صفحه 244 از 261 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط robimooavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای ویزای tier4 اقدام کنم.

سوال من هم اینه که میزان تمکن رو بانک با نرخ آزاد حساب میکنه؟ و اینکه نمیشه زودتر از 28 روز نامه ی تمکن گرفت؟

خودم فول فاند هستم اما برای همسرم به عنوان دیپندنت نیاز داریم به تمکن.

من از 27 سپتامبر پروگرامم شروع میشه، میدونید ویزا رو خدودا از دفتر تهران چن روزه صادر میکنن؟
    با این تاریخ شروع به programme میرسید؟ چک کردید که Atas لازم دارید یا نه؟

Junior Member

دوستان سلام
    من تازه پروسه ویزا را شروع کردم. راستش خیلی برام پروسه اش گیج کننده است. با وحودی که چهار سال پیش هم برای ارشدم اپلای ویزا کردم ولی گویا الان خیلی پروسه اش متفاوت شده. با توجه به اینکه فردا سه شنبه است و من میخوام اگه بشه فردا وقتم رو بگیرم ممنون میشم اگر بتونید توی اولین فرصتتون بهم جواب بدین.

مشکل اول اینه که وقتی میخوام فرم رو پر کنم میگه وقتهای تهران محدود است و شما به عنوان ایرانی میتونید برید ترکیه و امارات و بعد فقط این دو تا اپشن رو بهم میده و اپشن تهران رو نمیده. البته زیرش یه سوال پرسیده که می تونید برید این کشورها منم زدم نه ؛ و توی صفحه بعد همه کشورهای دنیا رو میده و من اونجا ایران رو انتخاب کردم. برای شما اپشن تهران رو توی همون صفحه اول داد؟

2) سوال بعدی اینکه واااقعا ممنون میشم اگر مراحل فرم رو یه جور خلاصه توضیح بدید. اونجور که من این صفحات رو خوندم و فهمیدم اینه که وقتی فرم رو سابمیت کنی؛ اول وارد پرداخت میشی و بعد وارد گرفتن وقت. این گرفتن وقت از خود Uk.GOV هست؟
    ممنونم از پاسخ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka100 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من تازه پروسه ویزا را شروع کردم. راستش خیلی برام پروسه اش گیج کننده است. با وحودی که چهار سال پیش هم برای ارشدم اپلای ویزا کردم ولی گویا الان خیلی پروسه اش متفاوت شده. با توجه به اینکه فردا سه شنبه است و من میخوام اگه بشه فردا وقتم رو بگیرم ممنون میشم اگر بتونید توی اولین فرصتتون بهم جواب بدین.

مشکل اول اینه که وقتی میخوام فرم رو پر کنم میگه وقتهای تهران محدود است و شما به عنوان ایرانی میتونید برید ترکیه و امارات و بعد فقط این دو تا اپشن رو بهم میده و اپشن تهران رو نمیده. البته زیرش یه سوال پرسیده که می تونید برید این کشورها منم زدم نه ؛ و توی صفحه بعد همه کشورهای دنیا رو میده و من اونجا ایران رو انتخاب کردم. برای شما اپشن تهران رو توی همون صفحه اول داد؟

2) سوال بعدی اینکه واااقعا ممنون میشم اگر مراحل فرم رو یه جور خلاصه توضیح بدید. اونجور که من این صفحات رو خوندم و فهمیدم اینه که وقتی فرم رو سابمیت کنی؛ اول وارد پرداخت میشی و بعد وارد گرفتن وقت. این گرفتن وقت از خود Uk.GOV هست؟
    ممنونم از پاسخ
    1- برای همه همین شکلی میاره. من زدم میتونم برم و رفتم مرحله بعد

2- این راهنمای دانشگاه امپریال لندن خیلی خوب توضیح داده:
    https://www.imperial.ac.uk/media/imp...line-Guide.pdf

به طور خلاصه، اول باید اطلاعات رو وارد کنی (تعداد مراحلش زیاده و همه چیز از اطلاعات خودت تا کورس و ... رو میپرسه). بعد وارد مرحله پرداخت پول NHS میشی که بعد از پرداخت یک رفرنس نامبر NHS میده بهت که اتومات وارد فرم خواهد شد. بعد از اون در مورد محل گرفتن BRP ازت سوال میکنه. بعد وارد مرحله انتخاب نوع سرویس مورد نظر (معمولی، پرایوریتی، سوپر پرایوریتی میشی که دوتای آخر فقط توی امارات و ترکیه قابل استفاده است و برای ایرانیا هم فقط پرایوریتی رو میشه انتخاب کرد. پس اگر تهران اقدام میکنی همون معمولی رو باید انتخاب کنی). بعد از اون محل VAC رو مشخص میکنی و از بین وقتها و روزهای ارائه شده یکی رو انتخاب میکنی.وقت رو که مشخص کردی میری واسه پرداخت پول ویزا.

