديد. همه مدارك رو اسكن ميكنه و بحتون تحويل ميدن. پاسپورت رو نگه ميدارن و يه رسيد پستي ميدن كه بعد از اععلام نتيجه بهتون بريگردونن. مداركي كه حتما لازم هست پاسپورت و كپي از تمام صفحات.، پرينت چك ليست كه در اخر ثبت نامتون توي سايت pdfش رو بهتون ميده رو هم ميخوان ازتون، در واقع اين پرينت نامه ورود شما به دفتر و دادن نوبت بهتون هست. عكس هم همونجا ميگيرن ازتون. من اينو نميدونستم و از چند نفر هم پرسيدم كه كسي جواب نداد بهم. روز قبلش رفتم عكس گرفتم كه به كارم نيومد.
    سلام من امروز خواستم برای ویزا tier 2 وقت بگیرم. مستقیم به سایت ایمیگریشن رفتم و ایران رو انتخاب کردم. اولش تهران تو گزینه ها بود ولی الان دیگه نیست. اون زمانی هم که تهران بود من تا اخر اپلیکیشن پر کردم ولی به جایی رسیدم که باید پول بیمه پرداخت میکردم ولی هنوز جایی برای انتخاب تاریخ نبود. ایا بعد از پرداخت بیمه و هزینه ویزا دسترسی به اپوینتمنت ویزا برقرار میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DJhamid نمایش پست ها
    سلام من امروز خواستم برای ویزا tier 2 وقت بگیرم. مستقیم به سایت ایمیگریشن رفتم و ایران رو انتخاب کردم. اولش تهران تو گزینه ها بود ولی الان دیگه نیست. اون زمانی هم که تهران بود من تا اخر اپلیکیشن پر کردم ولی به جایی رسیدم که باید پول بیمه پرداخت میکردم ولی هنوز جایی برای انتخاب تاریخ نبود. ایا بعد از پرداخت بیمه و هزینه ویزا دسترسی به اپوینتمنت ویزا برقرار میشه؟
    سلام. من تاير2 رو نميدونم. مرحله يكي به اخر انتخاب زمان سفارت هست و مرحله اخر مرحله پرداخت هزينه ويزا (هزينه ويزا، هزينه هاي ديگه مثل بيمه رو نميدونم). به احتمال زياد بايد سه شنبه يا جمعه دوباره امتحان كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام.

ببخشید میتونم بپرسم که مبلغی که توی حساب گذاشتید رو با نرخ آزاد محاسبه کردید با oanda?

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrumgh نمایش پست ها
    ببخشید میتونم بپرسم که مبلغی که توی حساب گذاشتید رو با نرخ آزاد محاسبه کردید با oanda?
    نرخ رو بانك حساب ميكنه. با دلار دولتي. ولي خوب سفارت از قيمت دلار ازاد خبر داره. شما مقدار پولي كه لازم هست رو با دلار ازاد حساب كنيد و در حسابتون بزاريد

Junior Member

سلام دوستان. آیا میشه از دفتر تهران برای ویزای دانشجویی Tier 4 وقت مصاحبه رزور کرد؟ یا حتما باید بریم ترکیه یا امارات؟

از تهران میشه.
    اخیرا یکی از دوستانم اقدام کرد و دو هفته ای هم جوابش اومد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_Tav نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا میشه از دفتر تهران برای ویزای دانشجویی Tier 4 وقت مصاحبه رزور کرد؟ یا حتما باید بریم ترکیه یا امارات؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    از تهران میشه.
    اخیرا یکی از دوستانم اقدام کرد و دو هفته ای هم جوابش اومد.
    ممنون از جوابتون. آیا اطلاع دارید که دوستتون که تازه رفتن برای مصاحبه ی ویزا، تمکن مالی که بانک با ارز دولتی حساب میکنه و در تمکن میزنه رو ، سفارت هم بر اساس نرخ ارز دولتی و سایت Oanda حساب میکنه یا بر اساس نرخ آزاد ارز؟
    برای دوست شما، دفتر سفارت انگلیس در ایران معادل حساب ریالی پولشون رو بر اساس نرخ ارز دولتی حساب کرد یا بر اساس نرخ ارز آزاد؟ ممنون میشم پاسخ بدید. در حال حاضر این سوال خیلی ها هست.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای ویزای tier4 اقدام کنم.

سوال من هم اینه که میزان تمکن رو بانک با نرخ آزاد حساب میکنه؟ و اینکه نمیشه زودتر از 28 روز نامه ی تمکن گرفت؟

خودم فول فاند هستم اما برای همسرم به عنوان دیپندنت نیاز داریم به تمکن.

من از 27 سپتامبر پروگرامم شروع میشه، میدونید ویزا رو خدودا از دفتر تهران چن روزه صادر میکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)