صفحه 246 از 261 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    دوستان اگر دانشگاه به من پذیرش بده بااینکه الان مدرک IELTS for UKVI ندارم. (ارشد در انگلیس خوندم و دانشگاه ازم مدرک زبان انگلیسی نخاست) با این شرایط، سفارت به من ویزا میده؟
    اگر دوره دانشگاهی لیسانس به بالا باشه و در موسسه دانشگاهی یا HEI باشه و دانشگاه قبول کنه نیازی به آیلتس UKVI نیست. خود دانشگاه بهتون میگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayda2015 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه سفارت کلیه مدارک رو اسکن میکنه و بهمون پس میده .پس نیاز به کپی کرفتن از مدارک نیست دیگه درسته؟
    و اینکه ایا باید از پاسپورت جدید از کلیه صفحات پرینت بگیریم یا باید از پاسپورتهای قدیمی هم از کلیه صفحاتش پرینت بگیریم، لطفا اگر کسی تجربه ایی داره جواب بده
    مدارک شما در VAC اسکن میشه و بهتره که از مدارکی که قراره با اپلیکیشن خود ارائه بدید از همشون پرینت در قطع A4 بگیرید - دقت کنید همه در صفحه A4 باشن مثلا اگر شنااسنامه است روی صفحه A4 پرینت گرفته بشه - چون همه مدارکتون رو یک جا میذارن داخل یه دستگاه شبیه به دستگاه های فوتوکپی. برای همین هم میگن که باید همه در قطع A4 بدون منگنه و ... باشه. اگه از همه کپی گرفته باشین و دسته بندی کرده باشین راحت تره برای خودتون.
    پاسپورت هم اونجا یه دستگاه مخصوص دارن که اسکن میکنن خودشون و کپیش رو نمیخوان. ولی جهت اطمینان همراه داشته باشید.
    مدارک هم به غیر از پاسپورت بهتون پس میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اگر دوره دانشگاهی لیسانس به بالا باشه و در موسسه دانشگاهی یا HEI باشه و دانشگاه قبول کنه نیازی به آیلتس UKVI نیست. خود دانشگاه بهتون میگه
    ممنون از پاسختون. استاد اوکیه ولی ادمیشن دانشگاه گفت نه، خیلی (4 سال) از مدرک مستر که در انگلستان خوندی گذشته و پذیرش که بدیم کاندیشنال هست. ولی آخه اصلا با من اسکایپ هم کنن متوجه میشن زبانم خیلی خوبه! نمیدونم چجوری راضیشون کنم waive کنن اینو برام. بعدش از ادمیشن پرسیدم حتما آیلتس UKVI میخاین؟ گفت نه هر سنتری میتونی امتحان بدی. ولی در سایت home office نوشته برای tier4 باید UKVI باشه. اینم گیج شدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. استاد اوکیه ولی ادمیشن دانشگاه گفت نه، خیلی (4 سال) از مدرک مستر که در انگلستان خوندی گذشته و پذیرش که بدیم کاندیشنال هست. ولی آخه اصلا با من اسکایپ هم کنن متوجه میشن زبانم خیلی خوبه! نمیدونم چجوری راضیشون کنم waive کنن اینو برام. بعدش از ادمیشن پرسیدم حتما آیلتس UKVI میخاین؟ گفت نه هر سنتری میتونی امتحان بدی. ولی در سایت home office نوشته برای tier4 باید UKVI باشه. اینم گیج شدم
    اینا بسته به دانشگاه داره اگر قبول نکنه کاری نمیتونید بکنید. در مورد نوع آیلتس هم با دانشگاه هماهنگ کنید

سلام من امروز مدارکم رو در دفتر VFS تهران تحویل دادم و وقتی برگشتم خونه متوجه شدم چک لیستم رو - که پر هم نکرده بودم - بهم برگردوندن. متوجه نشدم کپی ازش گرفت یا اشتباه کرد.
    کسی تجربه مشابهی داره؟ یه مقدار استرس دارم که اشتباه کرده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moebrahimi نمایش پست ها
    سلام من امروز مدارکم رو در دفتر VFS تهران تحویل دادم و وقتی برگشتم خونه متوجه شدم چک لیستم رو - که پر هم نکرده بودم - بهم برگردوندن. متوجه نشدم کپی ازش گرفت یا اشتباه کرد.
    کسی تجربه مشابهی داره؟ یه مقدار استرس دارم که اشتباه کرده باشه.
    نگران نباش. چک لیست رو بهتون پس میدن، جزو مدارک درخواست شده از شما نیست که نگران شدید.

Junior Member

سلام دوستان،

من دو هفته پیش اقدام کردم برای ویزای tier 4 دانشجویی و تا الان هیچ خبری نشده. فقط یکی دو روز بعدش بهم ایمیل زدند که مدارکت رسیده به مرکز مهاجرت در شفیلد. من دیگه خبری نشنیدم در حالی که دو هفته ای باید خبر بشه دیگه، خیلی نگرانم و استرس دارم. کسی هست که ویزاش بیشتر از دو هفته طول کشیده باشه؟ چند سال پیش برای ارشدم ویزای tier 4 اقدام کردم و 7، 8 روزه جواب اومد. 😢

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرم نباید نگران باشد. الان دیگر زمان اوج تقاضا ها برای ویزاهای دانشجویی از سراسر دنیا است بنابراین طبیعتاکمی بیشتر طول میکشد و دو هفته واقعا دیر نیست.

امید که پاسخ مثبت به زودی به دستتان برسد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka100 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من دو هفته پیش اقدام کردم برای ویزای tier 4 دانشجویی و تا الان هیچ خبری نشده. فقط یکی دو روز بعدش بهم ایمیل زدند که مدارکت رسیده به مرکز مهاجرت در شفیلد. من دیگه خبری نشنیدم در حالی که دو هفته ای باید خبر بشه دیگه، خیلی نگرانم و استرس دارم. کسی هست که ویزاش بیشتر از دو هفته طول کشیده باشه؟ چند سال پیش برای ارشدم ویزای tier 4 اقدام کردم و 7، 8 روزه جواب اومد. ������

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام. من 22 خرداد مدارکم رو تحویل دادم هنوز خبری نشده، 10 شهریور هم شروع تحصیلمه. 3 شهریور هم پرواز دارم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

به نظرم نباید نگران باشد. الان دیگر زمان اوج تقاضا ها برای ویزاهای دانشجویی از سراسر دنیا است بنابراین طبیعتاکمی بیشتر طول میکشد و دو هفته واقعا دیر نیست.

امید که پاسخ مثبت به زودی به دستتان برسد.

پایدار باشید

ممنونم. واقعا که امیدوارم به زودی خبری بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)