تمام مراحل هم روی خود سایت gov.uk انجام میشه و کارت راحته.

Junior Member

دوستان یه سوال خیلی خیلی مهم. من سر این مسیله خیلی استرس دارم و ممنون میشم اگه اظلاعاتی در این باره دارید بهم پاسخ بدید.

توی پر کردن فرم، توس قسمت travel history یه سوال پرسیده که ایا تا کنون از ورود به کشوری توی مرزش منع شده اید یا نه. اگر اطلاع داشته باشید سال گذشته و امسال تعداد خیلی زیادی از ایرانی ها وقتی به گرجستان مسافرت میکردند بهشون اجازه ورود نمیدادند. من پارسال لهستان زندگی می کردم و تصمصم گرفتم از لهستان برم گرجستان. اما توی فرودگاه گرجستان به دلایل خیلی واهی و مسخره ای که چرا پول نقد همراهم نیست ( چون من کردیت کارت داشتم) بهم اجازه ورود به گرجستان ندادند و من با همون پرواز که اومدم برگشتم لهستان. توی پاسپورتم هیچ مهری نزدند مبنی بر این که توی گرجستان مانع ورودم شدند. الان به نظرتون من این رو توی پاسخ بگذارم یا نه؟ هیچ کسی نیست اینجا که تجربه مشابهی داشته باشه؟ (تنها چیزی که نگرانشم اینه که ممکنه سفارت براش سوال بشه که چرا من توی یک روز مهر خروج و ورود به لهستان توی پاسپورتم هست و چرا وسط این ورود و خروج ورود به کشور دیگری وجود نداره). خیلی خیلی ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cvguide نمایش پست ها
    1- برای همه همین شکلی میاره. من زدم میتونم برم و رفتم مرحله بعد

2- این راهنمای دانشگاه امپریال لندن خیلی خوب توضیح داده:
    https://www.imperial.ac.uk/media/imp...line-Guide.pdf

به طور خلاصه، اول باید اطلاعات رو وارد کنی (تعداد مراحلش زیاده و همه چیز از اطلاعات خودت تا کورس و ... رو میپرسه). بعد وارد مرحله پرداخت پول NHS میشی که بعد از پرداخت یک رفرنس نامبر NHS میده بهت که اتومات وارد فرم خواهد شد. بعد از اون در مورد محل گرفتن BRP ازت سوال میکنه. بعد وارد مرحله انتخاب نوع سرویس مورد نظر (معمولی، پرایوریتی، سوپر پرایوریتی میشی که دوتای آخر فقط توی امارات و ترکیه قابل استفاده است و برای ایرانیا هم فقط پرایوریتی رو میشه انتخاب کرد. پس اگر تهران اقدام میکنی همون معمولی رو باید انتخاب کنی). بعد از اون محل VAC رو مشخص میکنی و از بین وقتها و روزهای ارائه شده یکی رو انتخاب میکنی.وقت رو که مشخص کردی میری واسه پرداخت پول ویزا.

تمام مراحل هم روی خود سایت gov.uk انجام میشه و کارت راحته.

خیلی ممنون از پاسخنتون. خیلی روشنتر کرد مسیر رو برام.

اما خب هنوز یه مسیله برام مبهمه. از نوشته شما اینطور برداشت میکنم که اگار بعد از پرداخت ان اچ اس خود به خود دایرکت میشم به تعیین وقت. ولی اونطوری که دوستان نوشتند گویا تعیین وقت فقط در روزها و ساعتهای خاصی امکان پذیره. سوال من اینه که الان من فردا که سه شنبه است میتونم وقتم رو بگیرم بدون اینکه فرم رم سابمیت کرده باشم و قبل از اینکه پرداخت رو انجام داده باشم؟

بازم ممون از پاسخ و وقتتون.

Junior Member

خیلی ممنون از پاسخنتون. خیلی روشنتر کرد مسیر رو برام.

