صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 112

موضوع: آزمون NAATI در تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون NAATI در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mirbod نمایش پست ها
    سلام
    براي ثبت نام يكي از مداركي كه بايد ارائه بديم مثل اينكه مدرك ايلتس هست
    كسي ميدونه ايلتس با چه نمره اي بايد باشه ؟؟
    سلام خوبی؟
    این طور که من از مطالعه
    https://www.naati.com.au/PDF/Forms/A...by_Testing.pdf
    متوجه میشم حتی اگر IELTS یا هر مدرک زبان دیگه ای هم نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد.
    چون راجع به مدرک تحصیلی تو Part 4 همین pdf قسمت for professional level testing
    نوشته که حتما یکی از شرایط رو باید داشته باشید ولی در مورد مدرک زبان تنها پرسیده که
    ?Have you sat for an English proficiency test
    ضمن اینکه جایی ندیدم راجع به حداقل نمره قابل قبول IELTS صحبت کرده باشه
    به هر حال میتونی از طریق ایمیل از خود موسسه بپرسی:
    info@naati.com.au

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirbod نمایش پست ها
    سلام
    براي ثبت نام يكي از مداركي كه بايد ارائه بديم مثل اينكه مدرك ايلتس هست
    كسي ميدونه ايلتس با چه نمره اي بايد باشه ؟؟
    سلام، داشتن IELTS الزامی نیست

سلام . چند سوال دارم
    ۱ کسی میدونه part 4 فرم ثبت نام باید کدوم گزینه رو انتخاب کنیم
    ۲ باید مدارک بصورت paper باید پست بشن؟
    ۳ چطوری حفظ بخش ethics میتونه تو جواب دادن بخش دوم امتحان کمک کنه
    ۴ چه مدارکی باید ارسال بشه

Junior Member

دوستان کمممممک! من تاریخ 16 آذر 94 امتحان ناتی دادم، کساییکه همزمان با من و حتی بعد از من امتحان دادن نتیجشون اومده، اما مال من هنوز نیومده ایمیل زدم میگه رفته واسه additional mark ، کسی میدونه چه اتفاقی افتاده؟ شدیدا نگرانم، اصلا چرا انقدر واسه من طول کشیده و جوابش نمیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    دوستان کمممممک! من تاریخ 16 آذر 94 امتحان ناتی دادم، کساییکه همزمان با من و حتی بعد از من امتحان دادن نتیجشون اومده، اما مال من هنوز نیومده ایمیل زدم میگه رفته واسه additional mark ، کسی میدونه چه اتفاقی افتاده؟ شدیدا نگرانم، اصلا چرا انقدر واسه من طول کشیده و جوابش نمیاد؟
    در حالت عادی دو نفر امتحان رو تصحیح می‌کنن. اگه بین نمرهاشون اختلاف نظر زیاد باشه، میره برا نفر سوم. نگران نباشید انشاالله که نفر سوم خوب بهتون نمره میده و پاس میشید.

سلام دوستان عزیز، من باید 2، 3 ماه دیگه امتحان ناتی بدم و تقریبا هیچی ازش نمیددونم، ایلس اورال 6.5 دارم، میشه دوستان عزیز لطف کنن به این سوالام پاسخ بدن:
    1-میشه دوستان هر کی میتونه یه لطفی در حقم بکنه نمونه سوالات امتحان ناتی و منابع که لازمه مطالعه کنیم برا این امتحان رو اگه میشه برام بفرسته
    2- آیلس تهران گویا در تهران ناتی برگزار میکنه ، میخواستم بدونم از زمان پست مدارک برای سازمان ناتی استرالیا و ثبت نام تا تاریخ امتحان چقدر زمان طول میکشه؟ من اواخر اردیبهشت میخواستم امتحان بدم
    3- چقدر تقریبا طول میکشه جواب امتحان بیاد؟ ممکنه بیشتر از 2 ماه بشه؟
    4- شنیدم این امتحان رو زیاد سخت نمیگیرن و معمولا دوستان نتیجه میگیرن ، آیا کسی میتونه در خصوص نتیجه امتحانش تجربیاتشو لطف کنه بگه، از دوستان کسی شنیده ، شخصی نتیجه امتحانش مثبت نبوده باشه؟
    ببخشید دوستان سوالام زیاده، از همه تون ممنون

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamishebahar01 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من باید 2، 3 ماه دیگه امتحان ناتی بدم و تقریبا هیچی ازش نمیددونم، ایلس اورال 6.5 دارم، میشه دوستان عزیز لطف کنن به این سوالام پاسخ بدن:
    1-میشه دوستان هر کی میتونه یه لطفی در حقم بکنه نمونه سوالات امتحان ناتی و منابع که لازمه مطالعه کنیم برا این امتحان رو اگه میشه برام بفرسته
    2- آیلس تهران گویا در تهران ناتی برگزار میکنه ، میخواستم بدونم از زمان پست مدارک برای سازمان ناتی استرالیا و ثبت نام تا تاریخ امتحان چقدر زمان طول میکشه؟ من اواخر اردیبهشت میخواستم امتحان بدم
    3- چقدر تقریبا طول میکشه جواب امتحان بیاد؟ ممکنه بیشتر از 2 ماه بشه؟
    4- شنیدم این امتحان رو زیاد سخت نمیگیرن و معمولا دوستان نتیجه میگیرن ، آیا کسی میتونه در خصوص نتیجه امتحانش تجربیاتشو لطف کنه بگه، از دوستان کسی شنیده ، شخصی نتیجه امتحانش مثبت نبوده باشه؟
    ببخشید دوستان سوالام زیاده، از همه تون ممنون

