صفحه 245 از 261 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

سلام
    من میخوام طی یکی دو هفته آینده برای ویزا اقدام کنم. ولی متاسفانه نمیدونم که هزینه NHS و Visa Fee را چگونه دریافت میکنند (ایا میشه به ریال و از طریق کارت های بانکی خودمون پرداخت کنیم و اگر اره نرخ ارز رو چطوری حساب میکنند؟) ؟ و اینه VFS چطوری وقت میده برای مصاحبه (میدونم که وقت ها رو هر سه شنبه ساعت 1بعد از ظهر قرار میدن ولی نمیدونم که وقت برای هفته آتی صادر میشه یا دیر تر)؟ چون شروع ترمم برای 7 Sep هست نگرانم که آیا به موقع همه چیز انجام میشه یا نه؟

Junior Member

سلام من همین سه شنبه وقت ویزا تهران گرفتم خیلی راحت و ساده هستش
    هزینه بیمه سلامت واسه من که ویزا یک ساله میخواستم 300 دلار شد و هزینه ویزا 450 $
    واسه پرداخت هم از طریق سایت https://www.tehranpayment.com/ اقدام کردم
    وقتی به مرحله پرداخت میرسه میری تو ساتشون اونجا درخواست پرداخت ویزای سفارت انگلیس رو میزنی
    مبلغی که توو سایت بهت نشون داده رو به همون دلار میزنی اونا خودشون پرداخت میکنن و شما توو همون سایت مبلغ ریالی رو پرداخت میکنی
    شما واسه تو سایت تهران پیمنت چیزایی که لازم هست یکی لینک ثبت نام سفرت رو میخوان ازتون و پسورد رو و مبلغی که باید پرداخت کنین
    اول IHS رو پرداخت میکنین بعد دوباره میرین توو سایت سفارت وقت ویزا رو میگیرین اونجا ازت میخواد که پرداخت کنی هزینه رو اون موقع باز میری سایت تهرانپیمنت همون کاری که واسه IHS کردی باز انجام میدی
    من هفته پیش که واسم پرداخت کردن دلار رو 13900 حساب کردن ولی الان نگاه کردم 12700 شده بود
    و واسه وقت هم من دقیقا 18 تیر که اقدام کردم توو سایت سفارت بهم وقت داد واسه 30 تیر
    خیلی راحت هست بری تو سایت سفارت مراحل رو یکی یکی بری جلو خودش واست محاسبه میکنه که چقد باید پرداخت کنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hazel19 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام طی یکی دو هفته آینده برای ویزا اقدام کنم. ولی متاسفانه نمیدونم که هزینه NHS و Visa Fee را چگونه دریافت میکنند (ایا میشه به ریال و از طریق کارت های بانکی خودمون پرداخت کنیم و اگر اره نرخ ارز رو چطوری حساب میکنند؟) ؟ و اینه VFS چطوری وقت میده برای مصاحبه (میدونم که وقت ها رو هر سه شنبه ساعت 1بعد از ظهر قرار میدن ولی نمیدونم که وقت برای هفته آتی صادر میشه یا دیر تر)؟ چون شروع ترمم برای 7 Sep هست نگرانم که آیا به موقع همه چیز انجام میشه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام من همین سه شنبه وقت ویزا تهران گرفتم خیلی راحت و ساده هستش
    هزینه بیمه سلامت واسه من که ویزا یک ساله میخواستم 300 دلار شد و هزینه ویزا 450 $
    واسه پرداخت هم از طریق سایت https://www.tehranpayment.com/ اقدام کردم
    وقتی به مرحله پرداخت میرسه میری تو ساتشون اونجا درخواست پرداخت ویزای سفارت انگلیس رو میزنی
    مبلغی که توو سایت بهت نشون داده رو به همون دلار میزنی اونا خودشون پرداخت میکنن و شما توو همون سایت مبلغ ریالی رو پرداخت میکنی
    شما واسه تو سایت تهران پیمنت چیزایی که لازم هست یکی لینک ثبت نام سفرت رو میخوان ازتون و پسورد رو و مبلغی که باید پرداخت کنین
    اول IHS رو پرداخت میکنین بعد دوباره میرین توو سایت سفارت وقت ویزا رو میگیرین اونجا ازت میخواد که پرداخت کنی هزینه رو اون موقع باز میری سایت تهرانپیمنت همون کاری که واسه IHS کردی باز انجام میدی
    من هفته پیش که واسم پرداخت کردن دلار رو 13900 حساب کردن ولی الان نگاه کردم 12700 شده بود
    و واسه وقت هم من دقیقا 18 تیر که اقدام کردم توو سایت سفارت بهم وقت داد واسه 30 تیر
    خیلی راحت هست بری تو سایت سفارت مراحل رو یکی یکی بری جلو خودش واست محاسبه میکنه که چقد باید پرداخت کنی

