صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 112

موضوع: آزمون NAATI در تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون NAATI در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺮاﻱ اﻋﺘﺮاﺽ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻜﺎﺭ ﻛﺮﺩ
    دوستان شما برای ثبت نام در امتحان چکارکردین؟میشه مراحلشو توضیح بدین؟

Junior Member

سلام دوستان من برای امتحان ناتی آماده می شوم و یک سری سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که امتحان رو دادن و تجربه و تبحر بیشتری دارند کمک کنند.
    متاسفانه من کلا 11 متن برای ترجمه پیدا کردم لذا رو بردم به متون آیلتس جنرال ، اگر کسی معتقد است که متون بیش از 11 تا می باشد به من بگه و نمونه ها رو به اشتراک بگذاره.
    در ترجمه گاها ترکیبات کلماتی هست که واقعا ترجمه آن زیبا نخواهد شد مانند ترجمه Smoke Alarms؟؟؟؟؟ شما این رو چی ترجمه می کنید؟؟؟
    گاهی نیز معنی دقیق عبارت در دسترس نیست مانند hard-wired smoke alarms !!!! در اینجا با فرض اینکه من معنی دقیق hard-wired رو نمی دونم باید تو امتحان چی کار کنم این کلمه رو که ظاهرا سیم کشی پیچیده معنی میده

دوستان ایا میشه کار کرد با مدرک ناتی؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

سلام دوستان

نتیجه آزمون ناتی من بعد از 3 هفته اومد رو سایت (Order Stamp) . به هیچ عنوان امتحان سختی نیست و به نظرم بهترین گزینه برای اون دوستانی است که استرالیا هستند و لنگ 5 امتیاز خصوصا هم که 3 هفته ای با خبر میشی قبول شدی یا نه . حتی عزیزانی هم که ایران هستند روش فکر کنند خیلی بهتر از آیلتس و PTE هست البته اگر 5 امتیاز می خواهید.

متن هایی که برای ترجمه داده میشه ساده است اما حتما باید تمرین کرده باشی ، سوالات اصول اخلاق هم ساده است اما به نظرم باید اون 8 صفحه رو کم کم 15 ساعت خونده باشی ( روزی نیم ساعت طی 1 ماه )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    . IAU south tehran Chemical Eng

سلام خدمت همه ی دوستان

قبولی آزمون من هم از طریق همین درخواست مهر ناتی امروز بعد از 20 روز مشخص شدش. من امتحانم رو تهران دادم و مثل این دوستمون فکر میکنم که اگر دوستان توی مرحله آماده سازی برای آزمون دست کم نگیرنش و تلاش حداکثری خودشون رو بکنن مسلما میتونن از این طریق خوب نتیجه بگیرن. برای همه آرزوی موفقیت میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_la9 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان

قبولی آزمون من هم از طریق همین درخواست مهر ناتی امروز بعد از 20 روز مشخص شدش. من امتحانم رو تهران دادم و مثل این دوستمون فکر میکنم که اگر دوستان توی مرحله آماده سازی برای آزمون دست کم نگیرنش و تلاش حداکثری خودشون رو بکنن مسلما میتونن از این طریق خوب نتیجه بگیرن. برای همه آرزوی موفقیت میکنم.
    سلام ببخشید شما سوالات اتیکس رو فارسی جواب دادین یا انگیسی؟ آیا فرقی هم میکنه؟ ممنون

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوستان یه سوال داشتم. تا اونجاییکه من فهمیدم بعد از اینکه از طریق سایت متوجه فعال شدن مهر شدیم میتونیم از طریق کاور لتر اقدام به سابمیت مدارک EOI کنیم. فقط نمیدونم که این کاورلتر چجوری نوشته میشه و نمونه اش رو ندیدم جایی. البته کاورلتر زیاد نوشتم اما نمیدونم واسه این چجور باید نوشت.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی میتونه یه نمونه از کاورلتر رو که باهاش واسه eoi اقدام کرده رو بزاره واسه دانلود.
    ضمنا من 10 اگوست امتحان دادم (آدلاید) و 9 سپتامبر مهر فعال شد.
    ممنون
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    . IAU south tehran Chemical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_bst نمایش پست ها
    سلام ببخشید شما سوالات اتیکس رو فارسی جواب دادین یا انگیسی؟ آیا فرقی هم میکنه؟ ممنون
    سلام دوست عزیز من انگلیسی جواب دادم و از اولش هم فقط متون اصلی انگلیسی رو خوندم و ترجمه شون رو حتی نگاه هم نکردم. اینطوری خودم راحتتر بودم و چون میخواستم کلمه به کلمه حفظش کنم شاید توی متن ترجمه با شبهاتی روبرو میشدم. نتیجتا راجع به فارسی جواب دادن نمیتونم خیلی صاحب نظر باشم ولی اونطوری که از بقیه دوستان شنیدم شاید تفاوت چندانی نداشته باشن. موفق باشین.

Junior Member

احتمالا تا یک هفته دیگه نامه می آید درخونتون که نمراتت چی بوده ، EOI رو هم پرکن بذار، نه کاور لتر می خواد نه چیزی. نمی دونم این جو چرا راه افتاده!؟!؟! شما موقع EOI که ازت مدرک نمی خوان بعدش هم احتمالا دو تا 4 هفته طول می کشه دعوت بشی که تا اون موقع نامه رسیده اگر هم نرسیده بود باز 4 هفته وقت داری که مدارک رو سابمیت کنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم. تا اونجاییکه من فهمیدم بعد از اینکه از طریق سایت متوجه فعال شدن مهر شدیم میتونیم از طریق کاور لتر اقدام به سابمیت مدارک EOI کنیم. فقط نمیدونم که این کاورلتر چجوری نوشته میشه و نمونه اش رو ندیدم جایی. البته کاورلتر زیاد نوشتم اما نمیدونم واسه این چجور باید نوشت.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی میتونه یه نمونه از کاورلتر رو که باهاش واسه eoi اقدام کرده رو بزاره واسه دانلود.
    ضمنا من 10 اگوست امتحان دادم (آدلاید) و 9 سپتامبر مهر فعال شد.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_la9 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من انگلیسی جواب دادم و از اولش هم فقط متون اصلی انگلیسی رو خوندم و ترجمه شون رو حتی نگاه هم نکردم. اینطوری خودم راحتتر بودم و چون میخواستم کلمه به کلمه حفظش کنم شاید توی متن ترجمه با شبهاتی روبرو میشدم. نتیجتا راجع به فارسی جواب دادن نمیتونم خیلی صاحب نظر باشم ولی اونطوری که از بقیه دوستان شنیدم شاید تفاوت چندانی نداشته باشن. موفق باشین.
    سلام.. ممنون از پاسختون.. فقط چطور همه رو میشه حفظ کرد؟ یعنی بند به بند همه ۹ کد رو حفظ کردین؟ ممکنه فرمت یکی از جوابهاتون رو اینجا بذارین؟ مثلا به بندها زیر کدها چطوری اشاره کردین.. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)