سلام،
    1.یه ایمیل بم مسیج کن.
    2. من استرالیا آزمون دادم اونو نمیدونم.
    3. ممکنه بیشتر از 2 ماه بشه. 12 هفته بود میانگین اگر اشتباه نکنم.
    4.نمیدونم چطوری گرفتن اما من بدک ندادم. ترجمه ها خیلی سخت نبود برام اما میدونستم که دنبال تریک های ترجمه ای می گردن و با احتیاط ترجمه کردم. کلا بعید میدونم خیلی تو قسمت ترجمه اذیت بشین بیشتر قسمت ethics که چالش بر انگیزه.

پیروز باد
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

خیلی ممنون دوست عزیز- meysamr1 از پاسخت

سلام من فقط می خوام تجربه ی خودما بگم
    من استرالیا امتحان دادم اول از همه که رفتیم تو یه کلاس 4 نفره نشستیم یه نفر اومد توضیح داد و یکی از مواردی که گفت این بود که یک خط در میون ننویسید که من نوشتم چون دست خطم درشت بود و البته از دوستام کسی نوشته بود مشکلی براش پیش نیومده بود. هیچ کس دیکشنری هاما چک نکرد اصلا هر چیزی از اتیکس میتونستم توش بنویسم. امتحان 3 ساعت بود سوالای اتیکسم یکیش این بود که اگر کسی از شما بخواد مدارکیا ترجمه کنید و شما تماس بگیرید با طرف برای مطمین شدن از spell اسم ان شخص و شخص بگه این مدارک مال کازینم شما چیکار باید بکنید و یکی دیگشم این بود که اگر مشتری با شما مستقیم تماس گرفت و شما با یک آژانس طرف قرار داد هستید باید چیکار کنید شوال اول مثلش تو تمرینا هست ولی مربوط به یه کد اتیکس که مال سال 2007 من عین همون جواب دادم امیدوارم مشکلی نباشه. 3 متنشم بسیار بسیار سخت بود من همه ی تمرینای موجودا انجام دادم و چکم کرده بودم با استادی که گرفته بد حداقل 90 درصدشون از این متنا اسونتر بود واقعا فکرشا نمیکردم اینقدر جمله های بلند و تخصصی استفاده بشه. در کل بستگی به شانستونم داره که چه متنایی بهتون بخوره. موفق باشید.
    دوستایی که تو استرالیا امتحان دادن چقدر طول میکشه تا جواب بیاد حدودی همون 12 هفته ای که خودشون گفتن؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_rash نمایش پست ها
    سلام من فقط می خوام تجربه ی خودما بگم
    من استرالیا امتحان دادم اول از همه که رفتیم تو یه کلاس 4 نفره نشستیم یه نفر اومد توضیح داد و یکی از مواردی که گفت این بود که یک خط در میون ننویسید که من نوشتم چون دست خطم درشت بود و البته از دوستام کسی نوشته بود مشکلی براش پیش نیومده بود. هیچ کس دیکشنری هاما چک نکرد اصلا هر چیزی از اتیکس میتونستم توش بنویسم. امتحان 3 ساعت بود سوالای اتیکسم یکیش این بود که اگر کسی از شما بخواد مدارکیا ترجمه کنید و شما تماس بگیرید با طرف برای مطمین شدن از spell اسم ان شخص و شخص بگه این مدارک مال کازینم شما چیکار باید بکنید و یکی دیگشم این بود که اگر مشتری با شما مستقیم تماس گرفت و شما با یک آژانس طرف قرار داد هستید باید چیکار کنید شوال اول مثلش تو تمرینا هست ولی مربوط به یه کد اتیکس که مال سال 2007 من عین همون جواب دادم امیدوارم مشکلی نباشه. 3 متنشم بسیار بسیار سخت بود من همه ی تمرینای موجودا انجام دادم و چکم کرده بودم با استادی که گرفته بد حداقل 90 درصدشون از این متنا اسونتر بود واقعا فکرشا نمیکردم اینقدر جمله های بلند و تخصصی استفاده بشه. در کل بستگی به شانستونم داره که چه متنایی بهتون بخوره. موفق باشید.
    دوستایی که تو استرالیا امتحان دادن چقدر طول میکشه تا جواب بیاد حدودی همون 12 هفته ای که خودشون گفتن؟
    سلام دوست من،
    امیدوارم نتایج موفقیت آمیز باشه برات.

برای من دقیقاً یک ماه پس از آزمون نتایج به دستم رسید. 5 روز قبل از رسیدن نامه از طریق پست به دستم نتیجه ی آزمونم معلوم شده بود. تنها راه برای اینکه زودتر متوجه بشی پاس شدی یا نه اینه که بری تو سایت ناتی با کد ناتی مخصوص خودتون (یه کد 5 رقمیه که فکر کنم باید ایمیل بزنید دریافتش کنید یا پسود و ست کنی) لاگ این کنی و اگر بتونی درخواست خرید استمپ بدی ینی قبول شدی! من اینطوری زودتر از رسیدن نامه دم خونم متوجه شدم که نمره ی قبولی و آوردم اما چند و چونشو نمی تونی بفهمی تا نامه بیاد.

پیروز باد
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)