صفحه 52 از 261 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_masoudnia نمایش پست ها
    قانون ش اینه که اصل مدرک ارسال بشه!!
    قبلا که تو ایران مدارک رو میگرفتن و ویزا هم در ایران صادر میشد فقط اصل مدارک رو میگرفتند.اما بعد که ویزا از ابوظبی صادر میشد هم اصل رو میگرفتند هم کپی .اصل ایران داخل سفارت بود کپی ها برای بررسی به امارات ارسال میشد.
    اما الان اینها که اصل رو پس میدن اگر بخوان مثلا یک مدرکی رو با اصل مطابقت بدن چیزی ندارن مثلا اسناد مالکیت که ترجمه هاش مال چند سال پیشه رو اگر بخوان ببین هنوز همون سند اصل هست . چه جوری بفهمن مدارک اصل رو پس دادن به خودمون .امیدوارم این تاریخ ترجمه ها بها نه ای نباشه برای رد کردنشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_masoudnia نمایش پست ها
    من خودم از اون سرویس استفاده کردم. حواستون باشه طبق مقررات، چون اماراتی نیستیم، هیچ "تعهدی" ندارن که کمتر از 5روز "کاری" به شما تحویل بدن
    درحقیقت 730 درهم رو میگیرن؛ و لطف میکنن زودتر جواب میدن ولی اگه ندادن، نمیشه یقه کسی رو گرفت!
    ضمن اینکه ویزای فوری امارات هم 300-400 تومن میشه
    یعنی حداقل هزینه درخواست فوری (هم ویزای انگلیس هم دبی) یک میلیون وصده
    حالا اگر بخوای هتل اینا هم بگیری برای 5 روز حدود 600 تومن حداقل خرج داره
    خوب اخه ایشون نیاز به هتل نداره . برای همین رفت دبی .

Junior Member

سلام
    تو سایت visa4uk برای هر متقاضی باید جدا اپلیکیشن پر بشه؟
    من و همسر و فرزندم می تونیم با همون اپلیکیشنی که من پر می کنم وقت بگیریم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtis نمایش پست ها
    این 230 دلار بدون هزینه پر کردن فرم بود. یا دوست من خوب متوجه نشده یا اون آژانس. ولی من اسم و شمارش رو هم دارم
    این موضوع که از ایران همه رو رد میکنن رو امروز تو برنامه نوبت شما و تو فیس یوک همین برنامه که برید کامنتها رو بخونید نوشته بودند یعنی همه معترض بودن . ختی یک نفر هم نگفت که از ایران ویزا گرفته
    درسته قبلا که سفارت باز بود باز هم مدارک رو ایران تخویل میدادیم ولی ویزا از ابو ظبی صادر میشد و روزانه 250 نفر رو پذیرش میکردن.منظور اینه که وقتی مدارک داره میره ابوظبی پس چرا باید فقط 30 نفر روزانه پذیرش کنه . اگر تو ایران صادر میشد خوب میگفتیم هنوز نیرو کم دارن .
    اینکه در بی بی سی و من و تو چی گفتند هیچ اهمیتی نداره. در اکثر مواقع نظراتشون هیچ ارزش کارشناسی درستی نداره و فقط یه خبری رو میگند. بخصوص بی بی سی که خنده داره خودش دولتیه ولی بعضی وقتها یه چیزهایی میگه که اصلا خنده داره. اینکه هیچ کس رو شما ندیدید جامعه آماری ما خیلی ضعیفه و شما که همه رو ندیدید. در همین فروم یه دفعه شایعه میشه همه از ترکیه رد میشند و همون موقع میبینی یه عده از ترکیه ویزا گرفتند.

اینکه کم دارند پذیرش میکنند ما نمیدونیم. دلایل متعددی میتونه داشته باشه:
    1-قبلا مدارک در داخل خود سفارت گرفته میشد که از نظر امنیتی و فضا کاملا مناسب بود الان داده شده دست VFS که هنوز جای درست و حسابی نداره پس احتمالا دارند تست میکنند تا از نظر ایمنی اطلاعات مطمئن شند درسته همه چیز.
    2-اصل بعضی مدارک در صورت نیاز با پستهای دیپلماتیک برای سفارت اصلی در ابوظبی ارسال میشده ولی الان به نظر میاد چنین سرویس پستی هنوز راه نیفتاده و برای همین هم اصل مدارک رو نمیگیرند چون جایی برای نگه داریشون ندارند.

قبلا که تو ایران مدارک رو میگرفتن و ویزا هم در ایران صادر میشد فقط اصل مدارک رو میگرفتند.اما بعد که ویزا از ابوظبی صادر میشد هم اصل رو میگرفتند هم کپی .اصل ایران داخل سفارت بود کپی ها برای بررسی به امارات ارسال میشد.
    اما الان اینها که اصل رو پس میدن اگر بخوان مثلا یک مدرکی رو با اصل مطابقت بدن چیزی ندارن مثلا اسناد مالکیت که ترجمه هاش مال چند سال پیشه رو اگر بخوان ببین هنوز همون سند اصل هست . چه جوری بفهمن مدارک اصل رو پس دادن به خودمون .امیدوارم این تاریخ ترجمه ها بها نه ای نباشه برای رد کردنشون.

