صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه؟

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    اگر فقط Money Order قبول می کنن، به نظر من بهتره بی خیال این دانشگاه بشی، مگه اینکه شانست بالای 90 درصد باشه. چون Money Order مبالغ پایین توی ایران خیلی دردسر داره، یعنی حدود 70 هزار تومن کارمزد یه چنین Money Orderای میشه. تازه دیروز که برای همین موضوع پیش رئیس یکی از شعب ارزی بانک ملی رفته بودم، گفت برای اروپا می تونی حواله کنی، اما ما حواله به آمریکا و اون هم دلار نداریم (صحت مطلب رو مطمئن نیستم، چون طرف یه ذره پرت بود) می تونید برای Money Order برید بانک ملی شعبه اسکان، مسئولش خیلی خوب راهنمایی تون می کنه.
    1. نميشه دلار حواله كرد به هيچ جا.
    2. كلا به امريكا هيچ حواله اي ممكن نيست.
    من كه خودمو كشتم از طريق بانك خصوصي و صرافي نشد.
    شايد شما يه راهي پيدا كنيد.
    راستي كارمزد حواله بين مرز حدود 30 درصد كل پوله!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه

مورد اول و دوم رو من هم بهش رسیدم ;D
    در مورد صرافی و بانک خصوصی، من هم خودمو کشتم، اما نشد راهی نیست
    تازه وقتی میری بانک و یا صرافی و می گی که می خوای فرضاً 50 60 تومن حواله کنی، اصلاً یارو سرشو بالا نمی کنه، فقط همین طوری می گه نمی شه. بانک هم که بری، برای 40 فرانک حواله کردن به من گفت باید یه حساب باز کنی و 70 تومن توش بذاری، ما بعد از حواله کردن پول مقدار کارمزد رو از روی اون برمیداریم و مابقی رو پس می دیم. وقتی گفتم چقدر میشه، گفت برای مبالغ کم از خود مبلغ بیشتر میشه (یعنی من باید روی 50 یا 60 فرانک کارمزد برای حواله کردن 40 تا حساب کنم )
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه

سلام دوستان.
    ببخشید من یه سوال داشتم دانشگاه از من بانک درفت خواسته جمله اش اینه
    Bank draft with your name on the reverse side
    واقعا باید پشت برگه بنویسن؟ اخن تو اسکن دیده نمیشه که. درست می فهمم یا منظور چیز دیگه ایه؟

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi2004 نمایش پست ها
    دوستان اگه اطلاعات دارين كمك كنيد. آيا تا حالا bank statement گرفتين ؟
    آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاريم؟
    پروسه چه جوريه؟
    چقدر بايد پول بذاريم؟
    چند وقت بايد بمونه؟
    از هر شعبه اي ميشه گرفت؟
    ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

سلام بله نياز به انجام اين كار هست اما نبايد اينطور باشه كه شب رفتن به سفارت اون پول رو تو حساب بذارين و فردا
    بعد از اخذ ويزا از حساب بردارين بايد طوري تو حساب اين پول باشه كه به دوام حضورش مطمئن بشن از طرفي نبايد زياد باشه كه اين سوال به وجود بياد كه ميخوائين اونجا بمونين اين يك جور سرمايه هستش.
    گرفتن گواهي بانك دو روز طول ميكشه كه هزينه اخذش از پول تو حسابتون كم ميشه و ميشه از تمام شعب اون بانك گرفت. موفق باشين...
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)