صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه؟

mousavi2004
    Guest

پیش فرض تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه؟

دوستان اگه اطلاعات دارين كمك كنيد. آيا تا حالا bank statement گرفتين ؟
    آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاريم؟
    پروسه چه جوريه؟
    چقدر بايد پول بذاريم؟
    چند وقت بايد بمونه؟
    از هر شعبه اي ميشه گرفت؟
    ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه؟

بله واقعاً باید پول بذاری. مقدارش هم بستگی داره که دانشگاه چقدر ازت خواسته باشه. باید اول بری شعبه ای از بانک که توش حساب باز کردی. باید حداقل یه روز کاری قبل از گرفتن گواهی پول رو به حسابت واریز کرده باشی. بعد گواهی رو باید ببری شعبه بین المللی بانکت تا تایید و مهر کنن. اگه بخوای نسخه انگلیسی هم میدن. بعد که گواهی رو گرفتی و خیالت راحت شد می تونی پولت رو برداری. با این حساب دو سه روز پول تو حسابت بمونه کافیه.
    Qui ne risque rien n'a rien

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه

I know the story which happened for me and 3 of my friends.
    We borrowed 30 -50 mil from our family and friends and put it in the bank for 1 to 3 days.
    Finally we withdrew the money.
    As simple as you heard.
    Some say that bank of Parsian is the best (the central branch is in Vali Asr Sq.) because every thing will be finished in 1 day.

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه؟

باید|پول بذاری .از هر بانک و هرشعبه ای میتونید بگیریدو مقدار پولی که در حسابتون است بستگی داره به دانشگاه.مدتی هم که باید پول در حسابتون باشه بعد از تائیدیه که از رئیس بانک میگیریدمیتونید.موفق باشید پولتون را بر دارید.و تائیدیه را باید برای سایر مراحل به اداره خارجه بانک مورد نظرببرید.که این پروسه تقریبا یک روز طول میکشه
    موفق باشید
    [
    شروع پروسه در دمشق :14December2006
    انسفر فايل به ورشو :
    درخواست آپديت از طرف ورشو :
    تحويل مدارك آپديت به ورشو:

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

البته اگه برا سفارت می خاین و مخصوصا سفارت داخل ایران من پیشنهاد می کنم تا ویزا گرفتن به پول دست نزننین یا حداقل موجودی رو 0 نکنین حداقل یه تومنی اون ته باشه چون احتمال این که چک کنن زیاده
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

پیش فرض UC Riverside

سلام دوستان،
    ا کسی میدونه که application fee برای UC Riverside رو آیا میشه از طریق creditcard پرداخت کرد یا نه؟ من فرم انلاین رو پر کردم ولی در پایان چیزی نمیگیره و تو یکی از فرم ها که همراه مدارک باید ارسال بشه نوشته که فقط چک یا money order میگیرن که باید به اون فرم الحاق بشه. آیا تجربه یا پیشنهادی دارید؟ بهشون ایمیل هم زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم.
    تشکر.

I do not know how is bank operational statement in Iran now.
    But, when I deal with this issue after putting wanted money in bank by visa process instruction, I could withdrew all amount of money after 4 days.
    I followed this process in Saderat Bank.
    You can call Saderat Bank International Office in Somaie Street,between Bahar and Mofateh,Sepehr Building,room number 7..
    00982188309813
    is direct number to call there.

پیش فرض UC Riverside

سلام دوستان،
    ا کسی میدونه که application fee برای UC Riverside رو آیا میشه از طریق creditcard پرداخت کرد یا نه؟ من فرم انلاین رو پر کردم ولی در پایان چیزی نمیگیره و تو یکی از فرم ها که همراه مدارک باید ارسال بشه نوشته که فقط چک یا money order میگیرن که باید به اون فرم الحاق بشه. آیا تجربه یا پیشنهادی دارید؟ بهشون ایمیل هم زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم.
    تشکر.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه

اگر فقط Money Order قبول می کنن، به نظر من بهتره بی خیال این دانشگاه بشی، مگه اینکه شانست بالای 90 درصد باشه. چون Money Order مبالغ پایین توی ایران خیلی دردسر داره، یعنی حدود 70 هزار تومن کارمزد یه چنین Money Orderای میشه. تازه دیروز که برای همین موضوع پیش رئیس یکی از شعب ارزی بانک ملی رفته بودم، گفت برای اروپا می تونی حواله کنی، اما ما حواله به آمریکا و اون هم دلار نداریم (صحت مطلب رو مطمئن نیستم، چون طرف یه ذره پرت بود) می تونید برای Money Order برید بانک ملی شعبه اسکان، مسئولش خیلی خوب راهنمایی تون می کنه.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Morteza M
    Guest

سلام
    ببین اگه شما تو بانک یه آشنا داشته باشی اون می تونه بدون اینکه بولی تو بانک بزاری بهت نامه بده. مهم اینکه بانک اونو تایید کنه. بنابراین لزومی نداره که از نظر فیزیکی بولی جابجا بشه
    موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)