ما امروز تو وی اف اس به شدت اصرار کردیم که تو رو خدا اصل مدرک رو بگیرید!!!! اونها با تندی جواب دادن که میل خودتونه! اصل مدارک برنمیگرده به هیچ وجه....... یعنی میگفتن اضل مدارک کل زندگیت رو بده برم نمیگردونیم!!!! این فقط ما هم نبودیم! با همه همین طور بودن...... یکی دو روز قبلش هم که گذرمان از سمت وی اف اس بود هم سوال کردیم از کسایی که اونجا بودن گفتن اصل رو در جا بر میکردونن! من موندم اینها واقعا خودشون هم می دونن دارن چی کار میکنن......

دوستان من تجربه شخصی من..... به هیچ وجه این باز شدن سفارت ترغیب تون نکنه الان ها اقدام کنید برای ویزا از تهران... الان ابدا معلوم نیست؛ به از من نباشه میشید موش آزمایشگاهی حهت کسب تجربه!

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اینکه در بی بی سی و من و تو چی گفتند هیچ اهمیتی نداره. در اکثر مواقع نظراتشون هیچ ارزش کارشناسی درستی نداره و فقط یه خبری رو میگند. بخصوص بی بی سی که خنده داره خودش دولتیه ولی بعضی وقتها یه چیزهایی میگه که اصلا خنده داره. اینکه هیچ کس رو شما ندیدید جامعه آماری ما خیلی ضعیفه و شما که همه رو ندیدید. در همین فروم یه دفعه شایعه میشه همه از ترکیه رد میشند و همون موقع میبینی یه عده از ترکیه ویزا گرفتند.

اینکه کم دارند پذیرش میکنند ما نمیدونیم. دلایل متعددی میتونه داشته باشه:
    1-قبلا مدارک در داخل خود سفارت گرفته میشد که از نظر امنیتی و فضا کاملا مناسب بود الان داده شده دست VFS که هنوز جای درست و حسابی نداره پس احتمالا دارند تست میکنند تا از نظر ایمنی اطلاعات مطمئن شند درسته همه چیز.
    2-اصل بعضی مدارک در صورت نیاز با پستهای دیپلماتیک برای سفارت اصلی در ابوظبی ارسال میشده ولی الان به نظر میاد چنین سرویس پستی هنوز راه نیفتاده و برای همین هم اصل مدارک رو نمیگیرند چون جایی برای نگه داریشون ندارند.
    منتها پول بررسی مدارک رو تمام و کمال میگیرند.... !!!! و ادعا هم بر اینه که فرستادن درخواست از تهران یا دوبی فرقی نداره!!!!

نکته بعدی اینه که سفارت انگلیس اعلام کرده در وب سایتش که بخش صدور ویزای این سفارت در ایران دوباره باز شد! این به معنای اینه حضور افسر ویزا و تجهیزات مورد نیازش در تهرانه!!! من کاری ندارم سالهای 2011 و 12 چه اتفاقی میفتاده ولی الان اینها اصلن حق ندارن بگن بخش ویزا باز شده!!! وی اف اس باز شده مدارک رو می بره ابوظبی!

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    منتها پول بررسی مدارک رو تمام و کمال میگیرند.... !!!! و ادعا هم بر اینه که فرستادن درخواست از تهران یا دوبی فرقی نداره!!!!

نکته بعدی اینه که سفارت انگلیس اعلام کرده در وب سایتش که بخش صدور ویزای این سفارت در ایران دوباره باز شد! این به معنای اینه حضور افسر ویزا و تجهیزات مورد نیازش در تهرانه!!! من کاری ندارم سالهای 2011 و 12 چه اتفاقی میفتاده ولی الان اینها اصلن حق ندارن بگن بخش ویزا باز شده!!! وی اف اس باز شده مدارک رو می بره ابوظبی!
    زياد نگران نباشيد معمولا كپي مدارك بررسي ميشه معمولا اگر بخوان صحت مدركي رو تاىىد كنن نياز به اصل هست ،اين براي مداركي كه ترجمه اش مال جند سال قبله ممكنه كه مشكل زا بشه مثل شناسنامه و اسناد مالكيت، احتمالا اونها هم ميدونن كه اين دفتر اصل رو تحويل نميكيره واكر نياز باشه ممكنه با خودتون تماس بگيرن كه اصل مدرك رو بياريد، يعني اميدوارم كه اين طور باشه
    نتيجه رو كي به شما اعلام ميكنن يعني چند هفته طول ميكشه،،