مرسی از اطلاعاتتون که در اختیارم گذاشتید. ایا شما اطلاع دارید که جمعه ها هم سایت VFS اقدام به باز کردن وقت میکنه یا نه؟ و اینکه شما که وقت گرفتید خیلی وقت آزاد داشتن یا نه تعداد وقت ها کم بود؟

Junior Member

دوستان سلام. وقتتون بخیر

من سه شنبه هفته آینده وقت سفارت دارم برای ویزایtier 4. دارم مدارکم رو آماده می کنم و متوجه یه نکته شدم که یه خورده نگرانم کرد. و ان اینه که من خوابگاه یا جایی رو برای اقامت نگرفتم.خواستم ببینم دوستانی که مدارکشون رو ارایه کردند یا ویزاشون اومده آیا شما چیزی در ارتباط با خوابگاه یا محل اقامتتون هم ارایه کردید؟
    من راستش نمیخوام خوابگاه بگیرم و میخوام وقتی رفتم اونجا خونه پیدا کنم. به نظرتون می تونم فقط رزرو یک هتل یا هاستل رو به مدت بیست سی روز نشون بدم؟

دوم؛ آیا باید کپی مدارک رو هم با خودمون اونجا ببریم؟ ایا باید اصل مدارک دانشگاهی رو به اونها ارایه داد یا اصلشون کفایت میکنه؟ از چه مدارکی باید کپی تهیه کرد؟ فکر کنم تمام صفحات پاسپورت و مدارک دانشگاهی؛ درسته؟

ممنون از پاسخ پیشاپیش

Junior Member

سلام دوستان

من برای ویزای Tier 2 میخوام اقدام کنم. یه بار از استانبول اقدام کردم به خاطر اینکه مدرک زبانم IELTS for UKVI نبود ریجکت شدم. کسی این هفته وقت سفارت گرفته بدونم برای کی باز کرده بودن؟

به نظرتون ارزش داره صبر کنم تا سه شنبه هفته ی بعد که سفارت ایران وقت جدید باز کنه از همین جا اقدام کنم و ظرف 3 هفته راحت پاسم دستم باشه یا اینکه برای ویزای دبی اقدام کنم و برم اونجا؟

ممنونم.

دوستان اگر دانشگاه به من پذیرش بده بااینکه الان مدرک IELTS for UKVI ندارم. (ارشد در انگلیس خوندم و دانشگاه ازم مدرک زبان انگلیسی نخاست) با این شرایط، سفارت به من ویزا میده؟

Junior Member

سلام ، من میخوام برای سه نفر وقت بگیرم ، منتهی گزینه تهران رو فعلا نمیاره،کسی میدونه چه روز و ساعتی گزینه تهران میاد ،و چه زمانی بهتره،البته یک بار وسط هفته دیدم وقت تهران هست ولی اون روز نمیتونستم بگیرم ،بعد از اون دیگه ندیدم ،ممنون هر کس که میدونه راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka100 نمایش پست ها
    دوستان سلام. وقتتون بخیر

من سه شنبه هفته آینده وقت سفارت دارم برای ویزایtier 4. دارم مدارکم رو آماده می کنم و متوجه یه نکته شدم که یه خورده نگرانم کرد. و ان اینه که من خوابگاه یا جایی رو برای اقامت نگرفتم.خواستم ببینم دوستانی که مدارکشون رو ارایه کردند یا ویزاشون اومده آیا شما چیزی در ارتباط با خوابگاه یا محل اقامتتون هم ارایه کردید؟
    من راستش نمیخوام خوابگاه بگیرم و میخوام وقتی رفتم اونجا خونه پیدا کنم. به نظرتون می تونم فقط رزرو یک هتل یا هاستل رو به مدت بیست سی روز نشون بدم؟

دوم؛ آیا باید کپی مدارک رو هم با خودمون اونجا ببریم؟ ایا باید اصل مدارک دانشگاهی رو به اونها ارایه داد یا اصلشون کفایت میکنه؟ از چه مدارکی باید کپی تهیه کرد؟ فکر کنم تمام صفحات پاسپورت و مدارک دانشگاهی؛ درسته؟

ممنون از پاسخ پیشاپیش
    بله سندی که نشون بده شما مسکن رزرو کردید مهمه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    دوستان اگر دانشگاه به من پذیرش بده بااینکه الان مدرک IELTS for UKVI ندارم. (ارشد در انگلیس خوندم ) با این شرایط، سفارت به من ویزا میده؟
    کسی نمیدونه جواب سوال منو؟

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه سفارت کلیه مدارک رو اسکن میکنه و بهمون پس میده .پس نیاز به کپی کرفتن از مدارک نیست دیگه درسته؟
    و اینکه ایا باید از پاسپورت جدید از کلیه صفحات پرینت بگیریم یا باید از پاسپورتهای قدیمی هم از کلیه صفحاتش پرینت بگیریم، لطفا اگر کسی تجربه ایی داره جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)