صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 112

موضوع: آزمون NAATI در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون NAATI در تهران

سلام دوستان
    كسي در تهران كلاس معتبري براي آمادگي آزمون NAATI ميشناسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی برق آزاد مشهد

سلام دوستان ممنون بابت فروم عالیتون و اطلاعات مفیدی که شیر کردین
    سوالاتی راجع به امتحان داشتم
    1- آیا تاریخ مشخصی داره برگزاری امتحان در ایران؟ مثلا اگه من تا هفته دیگه ثبت نام کنم بنا به تجربه تون تهرا آیلتس کی با من برای تاریخ امتحان تماس میگیرن؟
    2- یکی از دوستان صمیمی من استرالیا هستن اگه آدرس ایشون رو توی فرمها بنویسم برای ارسال کارنامه و امتحان مشکلی پیش نمیاد؟
    3- از دوستان که قبول شدن خواهش میکنم اگه امکانش هست نمونه سوالاتی که دارن رو لطف کنن برام ارسال کنم.واقعا ممنون میشم.

Junior Member

نمونه سوالات در صفحات قبلی موجود هست

Junior Member

پیش فرض کجا ثبت نام کنم؟ناتی

سلام دوستان من هرچه سریعتر باید آزمون ناتی شرکت کنم ولی دقیقا نمیدونم از کجا ثبت نام کنم؟ لطفا راهنمایی کنید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کجا ثبت نام کنم؟ناتی

ازداخل سایت ناتی فرم ها رو می گیرید ، کامل می کنید به همراه مدارک خواسته شده پست می کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahidtav نمایش پست ها
    سلام دوستان من هرچه سریعتر باید آزمون ناتی شرکت کنم ولی دقیقا نمیدونم از کجا ثبت نام کنم؟ لطفا راهنمایی کنید؟

با سلام

من قصد دارم آزمون ناتی شرکت کنم و توی فروم چندجا خوندم که حداقل مدرک لیسانس لازم هست برای ثبت نام. مدرک من کارشناسی ناپیوسته ست و من هنوز مدارکم رو برای استرالیا assess نکردم ولی دوستان هم دانشگاهی بنده که قبلا برای مهاجرت به استرالیا assess کرده بودن مدارکشون رو بصورت
    An award or qualification recognised by the assessing authority in the assessment of the skilled occupation تایید کردن و نه bachelor.
    سوال اینه که اگه مدرک من رو هم لیسانس تایید نکن و با یه درجه پایین تر تایید کنن میتونم در آزمون شرکت کنم یا نه و اصلا کسی هست که مدرکش مثل بنده باشه و شرکت کرده باشه؟

سلام دوستان.یه سئوال دارم.اگر برای کسی این امکان وجود داشته باشه که امتحان ناتی رو استرالیا بده؛ بنظرتون بهتره اونجا آزمون بده یا همین جا توو ایران؟ آیا میشه تو استرالیا سطوح غیر پروفشنال رو امتحان داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان.یه سئوال دارم.اگر برای کسی این امکان وجود داشته باشه که امتحان ناتی رو استرالیا بده؛ بنظرتون بهتره اونجا آزمون بده یا همین جا توو ایران؟ آیا میشه تو استرالیا سطوح غیر پروفشنال رو امتحان داد؟
    اگه تو استرالیا امتحان بدین هزینش کمتره. شنیدم تو تهران امتحان رو سخت تر گیرانه تصحیح می کنن. در ضمن برای فارسی امکان امتحان غیر پروفشنال وجود نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_tehrani نمایش پست ها
    با سلام

من قصد دارم آزمون ناتی شرکت کنم و توی فروم چندجا خوندم که حداقل مدرک لیسانس لازم هست برای ثبت نام. مدرک من کارشناسی ناپیوسته ست و من هنوز مدارکم رو برای استرالیا assess نکردم ولی دوستان هم دانشگاهی بنده که قبلا برای مهاجرت به استرالیا assess کرده بودن مدارکشون رو بصورت
    An award or qualification recognised by the assessing authority in the assessment of the skilled occupation تایید کردن و نه bachelor.
    سوال اینه که اگه مدرک من رو هم لیسانس تایید نکن و با یه درجه پایین تر تایید کنن میتونم در آزمون شرکت کنم یا نه و اصلا کسی هست که مدرکش مثل بنده باشه و شرکت کرده باشه؟
    فکر کنم پاسخ به این سوال دیره. ثبت نام در ناتی هیچ ربطی به Assess کردن مدارک نداره فقط موقع ثبت نام ترجمه لیسانس رو می دی و طرف همونجا اسمت رو با پاسپورتت چک می کنه و تایید می کنه و بعد ثبت نام.

Thumbs up پاسخ : آزمون NAATI در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    من شرایط آزمون استرالیا رو نمیدونم ولی در تهران-آیلتس شما در یک اتاق ساکت تنها هستید و ابدا کسی مزاحمتون نمیشه. خیلی شرایط امتحان راحت و بدون استرس هست و برخورد پرسنلشون عالیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)