اما خب هنوز یه مسیله برام مبهمه. از نوشته شما اینطور برداشت میکنم که اگار بعد از پرداخت ان اچ اس خود به خود دایرکت میشم به تعیین وقت. ولی اونطوری که دوستان نوشتند گویا تعیین وقت فقط در روزها و ساعتهای خاصی امکان پذیره. سوال من اینه که الان من فردا که سه شنبه است میتونم وقتم رو بگیرم بدون اینکه فرم رم سابمیت کرده باشم و قبل از اینکه پرداخت رو انجام داده باشم؟

بازم ممون از پاسخ و وقتتون.
    شما برای اینکه بتونی وارد مرحله انتخاب وقت بشی باید حتما قبلش پول nhs رو بدی وگرنه وارد مرحله بعد نمیشه. برای تهران اینطوره که فقط روزای خاصی بازه. مثلا الان باز شده. ولی برای ترکیه و امارات هر موقع بری معمولا برای فرداش وقت بازه.

Junior Member

دوستان سلام

من الان توی پروسه تعیین وقت هستم. امروز پول ان اج اس رو پرداخت کردم و وارد مرحله تعیین وقت شدم. اما متاسفانه تهران رو نشون نمیده. خیلی استرس گرفتم. نمی دونم از اول اشتباه جلو رفتم که الان تهران رونشون نمیده. یا چون سه شنبه نیست اینجوریه. خیلی خیلی ممنون میشم اگه بتونید جوابم رو بدید. واقعا این خیلی بهم استرس داد. چون من رفتن به ترکیه واقعا برام سخته(((

Junior Member

دوستان سلام

من الان توی پروسه تعیین وقت هستم. امروز پول ان اج اس رو پرداخت کردم و وارد مرحله تعیین وقت شدم. اما متاسفانه تهران رو نشون نمیده. خیلی استرس گرفتم. نمی دونم از اول اشتباه جلو رفتم که الان تهران رونشون نمیده. یا چون سه شنبه نیست اینجوریه. خیلی خیلی ممنون میشم اگه بتونید جوابم رو بدید. واقعا این خیلی بهم استرس داد. چون من رفتن به ترکیه واقعا برام سخته(((
    نگران نباش. سه شنبه ساعت 13 چک کن وقتاش باز میشه. همین سه شنبه قبل من نگاه کردم برای هفته بعدش وقتا باز بود.
    ویرایش توسط cvguide : July 13th, 2019 در ساعت 08:45 PM

Junior Member

مرسی واقعا از پاسخ cvguide. امیدوارم واقعا سه شنبه باز بشه و بتونم برای هفته آینده وقت بگیرم. راستی یه سوال دیگه دوستان، من توی پرداخت آن اچ اس، 1995 دلار برام حساب کرد. دوره دکترای من 4 ساله هست، اما این پول گویا به اندازه 5 سال و چند ماه هست. من فکر میکردم برای دکترا ویزای 4 سال و 4 ماه میدن، اما گویا پنج سال و 4 ماه هست. کسی میدونه الان طول مدت وی اها بری دکتری 4 ساله چقدره؟

Junior Member

من یه سوال فوری دارم خواهشا جواب بدید در مورد پر کردن فرم درخوست ویزای آنلاین همسرم در قسمت travel history و سوال مربوط به سابقه ریجکتی ویزا.
    همسر من یه بار درخواست ویزای تحصیلی از پرتغال کرده بود که به دلیل فاصله زیاد ارشدش رد شده بود ولی تو پاسپورتش مهر ریجکت هم نبود و چون نامه سفارت به زبان پرتغالی بود ما متوجه نشده بودیم که این یک نوع ریجکتیه و فکر می کردیم درخواستشو کان لم یکن در نظر گرفتند. به همین دلیل در قسمت سابقه ریجکت گزینه خیر رو زدیم. پس فردا وقت ملاقات ما با سفارته و موقع چک مدارک و دقیق شدن بیشتر نامه پرتغال را ترجمه کردیم و دیدیم زده ریجکت! حالا اگر نامه ریجکت رو با یک کاور لتر ببریم vfs و دستی فرم را اصلاح کنیم آیا مشکلی پیش میاد یا باید کلا اپلیکیشن همسرم رو پس بگیریم و دوباره مراحل تکمیل فرم و پرداخت ها رو انجام بدیم؟ ما برای تایر 2 اقدام کردیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)