صفحه 32 از 261 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

سلام دوستان یه راهنمایی فوری نیاز دارم، من از ایرلند شمالی فول فاند بورس شدم و 2 روز پیش هم برایATAS اپلای کردم، خود سامانش گفته که انتظار میره تا تاریخ 21 سپتامبر جوابتون رو بدیم، بعد من الان چین و تو پکن هستم و میخوام از همین جا برای ویزای انگلیس درخواست بدم، شروع پروژه هم 1 اکتبر هست اما میدونم استاد تا آخر اکتبر هم موردی نداره اما فکر کنم اگر بره اونور اکتبر نگران میشه، برای همین میخواستم بدونم که من میتونم مثلا 10 روز مونده جواب atas بیاد برای ویزا درخواست بدم تا هیچ وقتی را از دست ندم، کسی تجربه ویزا انگلیس از چین رو داره که چند روزه بهت وقت سفارت میدن که مثلا زودتر از جواب ATAS نشه چراکه باید حتما اول جواب این بیاد تا ویزا رد نشه، یه موضوع دیگه اینکه دقیقا چه مدارکی لازمه برای ویزا؟ آیا باید پول بیمه و ویزا و هواپیمارو قبل رفتن به سفارت پرداخت کرده باشیم و رسیداشون و بلیط هواپیما دستمون باشه؟ اگر هم میتونید تاپیک مربوط به مدارک مورد نیاز ویزا رو و روند گرفتنشو بهم معرفی کنید مرسی دوستان

Have you been refused a visa for any country including the UK in the last 10 years?
    برای جواب این سوال منظورش هر کشوریه که تو uk قرار داره یا اینکه کلا هر کشوری حتی آمریکا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh66 نمایش پست ها
    Have you been refused a visa for any country including the UK in the last 10 years?
    برای جواب این سوال منظورش هر کشوریه که تو uk قرار داره یا اینکه کلا هر کشوری حتی آمریکا؟
    منظورش هر کشوری است

سلام
    تو این قسمت وقتی هزینه ها رو پدرم قراره بده باید no رو بزنم؟
    Do you have money in your own name?
    Yes
    No

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

سلام دوستان. من راجع به پر کردن فرم برام سوال پیش اومده. خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

توی اطلاعات COS قرارداد کاری یک سال و یک ماه هست و TIER 2 شامل حال ما می شه.

حالا وقتی می رسیم به قسمت پرداخت IHS ، مگه نباید 600 پوند پرداخت کنیم؟ الان 477 دلار خواسته (دلار چرا دیگه؟!) این ممکنه اشتباه باشه؟ یعنی مدت قرارداد رو حساب کرده فقط؟

رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

من چند تا اشتباه توی پر کردن فرمها داشتم و الان دارم دوباره پر می کنم. می تونم خواهش کنم در مورد این سوال کمکم کنید؟

Have you been issued any visa for the UK, UK Overseas Territories or Commonwealth Country in the last 10 years?

ما چند بار به مالزی سفر کردیم. اولش سه ماهه توریستی که فقط توی پاسپورت مهر زدند.
    بعدش ویزای کاری که خودش شامل دو تا استیکر توی پاسپورته. یکی Malaysia Pass و یکی Malaysia Visa. آخریه تاریخ انقضا نداره.
    ورود به مالزی چند روز بعد از اون تاریخه. یه مهر هم برای ورود هست.
    از مالزی یه خروج هم داشتیم به تایلند و دوباره برگشتیم مالزی. پس مهر بازگشت به مالزی بازم هست.

حالا سوالم اینه که باید تک تک اینها رو قید کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    سلام دوستان. من راجع به پر کردن فرم برام سوال پیش اومده. خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

توی اطلاعات COS قرارداد کاری یک سال و یک ماه هست و TIER 2 شامل حال ما می شه.

حالا وقتی می رسیم به قسمت پرداخت IHS ، مگه نباید 600 پوند پرداخت کنیم؟ الان 477 دلار خواسته (دلار چرا دیگه؟!) این ممکنه اشتباه باشه؟ یعنی مدت قرارداد رو حساب کرده فقط؟
    شما به میزان تاریخی که تو CAS یا COS هست ویزا دریافت میکنید و به همون میزان هم پول IHS رو میدید. سال دیگه که COS جدید به شما دادند و برای تمدید ویزا میرید پول مربوطه به IHS همون رو هم پرداخت میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    من چند تا اشتباه توی پر کردن فرمها داشتم و الان دارم دوباره پر می کنم. می تونم خواهش کنم در مورد این سوال کمکم کنید؟

Have you been issued any visa for the UK, UK Overseas Territories or Commonwealth Country in the last 10 years?

ما چند بار به مالزی سفر کردیم. اولش سه ماهه توریستی که فقط توی پاسپورت مهر زدند.
    بعدش ویزای کاری که خودش شامل دو تا استیکر توی پاسپورته. یکی Malaysia Pass و یکی Malaysia Visa. آخریه تاریخ انقضا نداره.
    ورود به مالزی چند روز بعد از اون تاریخه. یه مهر هم برای ورود هست.
    از مالزی یه خروج هم داشتیم به تایلند و دوباره برگشتیم مالزی. پس مهر بازگشت به مالزی بازم هست.

حالا سوالم اینه که باید تک تک اینها رو قید کنم؟
    آره دیگه اگه میخواد دقیق همه رو پر کنید. (تا جایی که من یادمه چندتا تیک هستش و سوال یک کلمه ای تو فرم این قسمت جایی توضیح نمیخواست)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh66 نمایش پست ها
    سلام
    تو این قسمت وقتی هزینه ها رو پدرم قراره بده باید no رو بزنم؟
    Do you have money in your own name?
    Yes
    No
    تون نره دیگه)
    آره گزینه no رو بزنید و تو قسمت های بعدی ligal guardian داره که باسش انتخاب کنید (در ضمن اگه پول تو حساب پدر هست اون تعهد محضری هم یاد

رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط hanifmalekpoor نمایش پست ها
    شما به میزان تاریخی که تو CAS یا COS هست ویزا دریافت میکنید و به همون میزان هم پول IHS رو میدید. سال دیگه که COS جدید به شما دادند و برای تمدید ویزا میرید پول مربوطه به IHS همون رو هم پرداخت میکنید.
    ممنونم از راهنماییتون.

برای همسرم همون مبلغ رو دادیم، ولی برای من که دیپند هستم، سه سال رو کامل حساب کرد. خیلی عجیب غریبه!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)