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها

در سایت سفارت گفته نشده بخش صدور ویزا باز شده گفته شده امکان تقاضا از تهران هست. در خیلی از کشورهای دنیا اینطوریه یعنی افسر ویزا در اون کشور نیست. مثلا در اکثر کشورهای اروپایی مدارک برای بررسی به خود لندن میره و یا در پاکستان تا چند وقت پیش میرفت ابوظبی یا در مالزی میره مانیل. اینا مهم نیستند. سرویس خوب ارایه بشه و وقت زیاد باشه اهمیتی نداره که در کجا بررسی میشه. ولی الان سرویس به شدت ضعیف و وقتها بسیار محدوده و اینه که مشکل ساز شده.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

این 230 دلار بدون هزینه پر کردن فرم بود. یا دوست من خوب متوجه نشده یا اون آژانس. ولی من اسم و شمارش رو هم دارم
    این موضوع که از ایران همه رو رد میکنن رو امروز تو برنامه نوبت شما و تو فیس یوک همین برنامه که برید کامنتها رو بخونید نوشته بودند یعنی همه معترض بودن . ختی یک نفر هم نگفت که از ایران ویزا گرفته
    درسته قبلا که سفارت باز بود باز هم مدارک رو ایران تخویل میدادیم ولی ویزا از ابو ظبی صادر میشد و روزانه 250 نفر رو پذیرش میکردن.منظور اینه که وقتی مدارک داره میره ابوظبی پس چرا باید فقط 30 نفر روزانه پذیرش کنه . اگر تو ایران صادر میشد خوب میگفتیم هنوز نیرو کم دارن .
    سلام

دوست عزیز قبل از اینکه حتی تاپیک اعلام نتایج همین انجمن انگلیس رو بخونید میایید شایعه درست میکنید!!! اینطوری هم وقت خودتون رو میگیرید هم چهار نفر دیگه رو به دردسر میندازید

من برای مادرم ویزا اپلای کردم از ایران. ویزا هم گرفتیم. جالبه بدونید که ویزا رو هم درشرایطی گرفتیم که سال گذشته از استانبول رد شده بود.

خواهش میکنم سوال بعدی این نباشه که چقدر پول دادیم و وقت از کجا خریدیم!
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز قبل از اینکه حتی تاپیک اعلام نتایج همین انجمن انگلیس رو بخونید میایید شایعه درست میکنید!!! اینطوری هم وقت خودتون رو میگیرید هم چهار نفر دیگه رو به دردسر میندازید

من برای مادرم ویزا اپلای کردم از ایران. ویزا هم گرفتیم. جالبه بدونید که ویزا رو هم درشرایطی گرفتیم که سال گذشته از استانبول رد شده بود.

خواهش میکنم سوال بعدی این نباشه که چقدر پول دادیم و وقت از کجا خریدیم!

اگر به كامنت من دقت كنيد ،
    من نقل قول كردم از يك سايت و برنامه ديگه و گفتم اونجا كساني كه كامنت گذاشتند و در برنامه صحبت كردن
    هيج كدام موفق به كرفتن ويزا نشدند به خصوص توريستي يعني منبع خبر رو مشخص مردم و لي چيزي در رابطه با صحت خبر يا دروغ بودن اون نگفتم
    فكر نمي كنم اين شايع سازي بشه شايد گفت يك نوع اطلاع رساني اون هم براي اينكه اشخاصي اينحا هستند و دارن براي ويزا بخصوص توريستي اقدام ميكنند كه
    حساسيت بيشتري رو مدارك داشته باشند و دقت بيشتري رو صرف جمع اوري مدارك و پر كردن فرم كنند ،
    جون شاخص هاي سفارت براي دادن ويزا مشخصه كه تغيير كرده
    و اينكه در مورد فروختن وقت كه همه ميدونن البته اين مشكل سفارت نيست فكر كنم مقصر اون آژانس باشه كه براي منفعت خودش يا هر چيز ديگه داره وقتها رو ميفروشه يعني و اين مشكل رو براي هموطن هاش ايجاد كرده، تو همين سايت هم كساني كامنت گذاشتن كه وقت رو خريدن ،
    البته وقتي نياز باشه و كسي باقيمت مناسب بفروشه چاره اي به خري نيست فقط اميدوارم كه انصاف رو تو قيمت رعايت كنه فقط اميدوارم

و اخر اينكه من فكر ميكنم شما اون فروم نتايج و دلايل رد يا كرفتن ويزا رو نخونديد
    جون اگر مطالب يك سال پيش به اين طرف رو بخونيد متوجه ميشيد كساني كه موفق به كرفت ويزاي توريستي شدن حتي به تعداد انگشتان دست هم نميرسن

خيال شما هم راحت من از شما سوال نمي كنم جقدر پول دادين و از كجا وقت گرفتين ، كه يك وقت به زحمت بيافتيد و نكنه خدايي نكرده ديكران هم بتونن وقت بگبرن يا اصلا ويزا اين اطلاعات رو برا خودتون نگه دارين تا انحصاري براي شما باشه
    من و كسان ديگه خودمون يك راهي براي پيدا كردن وقت و هزينه ميكنيم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)