صفحه 4 از 261 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member n_iaz آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

برای پرداخت هزینه ثبت نامه ویزا بصورت آنلاین من میخوام ویزا کارت مجازی بخرم
    دوستان میتونین یه وبسایت مطمئن در این رابطه معرفی کنین؟
    و اینکه آیا دقیقا همون مقداری که تو سایت برای ثبت نام زده رو باید واریز کنم یا کارمزد و یا مالیات داره؟ یعنی من برای ویزا تیر4 جنرال دارم اقدام میکنم و 527 دلار هزینه ش هست دقیق همین مقدار رو تو کارت ویزا مجازی شارژ کنم کفایت میکنه؟ یا مقداری بشتر شارژ کنم؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_iaz نمایش پست ها
    برای پرداخت هزینه ثبت نامه ویزا بصورت آنلاین من میخوام ویزا کارت مجازی بخرم
    دوستان میتونین یه وبسایت مطمئن در این رابطه معرفی کنین؟
    و اینکه آیا دقیقا همون مقداری که تو سایت برای ثبت نام زده رو باید واریز کنم یا کارمزد و یا مالیات داره؟ یعنی من برای ویزا تیر4 جنرال دارم اقدام میکنم و 527 دلار هزینه ش هست دقیق همین مقدار رو تو کارت ویزا مجازی شارژ کنم کفایت میکنه؟ یا مقداری بشتر شارژ کنم؟
    نه همون میزان رو شارژ میکنه. حالا شما یه کم بالاتر شارژ کنید. مثلا 530 یا 535
    در مورد وبسایت مطمئن و اینها هم به این بخش سایت مراجعه کنید بهتر میتونید جواب بگیرید
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Do you receive support from a financial sponsor that meets the UK Visa and Immigration definition of a financial sponsor? Do you receive support from a financial sponsor ?
    Yes*
    No

سلام به همگی. من داشتم فرم های آنلاین مربوطه رو پر می کردم که به چنین چیزی برخوردم. توی guidance مربوط به فرمهای appendix 8 رو که خوندم نوشته منظور از "financial sponsor"، سازمان یا گروهیه که شما رو از نظر مالی ساپورت می کنه و نه مثلاً پدر و مادر. sponsor مالی من پدرم هست، در این صورت -- برای اطمینان می پرسم -- من در جواب به این سؤال باید no بزنم درسته؟؟؟؟؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط meinnameist نمایش پست ها
    Do you receive support from a financial sponsor that meets the UK Visa and Immigration definition of a financial sponsor? Do you receive support from a financial sponsor ?
    Yes*
    No

سلام به همگی. من داشتم فرم های آنلاین مربوطه رو پر می کردم که به چنین چیزی برخوردم. توی guidance مربوط به فرمهای appendix 8 رو که خوندم نوشته منظور از "financial sponsor"، سازمان یا گروهیه که شما رو از نظر مالی ساپورت می کنه و نه مثلاً پدر و مادر. sponsor مالی من پدرم هست، در این صورت -- برای اطمینان می پرسم -- من در جواب به این سؤال باید no بزنم درسته؟؟؟؟؟
    بله، اگر اشتباه نكنم پاسخ No است.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

یک سؤال دیگه که ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد اما واقعاً چیزی که نوشته یک کم مشکوک و گیج کننده است:

Family Name / Surname
    (If you only have one name, please enter it here and in the Given Name box)
    Family/Last Name as stated in the passport or travel document. If you only have one name, please enter it here and then re-enter it in the Given Name box
    *

Given Name(s) / Forename(s)
    (If you only have one name, please enter it here and in the Family Name box)
    Given Names as stated in the passport or travel document. If you only have a Family Name re-enter the Family Name in this field
    *

در بخش دوم (given name) که نوشته If you only have a Family Name re-enter the Family Name in this field، آیا من باید نام خانوادگی خودم رو هم در کنار اسمم بنویسم؟ یعنی در بخش دوم (given name) من باید بنویسم مثلاً Morteza Samanpour ؟!!!!

رشته و دانشگاه

یک سؤال دیگه که ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد اما واقعاً چیزی که نوشته یک کم مشکوک و گیج کننده است:

Family Name / Surname
    (If you only have one name, please enter it here and in the Given Name box)
    Family/Last Name as stated in the passport or travel document. If you only have one name, please enter it here and then re-enter it in the Given Name box
    *

Given Name(s) / Forename(s)
    (If you only have one name, please enter it here and in the Family Name box)
    Given Names as stated in the passport or travel document. If you only have a Family Name re-enter the Family Name in this field
    *

در بخش دوم (given name) که نوشته If you only have a Family Name re-enter the Family Name in this field، آیا من باید نام خانوادگی خودم رو هم در کنار اسمم بنویسم؟ یعنی در بخش دوم (given name) من باید بنویسم مثلاً Morteza Samanpour ؟!!!!
    در سوال اول نام خانوادگى و در سوال دوم اسم كوچك.

یعنی این جمله که می گه If you only have a Family Name re-enter the Family Name in this field رو نادیده بگیرم؟ یعنی لازم نیست family name رو دوباره توی قسمت دوم re-inter کنم؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه

یعنی این جمله که می گه If you only have a Family Name re-enter the Family Name in this field رو نادیده بگیرم؟ یعنی لازم نیست family name رو دوباره توی قسمت دوم re-inter کنم؟؟؟؟؟
    اگر كمى با دقت سوالات را بخوانيد خودتون متوجه خواهيد شد كه گفته در صورتى كه اسم شما تنها يك بخشه ( يعنى اسم و فأميل شما تنها يك كلمه است يعني اسم كوچك نداريد يا نام خانوادگى نداريد) اون را دوباره اينجا وارد كنيد. مثل برزيليها كه مثلا اسمشون تو پاسپورت يه كلمه ميخوره مثل رونالدو و يا بعضي كشورهاى شرق دور.
    اين مساله در مورد ايرانيها صدق نميكند.

درست می گید. من اطلاعی از تک اسمی بودن افراد نداشتم. یک سؤال دیگه می کنم و سعی می کنم شر خودم رو کم کنم. یکی از سؤالات اختیاری برای جواب دادن اینهتأکید می کنم که سؤال اختیاریه برای پاسخ دادن و این یعنی اینکه با سؤال هایی دیگه ای که باید 9 رو ضرب در 820 پوند می کردیم و جواب را می نوشتیم برای maintenance تفاوت داره)
    How much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges?

باید رقم خاصی رو بزنم؟ مثلاً اگه من بزنم ماهی 1000 پوند ایرادی داره؟

رشته و دانشگاه

درست می گید. من اطلاعی از تک اسمی بودن افراد نداشتم. یک سؤال دیگه می کنم و سعی می کنم شر خودم رو کم کنم. یکی از سؤالات اختیاری برای جواب دادن اینهتأکید می کنم که سؤال اختیاریه برای پاسخ دادن و این یعنی اینکه با سؤال هایی دیگه ای که باید 9 رو ضرب در 820 پوند می کردیم و جواب را می نوشتیم برای maintenance تفاوت داره)
    How much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges?

باید رقم خاصی رو بزنم؟ مثلاً اگه من بزنم ماهی 1000 پوند ایرادی داره؟
    سوال اختيارى نداريم كه؟ اين كدام بخش اومده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)