صفحه 8 از 261 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط simen12 نمایش پست ها
    چه خوب. مطمئنید؟ سفارت که تهران باز بود پرینت لاتین بانک رو قبول نمی کرد.
    چه خوب شد این یک مورد پس.
    من الان 9 ساله که یادمه پرینت انگلیسی قابل قبول بوده و همون زمانی که سفارت باز بود من تقریبا هر کی رو میشناحتم با پرینت انگلیسی ویزا گرفت مگه اینکه بانکش پرینت انگلیسی نمیداد

Junior Member

یه سوال دیگه دوستان: وقتی سایت ukvisa ثبت نام انجام شد برای گرفتن زمان سفارت خودم حق انتخاب دارم که چه تاریخ هایی مثلا سفارت زمان خالی داره تا من یکیشو انتخاب کنم؟ یا اینکه خودش یه زمان فیکسی رو اعلام میکنه و می تونه هر وقتی باشه؟

Senior Member km7 آواتار ها

یه سوال دیگه دوستان: وقتی سایت ukvisa ثبت نام انجام شد برای گرفتن زمان سفارت خودم حق انتخاب دارم که چه تاریخ هایی مثلا سفارت زمان خالی داره تا من یکیشو انتخاب کنم؟ یا اینکه خودش یه زمان فیکسی رو اعلام میکنه و می تونه هر وقتی باشه؟
    ببخشید دلخور نشید یه وقت، ولی خیلی سوالای عجیب غریبی میپرسین. انگار بیست ساله تو یه دهکده دورافتاده زندگی کردین حالا اومدین بیرون و همه چی براتون عجیب و سوال برانگیزه. مسلما خودتون میتونید از بین زمان های خالی، وقت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
    لطفا قبل از طرح سوال، تاپیک های مرتبط رو مطالعه کنید، بعد اگر سوالی بود بپرسید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    ببخشید دلخور نشید یه وقت، ولی خیلی سوالای عجیب غریبی میپرسین. انگار بیست ساله تو یه دهکده دورافتاده زندگی کردین حالا اومدین بیرون و همه چی براتون عجیب و سوال برانگیزه. مسلما خودتون میتونید از بین زمان های خالی، وقت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
    لطفا قبل از طرح سوال، تاپیک های مرتبط رو مطالعه کنید، بعد اگر سوالی بود بپرسید.
    دوست عزیز من اگر این سوال رو می کنم به خاطر این هست که در دفعات قبلی که به انگلستان سفر می کردم هر بار وقت سفارت به صورت فیکس تعیین می شد. شاید برای دوستانی که اولین با می خوان سفر کنن این سوالا عجیب باشه چون تا قبل از این نیاز نبود به کشور داغونی مثل ترکیه واسه ویزا برم.

دوست عزیز من اگر این سوال رو می کنم به خاطر این هست که در دفعات قبلی که به انگلستان سفر می کردم هر بار وقت سفارت به صورت فیکس تعیین می شد. شاید برای دوستانی که اولین با می خوان سفر کنن این سوالا عجیب باشه چون تا قبل از این نیاز نبود به کشور داغونی مثل ترکیه واسه ویزا برم.
    بله منم متوجه شدم که شما آخرین بار از ایران اقدام کردید. از اون زمان 4 سال میگذره و اکثر قوانین و مقررات و مسائل جانبی مثل وقت گرفتن بسیار تغییر کرده. ما هم در صفحات متعدد این تاپیک ها سعی کردیم این تغییرات رو برای دوستانی که اطلاعی از روند کار ندارن توضیح بدیم. اما توضیح چندباره این مسائل فقط باعث بیشتر شدن صفحات تاپیک و اتلاف وقت دوستان دیگه میشه. شما حتی تاپیک سوالات متداول رو هم نخوندید. جواب اکثر سوالات شما اونجا هست. ممنون میشم اگر مطالعه کنید و بعد سوالاتون مطرح کنید.

Junior Member n_iaz آواتار ها

سلام
    دوستان عزیز من وقت قبلیمو کنسل کردم و الان که خواستم وقت بگیرم برای 2 هفته دیگه وقت خالی دارن ولی من تنها نیستم و با خانواده داریم میریم ترکیه
    من میتونم از پریمیوم لانج برای ویزای دانشجویی استفاده کنم؟

Junior Member

دوستان من یه سوال دارم اگه توی اپلیکیشن قسمتی که این سوال رو پرسیده: please indicate how you meet the minimum english language requirement relevant to your course برای مقطع master به جای english language test گزینه My university is a HEI and has made its own assessment رو انتخاب کنیم دچار مشکل میشه اپلیکیشن؟ باید اپلیکیشن رو withdraw کرد؟ یا میشه تو cover letter توضیح داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elh_sad نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم اگه توی اپلیکیشن قسمتی که این سوال رو پرسیده: please indicate how you meet the minimum english language requirement relevant to your course برای مقطع master به جای english language test گزینه My university is a HEI and has made its own assessment رو انتخاب کنیم دچار مشکل میشه اپلیکیشن؟ باید اپلیکیشن رو withdraw کرد؟ یا میشه تو cover letter توضیح داد؟
    نه نیازی به withdraw نیست. توی پرینتی که از فرم های آنلاین میگیرید، درستش رو علامت بزنید و کنارش یه توضیح یه خطی بدید و تاریخ بزنید و امضا کنید

Junior Member n_iaz آواتار ها

من میتونم از پریمیوم لانج برای ویزای دانشجویی استفاده کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    نه نیازی به withdraw نیست. توی پرینتی که از فرم های آنلاین میگیرید، درستش رو علامت بزنید و کنارش یه توضیح یه خطی بدید و تاریخ بزنید و امضا کنید

ممنونم ازتون که همیشه به سوالا جواب میدین پس تو cover letter لازم نیست توضیح داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)