صفحه 5 از 261 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

وقتی فرم های آنلاین را پر می کنید، یک قسمت داره به نام Maintenance and Fees که در اونجا این سؤال (h
    ow much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges?
    ) نوشته شده و درکنارش هیچ علامت قرمزی نخورده که درواقع بدین معناست که اختیاریه و شما می تونید بدون اینکه به این سؤال پاسخ بدید، کل application رو submit کنید. برای اینکه محکم کاری کرده باشم، این رو می پرسم که چی باید بنویسم.

از صفحۀ مربوطه کپی پیست گرفتم تا قضیه روشن بشه: (آخرین سؤال، همان سؤالی است که درموردش حرف زدیم).

Do you have an established presence in the UK? Do you have an established presence in the UK?
    Yes*
    No
    For this initial application what is your your primary site of study? For this initial application what is your your primary site of study?
    -- Select -- Inside the Inner London Boroughs Outside the Inner London Boroughs *

How much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges? How much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges?

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط meinnameist نمایش پست ها
    وقتی فرم های آنلاین را پر می کنید، یک قسمت داره به نام Maintenance and Fees که در اونجا این سؤال (h
    ow much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges?
    ) نوشته شده و درکنارش هیچ علامت قرمزی نخورده که درواقع بدین معناست که اختیاریه و شما می تونید بدون اینکه به این سؤال پاسخ بدید، کل application رو submit کنید. برای اینکه محکم کاری کرده باشم، این رو می پرسم که چی باید بنویسم.
    به نظرم اگر خارج از لندن هستيد همان مبلغ ٨٢٠ را بزنيد. فرم آنلاين تغييرات كمى نسبت به قبل كرده.
    اين فرم ملاك دادن يا ندادن ويزا نيست، پس زياد خودتون را نگران اين قبيل موضوعات نكنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member n_iaz آواتار ها

برای ویزا همراه دیپندنت تو قسمت نوع ویزا وقتی میخوایم وقت بگیریم چی باید بزنیم؟

visa appointment type:
    PBS Tier4 Student
    Standard appointment
    ?

سلام دوستان. من از سند ماشین می خوام به عنوان یکی از مدارک اضافی و حاشیه ایِ مربوط به وضعیت مالی استفاده کنم. روی سند ماشین، برخلاف سند مربوط به خونه و زمین و غیره، ظاهراً قیمت خورده نمی شه. سؤال من اینه که غیر از ترجمه، یا قبل از ترجمۀ سند، باید چه کاری انجام بدم که مشخص بشه ارزش ماشین چقدره؟ یعنی افسر ویزا چطوری می خواد از روی سند ماشین بفهمه که ارزش این ماشین چقدره؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط meinnameist نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از سند ماشین می خوام به عنوان یکی از مدارک اضافی و حاشیه ایِ مربوط به وضعیت مالی استفاده کنم. روی سند ماشین، برخلاف سند مربوط به خونه و زمین و غیره، ظاهراً قیمت خورده نمی شه. سؤال من اینه که غیر از ترجمه، یا قبل از ترجمۀ سند، باید چه کاری انجام بدم که مشخص بشه ارزش ماشین چقدره؟ یعنی افسر ویزا چطوری می خواد از روی سند ماشین بفهمه که ارزش این ماشین چقدره؟
    احتياج به قيمت خوردن نداره، حتى سند ملك هم نيازى نيست تا قيمت بخوره و ترجمه كفايت ميكنه. شما به هر حال بايد مبلغ كافى در حسابتون موجود داشته باشيد و إسناد جزء مبلغ مورد نظر سفارت، محسوب نمي گردند. اين موارد فقط پروسه را كمى سرعت ميدن و كاربرد ديگرى ندارند.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

دوستان برای ویزای توریستی اون قسمتی که نوشته dependent Children تو قسمت Family Information باید همه بچه ها نوشته بشه یا فقط بچه هایی که فعلا تحت پوشش شخص هست رو؟

سلام این سایت visa4uk از دیشب تا حالا قسمت پرداختش کار نمیکنه!کسی مشکل مشابه داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    فرقی نمیکنه. بین پرینت و پرداخت نباید بیش از 30 روز فاصله بیفته. قبل از اتمام 28 روز هم نباید پرداخت انجام بشه.
    سلام آقایون به دادم برسین
    من این قضیه که قبل از اتمام 28 روز نباید پرداخت انجام بشه رو نمی دونستم و دقیقا روز 28ام پرداخت انجام دادم
    حالا چیکار کنم ؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_iaz نمایش پست ها
    سلام آقایون به دادم برسین
    من این قضیه که قبل از اتمام 28 روز نباید پرداخت انجام بشه رو نمی دونستم و دقیقا روز 28ام پرداخت انجام دادم
    حالا چیکار کنم ؟
    عرض کردم که. وقت قبلی رو کنسل میکنید، توی سایت visa4uk هم درخواست refund میکنید. روزی که 28 روزتون کامل شد (ترجیحا 30 روز) بعد یه اکانت میسازید و مجددا هزینه رو میپردازید. پول قبلی هم یک ماهی طول میکشه تا به حسابتون برگرده
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)